گل‌محمدی: بازیکن حریف به کمک داور توهین کرد
۸۴۲۳۳۳
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۸
۴۸۲۴ 
سرمربی پدیده می‌گوید داور دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی ترسو عمل کرده و در نتیجه پایانی موثر بوده است.

ایسنا: تیم فوتبال پدیده در هفته بیست و دوم لیگ برتر با یک گل مغلوب تراکتورسازی شد. یحیی گل‌محمدی، سرمربی پدیده در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: این برد را به تیم تراکتورسازی تبریک می‌گویم. از تماشاگرانی که امروز جو خوبی در ورزشگاه ایجاد کردند، تشکر می‌کنم.

امروز بازی یک طرفه‌ای را شاهد بودیم و تیم ما امروز بهترین بازی‌اش را انجام داد. هرچند که نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم اما با توجه به بضاعتی که داریم، مستحق پیروزی بودیم، نه مساوی. به بازیکنانم بابت شجاعت و بازی خوبی که به نمایش گذاشتند، تبریک می‌گویم.

آن‌ها بدون این که ترسی از اسامی بزرگ حریف داشته باشند، حق‌شان گرفتن امتیاز بود. از نظر من قهرمان واقعی لیگ این تیم و این بازیکنان هستند. من به تک تک بازیکنانم افتخار می‌کنم.

گل‌محمدی: بازیکن حریف به کمک داور توهین کرد

او افزود: امروز تصمیمات داوری هم به ضرر تیم ما بود. داور بازی امروز شجاعتش را جا گذاشته بود و به زمین آمده بود. سر گلی که خوردیم داور ما را اذیت کرد چرا که در آن صحنه به وضوح روی بازیکن ما خطا انجام شد. البته وقتی داور تحت تأثیر جو ورزشگاه قرار بگیرد این صحنه‌ها به وجود می‌آید.

این داور خیلی ترسو قضاوت کرد و باید بازیکن حریف را اخراج می‌کرد. بازیکن تیم تراکتورسازی جلوی خود من به کمک داور توهین کرد اما داور این جرأت را نداشت که حداقل کارت زرد دوم را به او بدهد. در صحنه‌ای دیگر هم استوکس بدون توپ بازیکن ما را زد اما نمی‌دانم ۶ داور مسابقه کجا را نگاه می‌کردند و از این صحنه عبور کردند. آن‌ها روز خوبی را پشت سر نگذاشتند.

سرمربی پدیده گفت: باید بتوانیم خودمان را جمع و جور کنیم و با استفاده از تعطیلات پیش رو خودمان را برای بازی‌های آینده آماده کنیم. ما در نیمه اول خوب بازی کردیم و در ۲۰ دقیقه ابتدایی نیمه دوم سراسر حمله بودیم. آن‌ها یک کرنر زدند و روی یک اشتباه داور به گل رسیدند. در نیمه دوم بازی یک طرفه‌ای شاهد بودیم و تراکتورسازی حرفی برای گفتن نداشت. اشتباهات داوری در این دیدار نمایان بود.

گل‌محمدی ادامه داد: وقتی قبل از شروع بازی از طریق رسانه‌های مختلف به داور فشار وارد می‌شود، داور نمی‌تواند عدالت را رعایت کند و متأسفانه این مشکلات در فوتبال ما وجود دارد. برخی هم در فوتبال ما سرشان را در برف کردند و مشکلات را نمی‌بینند. ما انتظارات را از تیم‌مان بالا بردیم. ما تیم جوانی داریم که تا این جای لیگ نشان داده حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

هدف ما در شروع فصل اصلاً این نبود که بین تیم‌های بالای جدول باشیم و به دنبال میانه جدول بودیم اما شرایطی به وجود آمد و بازیکنان به خودباوری رسیدند. خوشبختانه با همتی که داشتیم تا رده پنجم جدول بالا آمدیم. لیگ هنوز تمام نشده و تازه برای من شروع شده است. برای هدفی که داریم باید تلاشمان را دو برابر کنیم تا حداقل سهمیه را کسب کنیم.

سرمربی پدیده اظهار کرد: داوری در نیم‌فصل دوم بهتر از نیم فصل اول شده اما امروز اشتباهات داوری زیادی رخ داد. آقای بیژن حیدری در بازی امروز بیشتر تحت تأثیر جو استادیوم و بیانیه‌های تراکتورسازی بود و نتوانست امروز قضاوت خوبی داشته باشد. البته این نظر شخصی من است و ممکن است خیلی‌ها با این صحبت موافق نباشند.

گل‌محمدی درباره خشونت بازیکنان پدیده در این دیدار و رفتن به سمت داور پس از اتمام بازی برای اعتراض به او، پس از لبخندی که زد، گفت: ما برای تشکر از داور به سمت او رفتیم و فکر نمی‌کنم این مسائلی که می‌گوئید مربوط به بازی امروز باشد. ما همیشه به تیم داوری احترام گذاشتیم و از این پس هم به داور احترام خواهیم گذاشت. همه بازیکنان ما در یک سطح هستند و تیم جوان و با انگیزه‌ای در اختیار داریم و برای‌مان فرق نمی‌کند که کدام بازیکن بازی می‌کند و کدام بازیکن روی نیمکت بنشیند.

او افزود: ما قبل از این که گل دریافت کنیم، ۲۰ دقیقه فشار خوب به روی دروازه حریف وارد کردیم. من به بازیکنان گفته بودم که تنها برای سه امتیاز به زمین بروند. بازی دست ما بود که روی یک کرنر که آن‌هم خطا بود، تراکتورسازی به گل رسید. امروز تراکتور تحت تأثیر بازی خوب ما قرار داشت و به تیم حریف اجازه ندادیم که بتوانند به دروازه ما حمله کنند.

از نظر فنی یکی از بهترین بازی‌های ما در لیگ رقم خورد و مقابل هواداران پرشور تراکتورسازی شرایط برای ما سخت بود اما در این شرایط که اشتباهات داوری به ضرر ما بود، خوب عمل کردیم. بازیکنان تمرکز خوبی روی کارهای فنی و تاکتیکی داشتند.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1397/12/23
آقای گل محمدی شما که میگفتید باید فیلم بازی ماشین سازی و تراکتورو باید ببینید تا بگید تبانی انجام شده یا نه و انتظار برتری یا مساوی ماشین سازی رو داشتید پس چی شد مقابل تراکتور باختید؟خخخخخخخ
پرسپوخلیسیها کجایید؟خخخخخ
این بازی هم تبانی بود.خخخخخخ
پاسخ ها
آیهان پاشا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
کجایید لجنپوایسا اینم تبانی بود خیلی پرو شدین بزارید وزیر ورزش یا مهدی تاج عوض بشه حالتون می پرسم با حمایت اینا و با پولهای بیت المال خیلی پوز ندین...مثل اینکه فراموش کردین تا قبل از دولت روحانی همش زیر تراختور بودین یه جورایی ره موندن به زیر تراختور عادت کرده بودین ... شانس اوردین فقط تیمتون حکومتی با یک مسائل نمی شه مقابله کرد وگرنه نمی زاشتیم از زیر تراختور در بروید خخخخخخ
هنوز از لحاظ فرهنگی ۴۰ سال از ما عقب هستین ...دوستان خود بزرگ بین لجنپولیسیا
United Arab Emirates
20:18 - 1397/12/23
داورها در زمین سوراختور جانبدارانه داوری میکنند که چه با نامردی قهرمان بشید سوراختوریهایه بی ظرفیت و بی منطق
پاسخ ها
دخترآذری
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
العین توخیلی زرمیزنی هابسه خفه شدی.درضمن به گل محمدی ربطی نداره اون فقط سرمربی داور نیست
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1397/12/23
فعلا که لطف داور شامل حالشونه
پاسخ ها
zoro
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
داش یحیی فدای سرت مردم دارن همه چیز رو میبینند و به درستی قضاوت میکنند حالا یک مشت هوادار کور کورانه تحت هر شرایطی از امتیازهای کثیف تیمشان خوشحال میشوند و حمایت میکنند مهم نیست مهم فوتبال مردانه و داخل زمین است که پدیده برنده آن بود این را دیگر همه میدانند که مافیای فوتبال و در راس آن سازمان لیگ فدراسیون و کمیته داوران تمام تلاششان را برای قهرمان کردن دو تیم سپاهان و سوراختور کرده‌اند و میکنند ننگ بر قهرمانهای قلابی البته در زمین هیچ کدام از این تیمها حریف پدیده پرسپولیس نخواهند بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
کاربر زورو هندوانه ها نیفته باید داش داش بگی شش امتیاز به پوخپوسور شما داده گل محمدی باید محاکمه بابت تبانی بشه، حتما هم میشه چوب خدا صدا نداره به پرسپولیسی و پدیده میخوره دوا نداره. یاشاسین تراکتورسازی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج