اقدامات استانداری تهران در مناطق سیل‌زده
۸۴۵۳۸۶
۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
۳۹۷۲ 
با اقدامات استانداری تهران در مناطق سیل‌زده تاکنون ۸۰۰۰ نفر اسکان اضطراری شده‌اند، ۵۶ هزار نفر خدمات امدادی دریافت کرده‌اند و آب ۱۰ هزار منزل نیز تخلیه شده است.

ایسنا: وقوع سیل در مناطقی از استان‌های گلستان و مازندران خسارات بسیاری را به روستاهای این دو استان وارد کرده است تا جایی که برخی از روستاها در این مناطق دچار آسیب‌های جدی شده‌اند و در محاصره آب قرار گرفتند.

بارش سیل آسا یکشنبه هفته جاری(۲ فروردین) در مازندران ۱۲ شهرستان این استان را درگیر کرد و با وجود بسیج عمومی همچنان اثرات سیل در این استان نمایان است. بارندگی اخیر توأم با طوفان خسارات زیادی در گلستان برجای گذاشت و جان ۲ کودک را در شهرهای کلاله و مینودشت گرفت.

از همان ساعات ابتدایی وقوع سیل در شمال کشور، تیم‌های امدادی از استان‌های همجوار وارد عمل شدند و به دستور محسنی بندپی، استاندار تهران - شهرداری‌های استان تهران برای تجهیز امکانات و تأمین مایحتاج ضروری وارد عمل شدند.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،اعزام گروه‌های مدیریت بحران به مناطق سیل دیده روستای آق قلا و سایر مناطق آسیب دیده سیل اخیر در استان گلستان به همراه محموله‌های کمک رسانی در حال انجام است.

کاروان‌های امدادی با مدیریت استانداری تهران همچنان در حال اعزام به مناطق سیل دیده هستند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج