ساری یا کونته، سرمربی آینده اینترمیلان
۸۴۳۰۲۵
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۵
۴۶۴۱
3 مربی نامزد هدایت اینتر در فصل آینده هستند.

 وبسایت نود: به نقل از کوریره دلا سرا، نام مائوریتسیو ساری، آنتونیو کونته و مارکو جامپائولو به عنوان نامزدهای اصلی هدایت اینترمیلان در فصل آینده به جای لوچیانو اسپالتی مطرح شده است.

حذف از کوپا ایتالیا، لیگ قهرمانان و لیگ اروپا و همچنین خطر از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان در فصل بعد شانس های باقی ماندن اسپالتی روی نیمکت نراتزوری را به حداقل رسانده است. از آنتونیو کونته سرمربی سابق یوونتوس، چلسی و تیم ملی ایتالیا به عنوان اصلی ترین گزینه هدایت اینتر یاد می‌شود، به خصوص آن که جوزپه ماروتا، مدیری که او را به یوونتوس برد، اکنون در اینتر مشغول به کار است.

دیگر گزینه هایی که کوریره دلاسرا از آن ها نام برده، مائوریتسیو ساری سرمربی کنونی چلسی و مارکو جامپائولو سرمربی سمپدوریا هستند. ساری در هفته های اخیر به نیمکت آاس رم نیز لینک شده بود. ساری و جامپائولو رویکردهای تاکتیکی مشابهی دارند چرا که هر دو مربی، بازی مالکانه مبتنی بر پاس های کوتاه و پرتعداد را در دستور کار قرار می‌دهند.

بزرگترین انتقاد وارد شده به اسپالتی در کنار نتایج، عدم ارائه بازی زیبا حتی در روزهایی است که اینتر با کسب 3 امتیاز از میدان خارج می‌شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج