اعتراض هواداران استقلال به رحمتی و اسماعیلی
۸۴۶۶۴۲
۱۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲
۱۲۸۹۵ 
سرمربی تیم فوتبال استقلال خواستار اخراج مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هشتادونهمین دربی شهر تهران شد.

 خبرگزاری تسنیم: نیمه دوم دربی 89 در شرایطی آغاز شد که حواشی پایانی نیمه اول تا حد زیادی فروکش کرد و به نوعی می‌شود حدس زد که مربیان دو تیم در رختکن به شاگردان خود تأکید کرده بودند که اعتراضات خود به داوری را کم کنند.

* در بین دو نیمه مرتضی تبریزی و داریوش شجاعیان در زمین مانده و مشغول گرم کردن بدن‌ها خود شدند.

*در دقیقه 58 بازی وینفر شفر، شجاعیان را صدا زد تا او را به میدان بفرستد، اما بعد از لحظاتی از تصمیم خود پشیمان شد و پنج دقیقه بعد محسن کریمی را به جای فرشید اسماعیلی به میدان فرستاد، این در شرایطی بود که شجاعیان همچنان در کنار زمین منتظر ورود به میدان بود و در نهایت در دقیقه 68 جانشین باقری مصدوم شد.

اعتراض هواداران استقلال به رحمتی و اسماعیلی

* شجاع خلیل‌زاده در دقیقه 59 توپ راهی اوت شده را به سمت هواداران استقلال شوت کرد و در این لحظه وینفر شفر و تمام نیمکت‌نشینان استقلال خواستار دادن کارت زرد دوم به شماره سه پرسپولیس شدند که البته داور این اعتقاد را نداشت.

*وقتی فرشید اسماعیلی جایش را به کریمی داد موقع نشستن روی نیمکت با اعتراض شدید چند هوادار استقلال بابت از دست دادن پنالتی مواجه شد.

* دقیقه 81 بازی سروش رفیعی در میانه زمین به زمین افتاد و در حالی که از درد به خود می‌پیچید خواستار توقف بازی بود در این لحظه بازیکنان استقلال به بازی ادامه دادند و پرسپولیسی‌ها با اعتراض خواستار رعایت بازی جوانمردانه شدند، تا این که شفر در کنار زمین از زکی‌پور خواست توپ را به بیرون بزند و او این کار را انجام داد. در ادامه روزبه‌چشمی و هواداران استقلال به زکی‌پور اعتراض کردند که چرا توپ را به بیرون زده و آنها اعتقاد داشتند رفیعی تمارض می‌کرد. قابل توجه این که رفیعی بعد از این که با برانکارد به بیرون منتقل شد سریعا به زمین برگشت و همین مسئله باعث اعتراض مجدد هواداران استقلال شد.

* دقایقی بعد شجاع خلیل‌زاده بود که در محوطه پرسپولیس به زمین افتاد و داور بازی را متوقف کرد. در این زمان تماشاگران استقلال اعتقاد به وقت‌کشی بازیکنان پرسپولیس داشتند.

* در دقیقه 85 داور تابلوی تعویض را به نشانه بیرون آمدن ترابی و ورود بشار به میدان بلند کرد و هواداران پرسپولیس به شدت شماره 9 ملی‌پوش تیم‌شان را مورد تشویق قرار دادند.

* وینفر شفر در نیمه دوم بازی در کنار خط آرام و قرار نداشت و بارها به بالا و پایین می‌پرید و بی‌صبرانه منتظر به گل رسیدن تیمش بود.

* در دقایق پایانی بازی و با وجود این که داور چهار دقیقه وقت اضافه اعلام کرده بود هواداران پرسپولیس سرود پیروزی و قهرمانی سر دادند.

* با اعلام پایان بازی بازیکنان استقلال به زمین خوابیدند و نیمکت‌نشینان پرسپولیس نیز به سمت برانکو رفته و او را در آغوش گرفتند.

* در پایان مسابقه جیمی جامپ دوان دوان وارد زمین شد که در این لحظه مأموران نیروی انتظامی به موقع او را گرفته و به بیرون زمین بردند.

* هواداران استقلال قبل از سوت پایان مسابقه سریعاً ورزشگاه را ترک کردند، اما پرسپولیسی‌ها روی سکو مانده و به تشویق تیم‌شان به سبک ایسلندی پرداختند.

* هواداران پرسپولیس بعد از پیروزی تیم‌شان در دربی به شدت به تشویق برانکو پرداختند.

* هواداران استقلال در حالی که به شدت به فرشید اسماعیلی به خاطر از دست دادن پنالتی اعتراض داشتند, ورزشگاه را ترک کردند.

* بازیکنان پرسپولیس قبل از ورود به رختکن در کنار زمین با هواداران عکس سلفی گرفتند.

* با وجود اینکه جایگاهی برای مربیان مصاحبه مربیان دو تیم در نظر گرفته شده بود هر دو مربی بدون این که صحبت کنند، راهی رختکن شدند.

* یک هوادار پرسپولیس پس از پایان بازی با رفتن به داخل زمین قصد رفتن به سمت بیرانوند را داشت که ماموران جلوی این کار او را گرفتند.

* پس از سوت پایان بازی توسط داور، سروش رفیعی به سمت بازیکنان استقلال و حتی نیمکت‌نشینان این تیم رفت و به آنها خسته‌نباشید گفت.

* هواداران پرسپولیس به تشویق ایسلندی پرداختند و به شدت برانکو ایوانکوویچ را تشویق کردند.

* فرشید باقری لنگان لنگان توسط یکی از بازیکنان به سمت رختکن رفت.

* شماری از هواداران استقلال علیه مهدی رحمتی شعار سر دادند.

* بازیکنان پرسپولیس پس از پایان بازی با هم عکس سلفی گرفتند.

* تعدادی از هواداران استقلال از شدت ناراحتی روی سکو نشسته‌ و هنوز ورزشگاه آزادی را ترک نکرده‌اند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
United States
18:28 - 1398/01/10
باسلام من پرسپولیسی هستم وبه همه پرسپولیسی ها تبریک میگم این برد شیرین رو اما انصافا از بازی زیبای استقلالم نباید به سادگی گذشت.فرق بین این دوتیم فقط تقدیر بود.خسته نباشی استقلال
Iran, Islamic Republic of
18:28 - 1398/01/10
واقعا باشد به مربی وبازیکنان خسته نباشید گفت ومهم 3 امتیاز که می شود 6 امتیاز کسب کردن 3 امتیاز جاو افتادن واستقلال 3 امتیاز عقب به هر دوتیم خسته نباشید باید گفت
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1398/01/10
حسینی مرده اش هم از رحمتی بهتره ولی این احمق بازیش نمیده اونم از اون قانون احمقانه اش که پنالتی زن مشخصی نداره و میگه هر کسی روحیه پنالتی زدن رو داره خودش بره پشت توب . این میشه که این اسماعیلی از خود راضی میره پشت توپ.در صورتی که باید پاتوسی میرفت
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1398/01/10
بجز اسماعیلی کسی برا پنالتی زدن نبود.
ما به تیمی باختیم که ی موقعیت حمله بیشتر نداشت
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1398/01/10
واقعا من نمیدونم تیم بی صاحب یعنی این. وقتی پاتوسی پنالتی زن اول تیم توسط مربی اعلام میشه رحمتی چه کاره است تصمیم مربی رو عوض میکنه؟
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1398/01/10
فرشید اسماعیلی خرفت
چه وقت چیپ زدن بود احمق نادان
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1398/01/10
مقصر اصلی باخت استقلال خود اقای شفر بوده چون ان اقتدار لازم را همانند اقای کی روش یااقای برانکو ندارد و هم نتوانسته ریشه بازیکن سالاری را در استقلال ازبین ببردوکماکان رحمتی تصمیم گیرنده در استقلال است،چون وقتی کاتوسی توپ رابرداشت وقصد داشت پنالتی بزند رحمتی امدو نگذاشت وشفرهم جرائت نکردمانع ان شود، گلی هم که پرسپولیس زد رحمتی بسان گذشته اصلا خروج نکرد واگرخروج میکرد راحت می توانست توپ را دور کند،ایکاش حسینی داخل دروازه قرار میگرفت چراکه حسینی واکنش های خوبی دارد وهم جوان وهم نترس است اگربوددر ان شرائط ان توپ گل نمی شد ودخالتی هم در زدن پنالتی که کی بزند نداشت واحتمالل ان پنالتی توسط کاتوسی گل می شد،اقای رحمتی اگرواقعا استقلالی است وموفقیت استقلال را می خواهد بایدخودش کناربرود، و از همه مهمتر شفر باید مثل کی روش سرمربی سابق تیم ملی بازیکن سالاری را ازبین ببرد،از این باخت ناراحتم اما به طرفداران پرسپولیس بابت این برد تبریک میگم.ان شاالله در بازی های بعدی جبران کنند.
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1398/01/10
اقای رحمتی فقط ازاستقلال برو
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1398/01/10
رحمتی گلر نیست توشش قدم توپاجمع نکرد
Iran, Islamic Republic of
19:47 - 1398/01/10
رحمتی رو از تیم بیرون کن شفر خرفت,
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1398/01/10
اینقدر این بچه رو اذیت کنین تا برگرده قطب جنوب
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1398/01/11
پنگوئن مقصر نبود اگر پنگوئن نبود امروز دوباره 6 تایی میشدید
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1398/01/12
شفر مرد بازیهای شش امتیازی نیست و کلا اقتدار و توان جمع کردن اوضاع بهم ریخته را نداره و باید آخر فصل حتما از استقلال بره
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1399/04/01
آقا من اساقلالیم هر روز دعا میکنم که این تیم کثیف منظورم استقلاله
به رده ی دسته اول سغوت کنه
آقا این چیه واقا تویه دربی آخه چیپ خراب میکنن
این ۱۰ ساله قهرمان نشدین پرسپولیس دیگه داره پوکر میکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج