آذری: استقلال به تعهداتش عمل کند
۸۳۶۳۵۶
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۱
۲۳۲۰ 
 مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان با اشاره به وصول نشدن چک سوم انتقال «مرتضی تبریزی» از سوی باشگاه استقلال، گفت: خواستار آن هستیم که باشگاه استقلال به تعهدات خود عمل کند.

ایرنا: سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان درباره وصول نشدن چک سوم باشگاه استقلال درباره انتقال تبریزی به این تیم، اظهار داشت: متاسفانه همان طور که پیش بینی می کردیم این اتفاق افتاد و باز هم چک باشگاه استقلال برگشت خورد.

وی افزود: باشگاه بزرگی همچون استقلال باید به تعهدات خود عمل کند و تهمیداتی در نظر بگیرد تا چنین اتفاقاتی رخ ندهد. اینکه باشگاهی به مفاد تفاهم نامه همکاری عمل نکند، اقدامی حرفه ای نیست.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان خاطرنشان کرد: البته رابطه باشگاه ذوب آهن اصفهان با باشگاه استقلال همواره خوب و دوستانه بوده است و ما قصد نداریم به خاطر 300 تا 400 میلیون تومان این رابطه را از بین ببریم.

آذری: استقلال به تعهداتش عمل کند

آذری تصریح کرد: از روزی که با باشگاه استقلال بر سر انتقال تبریزی به توافق رسیدیم و «امیرحسین فتحی» برگه ها را امضا کرد، فقط 2 بار به طور تلفنی با وی صحبت کردم و او را هرگز ندیدم. حداقل توقع داشتیم او تماس می گرفت و با من صحبت می کرد.

وی اعلام کرد: البته نگرانی چندانی نداریم، چرا که مطمئن هستیم به زودی باشگاه استقلال به تعهدات مالی خود عمل می کند و پول انتقال این مهاجم را پرداخت می کند.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره شکایت این باشگاه از استقلال بابت بی احترامی هواداران آبی پوشان به «رشید مظاهری» دروازه بان این تیم نیز اظهار داشت: گناه دروازه بان ما در دیدار با استقلال چه بود؟ او به وظیفه اش عمل کرد و اجازه نداد پنالتی استقلال به گل تبدیل شود. آیا بابت اینکه برای تیم خود زحمت کشیده، باید به او و خانواده اش بی احترامی شود؟ این حق طبیعی ما است که از بازیکن تیم خود دفاع کنیم.

آذری در خصوص جایگاه نازل تیمش در جدول رده بندی، گفت: تحت هیچ شرایطی نگران شرایط ذوب آهن اصفهان نیستم. 2 بازی نسبت به تیم های دیگر کمتر انجام داده ایم و به طور حتم در هفته های آینده به روزهای خوب خود بر می گردیم.

وی تاکید کرد: کسانی از شرایط ذوب آهن انتقاد می کنند که تخصص فنی لازم را ندارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
06:00 - 1397/12/08
همیشه از کیسه حمایت کردی.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج