اگر با همسرتان رابطه جنسی ندارید، بخوانید
۸۴۸۹۸۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳
۱۱۲۰۹ 
بهتر است که قبل از هر چیز، به این سوال پاسخ دهیم که هر زوجی به چند بار رابطه جنسی در هفته نیاز دارند؟ برای این سوال جواب دقیقی نمی‌توان یافت، زیرا این موضوع فرد به فرد متفاوت است. اما به طور کلی تحقیقات نشان داده که داشتن رابطه جنسی یک بار در هفته صمیمیت و عشق میان زوج‌ها را افزایش می‌دهد.
برترین‌ها: بهتر است که قبل از هر چیز، به این سوال پاسخ دهیم که هر زوجی به چند بار رابطه جنسی در هفته نیاز دارند؟ برای این سوال جواب دقیقی نمی‌توان یافت، زیرا این موضوع فرد به فرد متفاوت است. اما به طور کلی تحقیقات نشان داده که داشتن رابطه جنسی یک بار در هفته صمیمیت و عشق میان زوج‌ها را افزایش می‌دهد.
 
اگر رابطه جنسی بیش از یک بار باشد، تاثیر مثبت بیشتری در رابطه نخواهد گذاشت، اما اگر از این مقدار کمتر باشد، رضایت طرفین را نسبت بهم از بین می‌برد. نداشتن رابطه جنسی یکی از مهمترین دلایل جدایی زوج‌ها از هم می‌باشد، بنابراین اگر شما هم جزو افرادی هستید که رابطه جنسی با همسرتان ندارید، بهتر است که برای رفع این مشکل، به نکات زیر دقت کنید و هر چه زودتر رابطه تان را نجات دهید.
 
اگر با همسرتان رابطه جنسی ندارید، بخوانید
 
رابطه احساسی بهتری برقرار کنید
 
اگر می‌بینید که همسرتان به رابطه جنسی با شما تمایلی نشان نمی‌دهد، به جای دعوا و بحث، بهتر است که راه دیگری را در پیش بگیرید، در غیر این صورت همسرتان را بیشتر از خود رانده اید. شاید دلیل این که همسرتان به رابطه جنسی با شما علاقه‌ای ندارد، کمبود احساس و صمیمیت میان شما باشد. از این رو به دنبال راهی برای نزدیکی به او باشید. در واقع اگر بتوانید احساسات او را نسبت به خودتان برانگیزید، او نیز به سمت رابطه جنسی با شما تمایل بیشتری پیدا خواهد کرد. به عنوان مثال اگر زیاد کار می‌کنید، سعی کنید که ساعات کاری تان را کمتر کنید تا بتوانید زمان بیشتری را در کنار او بگذرانید. یا اگر استرس مانع از رابطه جنسی شما می‌شود، شرایط آرام تری را برای خودتان فراهم کنید.
 
خاطرات روز‌های خوب را به یاد آورید
 
مطمئنا شما خاطرات خوشی را در کنار همسرتان گذرانده اید، یادآوری آن‌ها می‌تواند بار دیگر آتش عشق را میان شما شعله ور کند. سعی کنید در مورد رابطه جنسی که در اوایل دیدارتان داشته اید، با هم حرف بزنید. همین که صحبت از این موضوع آغاز شد، سوالات تان را آغاز کنید. از او بپرسید که آیا از رابطه با شما رضایت داشته یا خیر، به او بگویید که چه نوع رابطه جنسی را می‌پسندد. سعی کنید شرایطی را فراهم سازید که هم شما و هم شریک زندگی تان از آن راضی باشد. نیازی نیست که خیلی جدی در مورد این مسئله حرف بزنید، همین که با شوخی و خنده با هم گفتگو کنید، چیز‌های زیادی دستگیرتان می‌شود که می‌تواند بر رابطه جنسی شما تاثیر مثبتی بگذارد.
 
آهسته پیش روید
 
اگر چه شما از نداشتن رابطه زناشویی با همسرتان ناراحت هستید، اما برای حل این مشکل نباید عجول باشید. رابطه جنسی چیزی ست که باید در زمان و مکان مناسب خود اتفاق افتد، بنابراین شما نمی‌توانید برای ایجاد هر چه سریع‌تر صمیمیت میان تان، خود و طرف مقابل تان را وادار به این کار کنید. در این مورد، آهسته قدم بردارید. به عنوان مثال همسرتان را گهگاهی در آغوش بگیرید، او را ببوسید. در واقع با رفتار‌های رمانتیک خود به او نشان دهید که برای برقراری رابطه جنسی با او تمایل دارید. یادتان باشد که رابطه جنسی باید به طور طبیعی اتفاق بیفتد نه با زور و فشار روانی.
 
اگر با همسرتان رابطه جنسی ندارید، بخوانید
 
خودتان را با دیگران مقایسه نکنید
 
شاید شما داستان‌های دیگران را در مورد رابطه جنسی شنیده یا فیلم‌هایی را در این رابطه دیده باشید، اما به هیچ وجه نباید خودتان را با دیگران مقایسه کنید. رابطه جنسی نیز مانند شخصیت آدمها، فرد به فرد متفاوت است؛ بنابراین انتظار نداشته باشید که رابطه شما مانند دیگران باشد. اگر چیزی ست که دوست دارید در رابطه زناشویی برایتان اتفاق افتد، بهتر است که آن را صادقانه با همسرتان مطرح کنید.
 
گذشته را رها کنید
 
اگر شما اکنون در کنار همسرتان هستید، پس اگر موضوعی در گذشته شما را ناراحت و از همسرتان دور کرده، بهتر است که فراموشش کنید. شما نباید با دوری از طرف مقابل تان او را تنبه یا جبران اشتباهات گذشته او را کنید. داستان‌های تلخ قدیمی را دور بریزید. شما آن آدمی که ابتدای رابطه همدیگر را ملاقات کردید نیستید، حتی با یک ماه قبل تان هم فرق کرده اید؛ بنابراین فرصت دوباره‌ای به یکدیگر دهید. اگر بتوانید گذشت داشته باشید و صادقانه حرف هایتان را به شریک زندگی تان بدهید، نه تنها عشق و علاقه میان شما بلکه رابطه جنسی تان نیز بهبود خواهد یافت؛ بنابراین حال خود را فدای گذشته نکنید.
 
ورزش کنید
 
با ورزش، نه تنها شما ظاهر بهتری پیدا خواهد کرد و اعتماد به نفس تان بالا خواهد رفت، بلکه هورمون‌هایی در شما ترشح می‌شود که علاقه تان به رابطه جنسی را نیز بیشتر می‌کند. از این رو هم برای خود و هم برای همسرتان هم که شده تحرک داشته باشید.
 
منابع: tonyrobbins، lovelearnings
پردیس بختیاری
انتشار یافته: 36
در انتظار بررسی:18
Iran, Islamic Republic of
08:39 - 1398/03/29
کاش بیشتر توضیح میدادی
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
ميخوای فیلم هم برات نشان می دادند
خخخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
۱۱:۴۸ شرم بر تو باد با این ذهن منحرفت
France
10:09 - 1398/03/29
اگه همسر داشته باشی هم باشکم وجیب خالی نمی تونی رابطه جنسی هم داشته باشی
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1398/03/29
ما تو سیر کردن شکم زن و بچه موندیم اونک نیاز ثانویه هستش
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1398/03/29
بیشترین مشکلات جنسی در همسران به مسائل روح و روان برمیگردد. با بی حالی و افسردگی و بی حوصلگی ناشی از بی پولی دیگه رمقی واسه مسائل جنسی میمونه؟. از خواب که بیدارمیشی و وارد جامعه میشی ارتیاط با مردمی عصبی شروع میشه و اعصابی داغون ناشی از گرونی... واسه همینه که مردم به اعتیاد پناه میبرن برای فرار از مشکلات و به فراموشی سپردن، اونیه که میخواد به روابط جنسی برسه باید به قرص هایی مثل ویاگرا پناه ببره که اندک نوانایی پیدا کنه.
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1398/03/29
من همسر دارم 2 ماهي يك بار اونم اگر غر نزنه و بد اخلاقي نكنه و كوفتمون نكنه
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
علتو بپرس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
آخي:))))
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
چقدر کم باید ماهی دوماهی ۲۰ بار باشه
binam
Germany
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
پس شما خواهروبرادرید بیشتر تا همسر
زندگی درست و سالم زناشویی یعنی داشتن رابطه دو تا سه باردرهفته
این نشون دادن کشش وعلاقه به همدیگه هستش
مریم ب
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
اخوب شاید از رابطتون راضی نیست آقا
دکتر
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
کوفتمون نکنه را خوب اومدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
علتش پوله از صبح تا شب پول ميخواد
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1398/03/29
ماهم همینطور داریم زندگی میکنیم ۵ سال ولی زندگی نیست هم خونگیه. توصیه من به کساییکه اول کارن اگه تا یکسال تلاش کردین درمان نشد ول کنین برید دنبال زندگیتون و همدیگه رو آزار ندید چون زندگی با تظاهر اصلا خوب نیست و مثل ادم عادی نیستی و ممکنه خیانت کنی یاببینی پس رهاکن.
Romania
16:09 - 1398/03/29
منم با همسرم رابطه جنسی ندارم.البته اینکه با 31 سال سن اصلا همسر ندارم هم بی تاثیر نیست...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
باورررر کردیم
بدون نام
France
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
هار ها ر
سحر
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
خخخخ
زهره
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
خخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1398/03/29
واقعا آدم چقدر باید وضعش خراب باشه که بخواد به همسرش به اون دید نگاه کنه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
کسانی که حتی به همسر خودشون هم به اون دید نگاه میکنند از حیوانات پست تر و نجس تر هستند. خاک تو سرشون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
چه ديدي؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
انقد بهمون آموزش ندادن نتیجش میشه تو
ابوریحان
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
فازت چیه؟ متوجه مطلب شدی این کامنت را گذاشتی؟به اون دید نگاه کنه؟ چطور نکاه کنه؟اونی که ازدواج کرده میدونه مسائل جنسی چقدر در زندگی موثره ،وضع تو خرابه که فکر نکرده ونسنجیده کامنت گذاشتی فیلسوف
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
چه ديدي
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
پس یعنی منظورت اینه باید بره با فرد دیگه ای به غیر از همسرش رابطه بر قرار کنه؟!!خاک بر سرت اگه منظورت اینه
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1398/03/29
منم شوهر دارم ،آقا ما آب و آتش ایم من فراری ،اون ول نمی کنه ،من بیش از ماهی یکبار اونم بخاطر طرفم نه خودم ،اصلا نمی تونم تحمل کنم .


راستش مشکل من روحی است ،احساس می کنم زنها اینجوری خوار و لگد مال میشن ،از بچگی هی گفتن عیب و زشت !

دوست ام از اون خوش تیپ هاست ،جالبه فکر کردم ،گرمه ،از من بدتر و سردتره ،با شوهرش مشکل داره

کلا زنها سرد مزاج اند

قربون خدا باید یه تناسبی میذاشت .
United Arab Emirates
23:20 - 1398/03/29
خب رابطه ی جنسی چیز طبیعی بین زوجین هستش و اگه بیش از یه هفته طول بکشه باید به طرف مقابل مشکوک شد که چه جوری خودش رو ارضا میکنه اصلا هم ربطی به پولداری یا اعصاب خراب نداره
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1398/03/29
اگه دیدیم یه لحظه خوب داره خلق میشه ومیتونیم توی اون لحظه نقشی داشته باشیم دودستی بچسبیم بهش بی تفاوتی ولب ولوچه آویزون کردن آدمو بلانسبت شما بی ریخت میکنه حالا منظورم فقط موضوع مقاله نیست همه ریزودرشت زندگی،چون فکرگذشته وآینده نه اینکه نباشیم ولی توشون غرق نشیم آرزو میکنم تمام خانواده های ایرانی محفلشون گرم وعشقولانه باشه و مثل صخره پشت هم محکم باشن تا ابدیت،سپاس
Iran, Islamic Republic of
06:53 - 1398/03/30
با این اوضاع مملکت و گرونی ، دیگه شهوتی نمیمونه که بخوای رابطه جنسی داشته باشی ! مثل سگ باید بدویی و کار کنی ، آخرشم به هیچ جا نمیرسی !
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1398/03/30
به ما مجردا میگن ورزش تحریکات رو کم میکنه.اینجا میگه زیاد میکنه!آخرش ما توو فشارا چه خاکی سرمون بریزیم!
United Arab Emirates
11:09 - 1398/03/30
من با این سن و سال همسر ندارم همسر میخوام
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج