ژاوی: امیدوارم دوباره برای السد گل بزنم
۸۵۰۱۷۵
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
۵۶۳۴ 
زننده هر دو گل قهرمان قطر در تاشکند مدعی شد این تیم در نیمه دوم می توانست گل برتری را بزند و با سه امتیاز به دوحه بازگردد.

ورزش سه: السد در روزی که در همان ده دقیقه ابتدایی بازی با درخشش کاپیتان اسپانیایی با دو گل از میزبان ازبک خود پیش افتاده بود در نهایت با تساوی و کسب تنها یک امتیاز تاشکند را ترک کرد تا ماموریت ژاوی در بازگشت به میادین نیمه تمام باقی بماند.

زننده هر دو گل السد در پایان بازی گفت:« نیمه اول را خیلی خوب و توفانی آغاز کردیم اما نمی دانم چرا بعد از 15 دقیقه ابتدایی به یکباره بازی را از دست دادیم و کار برای مان دشوار شد».

او ادامه داد:« در نیمه دوم با توصیه های کادر فنی به بازی مسلط شدیم و در خیلی از جدال ها و جنگ های تن به تن مقابل تیم فیزیکی پاختاکور برتر بودیم. تاکتیکی بهتر از حریف ارائه دادیم و شایسته گل برتری بودیم اما همان طور که سرمربی گفت نتیجه ای برای دو تیم رقم خورد که عادلانه به نظر می رسید».

ستاره اسپانیایی با اشاره به دو بار گلزنی در تاشکند تصریح کرد:« همواره گلزنی طعم خاصی دارد و من هم این طعم را دوست دارم. خوشحالم دو بار این کار را انجام دادم و امیدوارم که در بازی های آتی هم بتوانم برای السد گلزنی کنم».

ژاوی در پایان با ارزشمند خواندن امتیاز در تاشکند گفت:« این امتیاز ارزش بسیار زیادی در دور برگشت خواهد داشت چون می تواند ما را به هدفی که صعود به عنوان تیم اول گروه است، برساند».

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج