قاسمی: جهان، جنایات اسرائیل را فراموش نمی‌کند
۸۵۰۰۰۲
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۵
۳۱۵۰ 
سخنگوی وزارت امور خارجه در سالروز جنایت «دیریاسین» توسط رژیم صهیونیستی، گفت: جهان جنایات این رژیم متجاوز را فراموش نخواهد کرد.

خبرگزاری مهر: بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در سالروز کشتار فلسطینیانِ روستای «دیریاسین»، ۲۰ فروردین، توسط صهیونیست‌های تروریست (۱۹۸۴م) گفت: بنیان پوشالی رژیم صهیونیستی بر پایه خشونت، تجاوز و ترور استوار شده است.

این رژیم مظلوم کش برای پیشبرد مطامع توسعه طلبانه غیر انسانی خود دست به طرح های مزورانه زیادی زده و می زند و ماهیت تروریستی رژیم صهیونیستی مبتنی بر کشتار انسان های بی دفاع و غیر نظامیان بی گناه است؛ این رژیم برای حذف مخالفان از ترور آشکار فراتر رفته و به ترورهای پنهان نیز دست یازیده است.

صرف نظر از ترور فیزیکی، ترور شخصیت و ترور مبارزه با اشغالگری قوت لایموت این رژیم است. آنان به عبث تلاش می کنند با فرافکنی و فراموشی تاریخ نکبت بار و سرشار از ترور، تجاوز و چپاول خویش، پوسته ای ظاهری از امنیت و آرامش برای خود بسازند؛ غافل از آنکه تاکنون تاریخ به یاد ندارد که بنیان ظلم پایدار مانده باشد و دیر و دور نیست که خون به ناحق ریخته شده ی خیل مظلومان گریبان سران این رژیم کودک کش را بگیرد.

قاسمی افزود: کشتار فلسطینیانِ روستای «دیریاسین» توسط صهیونیست‌های تروریست در آوریل ۱۹۸۴، نمونه ای از سفاکی این مرگ آفرینان است. هر سال در چنین روزی آزادی خواهان جهان یاد و خاطره تمامی کشته شدگان و شهدای جنایت «دیریاسین» را گرامی می دارند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Canada
09:23 - 1398/01/23
آخر به ما چه ربطی داره تو خودت نه سواد نه مدرک داری چه کار داری به کشورهای دیگه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج