درگیری پیشکسوتان پرسپولیس، بازی را نیمه‌کاره تمام کرد!
۸۴۱۵۱۷
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۹
۶۷۱۰ 
بهروز رهبری‌فرد، مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس بعد از جنجال در بازی دوستانه پیشکسوتان پرسپولیس و منتخب ۹۸ علیه سرمربی سابق خود موضع گرفت.

خبرگزاری تسنیم: عصر امروز (سه‌‌شنبه) تیم‌های پیشکسوتان پرسپولیس و منتخب 98 فرانسه در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 4 بر 2 به سود شاگردان علی پروین به پایان رسید، اما در دقایق پایانی این مسابقه درگیری شدیدی بین بهروز رهبری‌فرد، مدافع تیم منتخب 98 و بهنام طاهرزاده، مهاجم تیم پیشکسوتان پرسپولیس به وجود آمد که باعث شد بازی بعد از همین جنجال به اتمام برسد.

رهبری‌فرد در مورد این اتفاق گفت: وقتی علی پروین امثال کوروش برمک، جلیل‌آزدم و بهنام طاهر‌زاده را که کلاً یک نیمه در پرسپولیس بازی نکرده‌اند در کنار محمد پنجعلی و فرشاد پیوس که سال‌های سال در این تیم بودند و به افتخارات زیادی رسیدند، در یک تیم قرار می‌دهد، نمی‌شود انتظار داشت حرمت‌ها حفظ شود.

آقای پروین! چقدر گفتم حرمت تیم پیشکسوتان را نگه دار و اجازه نده هر کسی که از بغل باشگاه پرسپولیس رد شده است، عضو تیم پیشکسوتان شود. آقای پروین! چرا باید بهنام طاهرزاده که کلاً 33 دقیقه پیراهن پرسپولیس را بر تن کرد یک میلیون از تیم پیشکسوتان حقوق بگیرد و پنجعلی و پیوس هم همین مبلغ یا حتی لیدر و تدارکات تیمت هم همین مبلغ را دریافت کنند؟! آقای پروین! با این کار برای پیشکسوتان واقعی پرسپولیس حرمت نمی‌گذارید.

کجای دنیا سرمربی قرارداد مالی بازیکنان را می‌بندد

وی که بسیار عصبانی بود، یادآور شد: آقای پرون! زمانی که سرمربی پرسپولیس هم بودید شما قرارداد بازیکنان را تعیین می‌کردید و الان هم که یکی مثل سعید شیرینی خواسته شرکت پیشکسوتان را تشکیل دهد باز خودتان را وسط انداخته و پول‌ها را شما تعیین می‌کنید؟!

رهبری‌فرد: آقای پروین چرا همیشه باید مبلغ قرار‌داد‌ها را مشخص کنی؟!

کجای دنیا سرمربی قرارداد مالی بازیکنان را می‌بندد؟ وقتی بازیکن بودم رفتم پیش عابدینی گفتم چرا قرارداد من چهار میلیون تومان است، اما کریم باقری باید یکصد میلیون بگیرد که البته نوش جانش. عابدینی هم گفت، پروین گفته است. آن زمان او حق من را خورد و الان هم با این طور پول تقسیم کردنش حق پیشکسوتان واقعی باشگاه را ضایع می‌کند.

حقوق حمید جاسمیان و لیدر پروین یک مبلغ است

رهبری‌فرد در پاسخ به این سؤال که دلیل درگیری‌اش با طاهرزاده چه بوده است؟ عنوان کرد: در بازی من توپ را کاشتم تا خطا را بزنم که طاهرزاده آمد توپ را شوت کرد. گفتم برای چه این کار را می‌کنی؟ او هم با لفظ بد گفت «حرف نزن». منم از کوره در رفتم و شروع کردم به داد و فریاد بر سر علی پروین که چرا امثال این آدم‌ها را به تیم پیشکسوتان پرسپولیس آورده است.

من اصلاً تیمی که پروین قرارداد‌های مالی‌اش را پرداخت کند، قبول ندارم. برای همین هم به این تیم نرفتم. یک بار رفتم دیدم محمد صادقی و حمید جاسمیان در هوای سرد آنجا هستند، پرسیدم شما چرا با این سن و سال و در این هوا اینجا آمده‌اید؟ گفتند؛ نیاییم علی‌ پروین حقوق ماهی یک میلیون تومان ما را قطع می‌کند! واقعاً این انصاف است که حمید جاسمیان با آن همه سابقه درخشان ماهی یک میلیون تومان بگیرد آن وقت لیدر علی پروین هم همین رقم حقوق بگیرد؟!

به اصرار خداداد رفتم

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: من نمی‌خواستم حتی در بازی دوستانه امروز هم شرکت کنم، اما خداداد عزیزی اصرار کرد که بیایم. به‌هرحال می‌دانستم که چه خبر است و دلم نبود بروم. الان هم در اتفاق رخ داده پروین را مقصر می‌دانم که تیم پیشکسوتان را کوچک و بی‌ارزش کرده، چون حرمت پیشکسوتان واقعی را نگه نداشته است. خدا را شکر که منتی از سوی پروین بر سر من نیست. نه او باعث شد به پرسپولیس بروم و نه زمانی که از این تیم رفتم او آنجا بود. فقط در جوانی حق مرا ضایع کرد!

برچسب ها:
انتشار یافته: 20
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:51 - 1397/12/21
اه اه . چقدر اینا پر مدعا هستن . مثلا تو که ۶ تا بازی برای پرسپولیس کردی خیلی آدم حسابی هستی ؟ کلا ورزش فوتبال ما تا امروز رنگ یه آدم حسابی دیده ؟ نه ..... چون ما ملت مقصریم . چون بیخودی بادتون کردیم . شماها هم هوا ورتون داشت .
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1397/12/21
ببین لنگیا خودشون هم با هم درگیرن! اینم از فساد و بی اخلاقی در پیشکسوتاشون خخخ!!!
پاسخ ها
جواد منصوری
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
خواهشا شما خفه کیسه
استقلال
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
این و میناوند نمونه بارز لنگی جماعتن ، مرتیکه اینقدر ادب نداره بگه آقای پروین ، شعور لنگی های این نسل که با تبانی و فساد و کثافتکاری گره خوردند ازین نباید هم بیشتر باشه
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1397/12/21
گمشو سیرابی همین پروین تورو آدم کرد اگه بهت کم دادن چرا نرفتی؟ بخاطر تعصب ،بخاطر پرسپولیس ،بخاطر هواداران
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
دمت گرم سیرابی روعالی اومدی این نمک به کور ازاولم مریده اون مهدی بی اصل ونصب بود الان جوش اضافی شده جفتک میندازه آخه اوسکول توپوخه کی هستی راجع به سلطان زر میزنی حقش بود محرمی یه کله میزد وسط دماغتو میکرد ماهیتابه
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1397/12/21
آقای رهبری فرد تو زمان بازیگری هم حاشیه داشتی یه روز برا خود شیزینی می گفتی میرم استقلال /واون زمان که رفتی پاس پنالتی رو دیدیم چجوری با افتخار گل کردی حالا تو حتی موی کثیف علی پروین هم نمیشی آشغال
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1397/12/21
کاشکی اول اخراج میکرد تا میجسبیدی به هاشمی نسب
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1397/12/21
این مکتب فقط برای لنگ حقیره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
کیسه کشه برو السدو تشویق کن
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1397/12/21
تو برو دنبال زندگیت
دردسر درست نکن ،یاغی بدرد نخور
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1397/12/21
اقای‌رهبری‌همه‌پرسپولیس‌ها‌‌شما‌ازکجا‌خط‌میگیری‌تو‌با‌مهدی‌هاشمی‌نسب‌قتل‌تیم‌هستی‌وما‌امثالتو‌را‌از‌خود‌نمی‌دانیم‌واین‌توهین‌به‌پروین‌وپیشکسوتان‌نکن‌ودور‌تیم‌پیدات‌نشود
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1397/12/22
بابا شعر نگو تو هم انگار خرج ملت رامیدی بهنام طاهرزاده تودربی گل زد بامهدی مهدوکیا بازی میکرد
همیشه طلبکار بودی همیشه باعث حاشیه میشی
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1397/12/22
تسنیم هم خیلی داره شرور الکی میکنه
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1397/12/22
بقول احمدی نژاد
اب رو بریز اونجا که میسوزه
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1397/12/22
با این رفتاری که رهبری فرد نشان داد معلوم
شد که حق با علی پروین بوده که این آدم و
به تیم پیشکسوتان دعوت نکنه.
رهبری فرد چون از طرف پروین دعوت نشده بود
از اول میخواست دعوا راه بندازه.
رهبری فرد به سابقه پیشکسوتان اعتراض میکند
که بخاطر سابقه کم نباید تو تیم دعوت شوند.
در حالی که مهمتر از سابقه ،اخلاق ورزشی و رعایت
احترام پیشکسوتان است که رهبری فرد رعایت
نکرد و بخاطر مسایل گذشته همه رو از دم تیغ
گذراند .آقای رهبری فرد شاید امثال جاسمیان و
دیگران دوست نداشته باشند که کسی خبر داشته
باشه از پرسپولیس حقوق یک ملیونی میگیرند.
علی پروین کارش درسته و الان معلوم شد که چند
باری که شما رو از تیم گذاشت کنار بیخودی نبوده.
شما که اینقدر به پیشکسوتی در پرسپولیس تعصب
دارید .چرا بارها به سمت نیمکت پیشکسوتان بی
احترامی کردی تا حدی که مجتبی محرمی هم از
دست شما شاکی شد ولی دیگران آرامش کردند.
آقای رهبری فرد تا بدتر از این نشده از تمام
پیشکسوتان و هواداران دلشکسته عذر خواهی کن.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج