آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور
۸۴۷۷۸۰
۱۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵
۳۹۴۲ 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از ترافیک پرحجم و روان در طول شمال به جنوب محور کرج - چالوس خبر داد.

ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از ترافیک پرحجم و روان در طول شمال به جنوب محور کرج - چالوس خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی از بارش باران در اکثر محور‌های اصفهان و چهارمحال بختیاری خبر داد و گفت: ترافیک در شمال به جنوب محور هراز محدوده‌های تونل شماره (۱)، پنجاب و لاریجان، نیمه سنگین و طول محور پرحجم است.

وی با اشاره به ترافیک پرحجم و روان در طول شمال به جنوب محور کرج - چالوس، افزود: ترافیک در طول محور شمال به جنوب محور فیروزکوه نیز پرحجم و روان است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با بیان اینکه ترافیک در شمال به جنوب محور رشت به قزوین محدوده‌های امام زاده هاشم (ع) تا پل عوارضی نیز نیمه سنگین است، اظهار کرد: سایر محور‌های مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

ترافیک پرحجم در مسیرهای منتهی به تهران

سرهنگ رحمانی درباره وضعیت جوی و ترافیکی تا ساعت ۲۱ امشب، گفت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی، در حال حاضر در اکثر محورهای استان‌های آذربایجان غربی و چهارمحال و بختیاری و محورهای بناب-ملکان و جلفا-مرند در استان آذربایجان شرقی و محور لنگه پارسیان در استان هرمزگان بارش باران گزارش شده است.

وی ادامه داد: در استان یزد و محور اردکان طوفان شن گزارش شده است.

رحمانی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌ها نیز گفت: ترافیک در محور رشت-قزوین، ورودی و خروجی شهر رشت و از امامزاده هاشم تا سه‌راهی سنگر و پل رودبار، سنگین و محدوده‌های لوشان، منجیل و رودبار، نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است.

وی اضافه کرد: ترافیک در شمال به جنوب محور هراز در طول محور پرحجم و روان است و در مسیر شمال به جنوب محور کرج-چالوس نیز وضعیتی مشابه گزارش شده است.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه، ورودی کمربندی قائم‌شهر و ورودی و خروجی شهرهای زیرآب، سوادکوه، پل سفید و محدوده‌های کارسالار و تونل شیرگاه سنگین و محدوده‌های ورودی شهرهای فیروزکوه، دماوند و کبلاوند، نیمه سنگین گزارش شده و در طول محور پرحجم و روان است.

رحمانی ادامه داد: همچنین در محورهای کرمانشاه-همدان و همدان-تهران در استان همدان نیز ترافیک پرحجم و روان گزارش شده و در آزادراه زنجان به قزوین نیز وضعیتی مشابه وجود دارد.

وی ترافیک در آزادراه قزوین به کرج را نیمه‌سنگین اعلام کرد و گفت: در آزادراه کرج به تهران در محدوده پل فردیس تا پل کلاک نیز ترافیک نیمه‌سنگین است. در آزادراه ساوه به تهران نیز ترافیک پرحجم و روان است.

رحمانی با بیان این که محورهای کرمانشاه-همدان و همدان-ساوه دارای ترافیک پرحجم و روان است، گفت: در محورهای سلفچگان-قم و آزادراه قم به تهران نیز شاهد افزایش حجم ترافیک هستیم اما تردد در جریان است.

به گفته وی، سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

اسامی ۱۱ محور جاده‌ای مسدود/ اخرین وضعیت جاده‌های شمال

مدیر مرکز مدیریت راه‌های کشور ضمن اعلام اسامی ۱۱ محور جاده‌ای مسدود، آخرین وضعیت ترافیکی محور هراز، چالوس، فیرزوکوه و آزادراه راشت و قزوین را تشریح کرد.

علی اکبر آشوری در مورد محورهای جاده‌ای مسدود کشور اظهار کرد: ۱۱ محور شریانی دره شهر- پل‌دختر، ایلام – مهران، کمربندی دهلران-اهرم – فراشبند، یاسوج – شیراز، آق قلا–کرمان، آق قلا-اینچه برون، آزاد شهر- شاهرود، پلدختر –کوهدشت، محور قدیم خرم آباد-پلدختر، و محور بروجرد-خرم آباد در جهت شمال به جنوب مسدود هستند.

وی با اشاره به وضعیت محورهای شریانی کشور از بعد حمل و نقل که در حال حاضر دارای ترافیک پرحجم و در اکثر موارد روان است؛ در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای شمال نیز اعلام کرد: محور هراز و چالوس به صورت وضعیت ترافیکی محدود در حال تردد است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به وضعیت محور هراز خاطر نشان کرد که این محور در محدوده‌های نارنجستان و حد فاصل بنجاب تا بایچان و گزنک و پلور دارای ترافیک سنگین است و بارش هم مشاهده نمی‌شود.

آشوری ادامه داد: در محور فیروزکوه مسیر شمال به جنوب در محورهای زیراب، پل سفید و فیروزکوه دارای ترافیک سنگین است و هیچ گونه مداخلات جوی و بارشی مشاهده نمی‌شود و مسیر شمال به جنوب محور چالوس نیز در محدوده‌های مرزن‌آباد، پل دزدبن، هزارچم، هریجان، پل زنگوله، گچ سر و سد امیر کبیر شاهد ترافیک سنگین هستیم و برف نیز به صورت پراکنده در محدوده تونل کندوان قابل رؤیت است.

وی ادامه داد: آزاد راه رشت – قزوین نیز حد فاصل سراوان تا امام زاده هاشم و محدوده‌های عوارضی، رودبار، و ملأ علی شاهد ترافیک سنگین هستیم و بارش جوی نیز مشاهده نمی‌شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج