پمپئو: ایران از حمله به اسرائیلی‌ها حمایت می‌کند!
۸۴۲۷۵۰
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
۲۸۰۸ 
وزیر امور خارجه آمریکا با انتشار چند پیام توییتری، مواضع ضدایرانی خود را این بار با ادعاهایی درباره دست داشتن ایران در حمله علیه "شهروندان اسرائیلی" و نفوذ ایران در "جریان‌های شورشی یمن" مطرح کرد.

خبرگزاری ایسنا: وزیر امور خارجه آمریکا با انتشار چند پیام توییتری، مواضع ضدایرانی خود را این بار با ادعاهایی درباره دست داشتن ایران در حمله علیه "شهروندان اسرائیلی" و نفوذ ایران در "جریان‌های شورشی یمن" مطرح کرد.

مایک پمپئو، وزیر امورخارجه آمریکا در پیامی توییتری با حمایت از رژیم صهیونیستی مدعی شد: " باری دیگر، شهروندان اسرائیلی از سوی تروریست‌های غزه که از سوی اربابان خود در تهران مسلح و تأمین مالی می‌شوند مورد حمله قرار گرفته‌اند. ما در کنار متحدمان باقی می‌مانیم. اسرائیل حق دارد که از شهروندان خود حمایت کند".

وی سپس به دنبال رأی مجلس سنای آمریکا برای پایان بخشیدن به حمایت آمریکا از ائتلاف عربی در یمن، ادعای خود را درباره حمایت ایران از نیروهای انصارلله یمن مطرح کرده و نوشت: "راه آرام کردن رنج موجود در یمن، طولانی کردن درگیری از طریق محدود کردن شرکایمان نیست بلکه از طریق به عمل آوردن حمایت مورد نیاز آن‌ها برای شکست دادن نیروهای شورشی تحت حمایت ایران و تأمین صلح کامل است".

وی در پی این ادعای خود، درباره راهکار متوقف کردن آن‌چه نفوذ ایران در یمن خواند در پیام توییتری دیگری نوشت: " حمایت از تلاش‌های متحد در یمن برای متوقف کردن ایران از گسترش حاکمیت خود از تهران تا دریای مدیترانه و تبدیل یمن به کشوری دست‌نشانده، ضروری است".

به گزارش ایسنا، این اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا در حالی مطرح می‌شوند که ایران علیرغم دعوت نشدن به نشست صلح یمن در استکهلم، از حامیان اصلی صلح در این کشور بوده و همواره خواهان توقف جنایت علیه یمن از سوی ائتلاف عربی و متحدان، آمریکا بوده است.

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در آذرماه درباره برگزاری این نشست و پایان بخشیدن به جنایت علیه یمن در پیامی توییتری نوشته بود: ایران از توافق اولیه به دست آمده میان طرف‌های یمنی در استکهلم تحت سرپرستی نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل استقبال و به‌طور قوی از ادامه گفت‌وگوها برای رسیدن به توافقات نهایی در خصوص تمامی مسائل حمایت می‌کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1397/12/25
ما همینجوری هم مرده هستیم مرده متحرک تو این کشور بدرد نخور ...بزنید با بمب راحتشیم
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1397/12/25
ای گردن کلفت تو چه؟ از حمله به یمنی های اعراب خودفروخته همایت نمی کنی؟
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1397/12/25
کلا زر زر علیه ایران، یه زر زر از خوبی ایران هم بگید اعتبارتون میره بالا
پاسخ ها
س _ ع _ خ _ احمق
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
مگه ما خوبی هم داریم همش میخوایم جنگ طلب باشیم
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1397/12/25
مثل تو که از حمله به یمن دفاع میکنی
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۰۴:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۶
گور پدر یمن و یمنی و حامی یمن
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1397/12/25
همچنانکه شما از حمله صدام به ایران حمایت کردی از حمله عربستان و امارات به حوثی ها حمایت کردی ابلیس
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1397/12/25
حیف که توی ایران خائن و وطن فروش زیاده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج