طاهرزاده: بنویسید بهروز رهبری‌فرد مرا کشت!
۸۴۲۳۲۱
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴
۵۷۵۵ 
بهنام طاهرزاده در خصوص حواشی بازی پیشکسوتان پرسپولیس و پیشکسوتان ۹۸ گفت: بهروز نیاز به دلسوزی دارد تا با کمک خداوند به شرایط روحی بهتری دست پیدا کند.

خبر ورزشی: بهروز رهبری‌فرد دیروز مصاحبه تندی علیه علی پروین انجام داد و گفت با مشت به صورت بهنام طاهرزاده زده است! اما طاهرزاده در توضیح اتفاقات رخ داده گفت: وظیفه انسانی ماست به افرادی نظیر بهروز رهبری‌فرد کمک کنیم.

من متوجه صحبت‌های او شدم به شدت برای شرایط روحی‌اش ناراحت هستم، چون دچار توهم شده و در عین حال ادب را زیر پا گذاشته و به پدر باشگاه پرسپولیس یعنی آقای علی پروین بی‌احترامی کرده است. اینکه رهبری‌فرد هر بار چند نفر را واسطه می‌کند و جلوی ما مقابل آقای پروین تعظیم می‌کند و می‌گوید نوکرتان بوده و هستم و فردایش در رسانه‌ها علیه علی‌آقا حرف می‌زند، خود گویای شرایط روحی و روانی رهبری‌فرد است.

طاهرزاده: بنویسید بهروز رهبری‌فرد مرا کشت!

طاهرزاده ادامه داد: آقای پروین هم دلش برای بهروز می‌سوزد و علی‌رغم خشونت عمدی او در جریان بازی به بچه‌ها گفت واکنش نشان ندهید.

در واقع بهروز نیاز به دلسوزی دارد تا با کمک خداوند به شرایط روحی بهتری دست پیدا کند. به بقیه هم می‌گویم از او دلخور نشوند، چون گناه دارد و باید در حق بهروز ترحم کرد و از رسانه‌ها خواهش می‌کنیم بیشتر به او بها بدهند تا مجبور نباشد برای منتشر شدن اسم و عکس خودش مدام علیه دیگران مصاحبه کند و به قولی دعوای زرگری راه بیندازد. بهروز خیلی تلاش کرد بازیکن تراز اولی باشد، اما استعداد لازم را نداشت تا مثلاً به یک تیم معمولی یا حتی سطح پایین اروپایی برود.

الان هم خودش را قاطی بازیکنان جام جهانی ۹۸ کرده در حالی که به لیست ۵۰ نفره هم دعوت نشد. این کمبود‌ها به او فشار می‌آورد و به خاطر همین می‌گویم گناه دارد و باید کمکش کرد. از طاهرزاده سؤال کردیم رهبری‌فرد با مشت به صورت شما زده است که در پاسخ گفت: قصد بی‌ادبی ندارم، اما اگر دستش نزدیک صورت من شده بود الان تا بازو در گچ بود، اما بنویسید بهروز زد من را کشت شاید این‌جوری جلوی چند نفر بتواند خودنمایی کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
United States
18:48 - 1397/12/23
فسیلهای متوهم زده و متوحش لنگی هرروز خدا یک سناریو جدید دارند
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1397/12/23
بابا جمع کنید بساطتونه سنی ازتون گذشت ناکسا
پیشکسوت باشگاه پرس باید بزرگ.باشد
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1397/12/23
فقط یادتون باشه تو این روزهایی که پرسپولیس عزیز از هر کس و ناکسی تحت فشاره شما بظاهر پیشکسوت همتون سکوت کردین و دارین یقه همو میگیرین خاک عالم بسرتون درضمن پرسپولیس بجز خدا و هواداراش هیچکسی رو نداره بی خودی هم اسم پدر به ریش کسی نبندید بی وجودها.
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1397/12/23
از کوزه هر آن تراود که در اوست... از لحن حرف زدنت معلومه چه آدمی هستی
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1397/12/23
ببند دهنتو. دو روز تو پرسپولیس نیمکت نشین بوده درباره بهروز کاستاکورتا حرف میزنه. جیره خور
Iran, Islamic Republic of
20:36 - 1397/12/23
رهبری فرد یه آدم مزخرف وبی ادبی است
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1397/12/23
خیلی عقده ای وکمبود داری که حتی شش ماه هم تو پرسپولیس نبودی و داری داری در مورد بهترین مدافع تاریخ پرسپولیس صحبت میڪنی و پاچه خواری یڪ عده رو میڪنی برای ماهیانه مقداری پول
واقعا خاڪ برسرت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
کاربر ایرانی تو ديگه چقدر بی ادبی؟ از کلمات زشت استفاده میکنی( خاک تو سرت) تو کاری نداری فقط بیای خودنمایی کنی، از همه ایراد میگیری، خیلی عقده‌ای هستی، نظر شخصی بده، مثل انسان
Azerbaijan
20:41 - 1397/12/23
رهبریفرد اگر هیچی هم نبود لااقل چند سال کاپیتان پرسپولیس بود تو که بزرگترین افتخارت نوچه گری پروین هست لطفا دهن تو ببند
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1397/12/23
خودت هم آدم طبیعی نیستی چون با کنایه
و تمسخر حرف میزنی.
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1397/12/23
بیشتر از بهروز تو خودت نیاز به ترحم و توجه داری تا به بزرگتر از خودت احترام گذاشتن رو یاد بگیری و ضمنأ برای پرسپولیس حاشیه درست نکنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
هیچ نامی بالاتر از پرسپولیس بزرگ نیست همه شماها صدقه سر پرسپولیس شدین پروین ورهبری فرد جمع کنیدپرسپولیس خدا وهوادارهاشو داره ازبرانکو حمایت میکنیم❤❤❤❤❤❤
Iran, Islamic Republic of
04:24 - 1397/12/24
من آبی هستم....
اما به ولله قسم،حتی من هم بخاطر این بحثها و این حرفهایی که این دونفر به اصطلاح پیشکسوت پرسپولیسی به همدیگه زدن(مخصوصا این حرفهای طاهرزاده)دارم خجالت میکشم....چه رسدبه طرفدارای قرمز.....!!!!!!
واقعا که جای شرمساری و سرافکندگی داره واسه شماها.....!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج