کشف ۱۶ هزار کیلوگرم گوشت احتکار شده
۸۴۲۲۹۲
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
۳۵۳۵ 
رییس پلیس تهران بزرگ از کشف بیش از ۱۶ هزار کیلوگرم گوشت قرمز احتکار شده در سردخانه‌ای در شورآباد کهریزک خبرداد.

خبرگزاری فارس: سردار حسین رحیمی رییس پلیس تهران بزرگ با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در پی کسب اخبار اولیه پیرامون فروش غیر مجاز گوشت طرح تنظیم بازار توسط فردی به هویت مشخص، تحقیقات در این خصوص در دستور کار معاونت نظارت براماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی گفت: با حصول اطمینان از صحت خبر اولیه، ماموران نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی پایتخت در مرحله اول موفق به کشف و توقیف ۱۶۰۰ کیلوگرم گوشت گوسفندی شدند و در ادامه محل دپو و نگهداری محموله اصلی گوشت احتکار شده، در سردخانه ای عظیم در منطقه شور آباد کهریزک شناسایی شد.

سردار رحیمی تصریح کرد: بلافاصله تیم ویژه ای از معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ به این محل اعزام و بیش از ۱۵ تن انواع گوشت که می بایست در شبکه بازار جهت تنظیم قیمت توزیع می شد، کشف و توقیف شد.

وی گفت: در حال حاضر پیگیر انجام هرچه‌سریع‌تر تشریفات قانونی هستیم تا این محموله کشف‌شده گوشت هرچه سریع‌تر در بازار تزریق و توزیع شود.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1397/12/23
واقعا دیگه به هیچ کس اعتماد نیست همه دزد هستند کنار هم به خوبی و خوشی زندگی میکند واییی بر حال طبقه پایین و کارگر روستائیان
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1397/12/23
سردار محترم اداره اماکن شما بایستی تمام انبارها،تمام سردخانه ها ،تمامی سوله ها وهر ان فضایی که میشود دومنظوره برای ذخیره واحتکار استفاده شود امار تهیه کند،سپس کلیه مالکین را دعوت به همکاری وپرکردن فرم اظهار نامه کند این امار بایستی دائم تحت نظارت وکنترل افراد مسئول قرار گیرد، در غیر اینصورت در شرایط بحرانی تر سنگ روی سنگ بند نمیشود
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1397/12/23
بدست مردم با قیمت 130تومان میرسه
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1397/12/23
احتکار نشده قراره ارسال بشه سوریه
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1397/12/23
ما نیاز به هیچ دشمن خارجی نداریم..خودمان با دست خودمان خویشتن را نابود خواهیم کرد..ما به هم رحم نمیکنیم..انتظار داریم خدا به ما رحم کند..
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1397/12/23
کسبه و تجار دزد نتیجه اش اینکه بجهاشون هم دزد میشن
United Arab Emirates
18:31 - 1397/12/23
گوشت مکشوفه را مصادره وبه مردم بدهن که طرف نقره داغ بشه
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1397/12/23
تو این وضعیت بازار گوشت این حیوون رو باید اعدام کرد تا بقیه احتکار کنندگان ارزاق ملت بترسند و انبارهاشون رو روانه بازار کنند تا قیمت ها تعدیل بشه . کسی که نون مردم رو بخاطر منفعت طلبی بیشتر احتکار کنه در حقیقت یک زنا زادست که رحم به بچه خردسال نمیکنه که حتی نمیتونه نون خالی بخوره دلیلش امثال این کثافت ها هستند که از بی لیاقتی دولت سواستفاده میکنند و خون ملت رو میمکند و باعث شرمندگی پدر ها و مادرها میشند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج