آغاز پنجمین جلسه دادگاه «حسین هدایتی»
۸۴۳۶۱۵
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
۲۲۸۲ 
پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات «حسین هدایتی» و 10 متهم به اخلال در نظام اقتصادی کشور دقایقی پیش آغاز شد.

خبرگزاری ایسنا: پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و 10 متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور دقایقی پیش در شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی و به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

براساس این گزارش، اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور روز چهارشنبه - ۸ اسفند ماه - به صورت علنی برگزار شد.

در جلسه اول دادگاه، قاضی مسعودی مقام اتهام اخلال در نظام اقتصادی از طریق دریافت وام بدون وثیقه و صرف در محل غیر آن را به متهمین این پرونده تفهیم کرد و حسین هدایتی به ارائه دفاعیات خود پرداخت.

در جلسه دوم که روز ۱۳ اسفند ماه برگزار شد نماینده دادستان بر فرار مالیاتی حسین هدایتی تاکید کرد و موسوی نژاد یکی دیگر از متهمان این پرونده به ارائه دفاعیات خود پرداخت.

در سومین جلسه دادگاه نیز که روز یکشنبه -۱۹ اسفندماه- برگزار شد تعدادی از متهمان و وکلای آنها به ارائه دفاعیات پرداختند.‌

چهارمین جلسه این دادگاه نیز در تاریخ ٢۱ اسفندماه برگزار شد و در این جلسه ۴ نفر دیگر از متهمان به همراه وکلای خود دفاعیات خود را ارائه دادند و حسین هدایتی نیز بخشی از آخرین دفاعیات خود را مطرح کرد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1397/12/27
آقا چرا کشش میدین . همه چیز روشنه . پولها و املاک و دارایی هاشو بگیرین و اعدام . خلاص
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1397/12/27
خدا ازش نگذره انشاالله به روسیاه بیافتد
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1397/12/27
به عقیده من در همه کارها ازبانک گرفته تاشرکتها وبازارهاوتولید کنندهها وواردات وصادرات وسازمانها وماشین سازی وشرکتهای وابسته وهمه جا سازمان اطلاعات وامنیت اجاره داشته باشد ورو د کنه ومو را از ماست بکشه وافراد خیانت کار را دسگیروبه مجازات برسانه وافراد درستکار ودلسو ز را تشویق کنندو جلوی پارتی بازی گرفته شود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج