گل‌محمدی: گروه امید‌ها آسان نیست
۸۴۳۶۸۳
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
۴۹۱۳ 
سرمربی تیم پدیده و کاپیتان اسبق تیم ملی اظهار امیدواری کرد که با حضور هواداران فوتبال در ورزشگاه آزادی بازیکنان تیم امید در خانه خودشان به خوبی از امتیاز میزبانی استفاده کنند.

ورزش سه: یحیی گل محمدی با اشاره به اهمیت مسابقات تیم امید در مرحله مقدماتی بازی های المپیک به سایت فدراسیون فوتبال گفت: همه اهالی فوتبال آرزو دارند که سال 1398 با موفقیت و درخشش امیدهای فوتبال ایران آغاز شود. بازیکنانی که سرمایه های فوتبال کشور و ستاره های سال های آتی تیم ملی به شمار می روند و حالا آزمون مهمی را پیش روی خود می بینند.

گل محمدی با اشاره به بازی های تیم امید در این مرحله ادامه داد: به واقع هیچ تیم و گروه آسانی در مسابقات آسیایی خصوصا در سطح پایه وجود ندارد. در سال های گذشته شاهد درخشش و موفقیت کشورهایی در این رده ها بوده ایم که پیش از این در فوتبال آسیا هیچ نام و نشانی ندارند. گروه تیم امید هم به نظر من با حضور تیم قدرتمندی مثل عراق هم چنین ترکمنستان گروه سختی است و البته یمن هم احتمالا انگیزه های زیادی خواهد داشت.

با توجه به صعود قطعی یک تیم و ابهام در خصوص تیم دوم باید بگویم تیم المپیک کار آسانی در پیش ندارد اما امیدوارم با استعداد و توانمندی اعضای تیم شاهد صعود از این مرحله و در نهایت موفقیت در دور پایانی مسابقات باشیم.صعود به المپیک رویای بزرگ فوتبال ایران است و امیدوارم در این مسیر از این تیم امید به شکل کامل حمایت شود. با توجه به برگزاری بازی ها در تهران امیدوارم هواداران فوتبال هم از این بازی ها استقبال خوبی داشته باشند و تیم المپیک در خانه خودش احساس تنهایی نکند تا بتواند از امتیاز میزبانی به خوبی استفاده کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج