آخرین اظهارات مالک تراکتور درباره پرونده فروزان
۸۵۱۸۱۹
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
۱۱۰۵۳ 
مالک باشگاه تراکتورسازی توضیحاتی را درباره کنار گذاشته شدن محسن فروزان از این باشگاه و اتفاقات بعد از دیدار با سپیدرود ارائه کرد.

ورزش‌سه: ماجرای کنار گذاشته شدن محسن فروزان از باشگاه تراکتورسازی به داغ ترین اتفاق روز فوتبال ایران تبدیل شده است. در این باره مسئولان باشگاه تبریزی فعلا مجوز حضور این دروازه بان در تمرینات را لغو کرده اند تا درباره گل های خورده و اشتباهات فروزان تحقیقاتی را انجام دهند و بتوانند تصمیم نهایی را درباره فروزان بگیرند.

محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی شب گذشته با حضور روی خط تلفنی برنامه فوتبال برتر به توضیح درباره وضعیت فروزان پرداخت که مشروح صحبت های او در ادامه آمده است:

دلیل کنار گذاشته شدن فروزان؟

مالک باشگاه تراکتورسازی صحبت هایش را اینطور آغاز کرد: با توجه به درخواست هواداران و شواهدی که وجود دارد، درخواستی به کمیته انضباطی باشگاه داده ایم تا مورد بررسی قرار گیرد و بعد از بررسی‌های لازم نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

شبهاتی وجود دارد که باید بررسی شود

محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر در ادامه به عملکرد خوب فروزان در فصل جاری و فشاری که این بازیکن تحمل می کند، اشاره کرد که زنوزی در پاسخ گفت: به هر حال اتفاقاتی در این بازی افتاده که باعث ایجاد شبهاتی در ذهن هواداران تیم ما شده است. این موضوع باید مورد بررسی قرار گیرد و هوادارانمان نیز چنین درخواستی دارند. با توجه به اینکه در حال حاضر تیم شرایطی دارد که انتظارات از آن بالا رفته است، همه چیز باید به سرعت رسیدگی شود.

بعد از بررسی ها نتیجه را اعلام می کنیم

مجری برنامه فوتبال برتر که نمی خواست به صورت شفاف درباره اتهام ها به فروزان حرف بزند، از زنوزی پرسید که آیا دلیل اخراج فروزان فقط فنی است؟ مالک باشگاه تراکتور اینطور پاسخ داد: گزارشاتی تهیه شده که در حال بررسی است و انشاالله زمانی که بررسی‌ها صورت گرفت آن را به اطلاع همه می‌رسانیم.

مدرک مستندی درباره فروزان ندارم

او درباره موضوعاتی که در فضای مجازی پیرامون فروزان مطرح شده، اظهار داشت: من مدرک مستندی ندارم، اما مسائلی که می‌گویید را در فضای مجازی می‌بینیم. مدتی پیش نیز در برنامه ۹۰ یکسری بحث به وجود آمد که اگر این موضوع واقعیت داشته باشد خواسته‌های ما از فدراسیون فوتبال تغییر خواهد کرد.

کسی که قبلا محکوم شده است نباید به فوتبال بازگردد

میثاقی در این قسمت از زنوزی سوال کرد که آیا منظورش از موضوعی که می گوید، شرط بندی است؟ مالک تراکتورسازی گفت: من هم نمی‌دانم و این مسائل را در فضای مجازی مشاهده می‌کنم. اما موضوعی وجود دارد؛ اینکه اگر قرار باشد محکومیتی در مورد چنین اتفاقی صادر شود و کسی که محکوم شده است دوباره به فوتبال برگردد، فکر نمی‌کنم کار درستی باشد و فدراسیون فوتبال باید پاسخگو باشد.

این اشتباه، اشتباه فدراسیون فوتبال است

مالک باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که آیا منظورش شخص خاصی است، بیان کرد: من نه به کسی اتهامی وارد می‌کنم و نه مدرکی دارم که بخواهم ادعایی کنم. اما وقتی در یک برنامه چنین موضوعی را مورد پردازش قرار می‌دهند که فلانی محکوم شده است. در این وضعیت هوادار نیز انتظار دارد بداند این شخص که محکوم شده است چرا دوباره به او اجازه داده شده به فوتبال بازگردد. بپذیرید که این اشتباه، اشتباه فدراسیون فوتبال بوده است.

زنوزی در پاسخ به این سوال که آیا برای پیگیری این موضوع به فدراسیون فوتبال نامه ارسال کرده اند گفت: نامه را تنظیم کردیم و آن را ارسال خواهیم کرد.

امسال انتظار قهرمانی نداریم

مالک باشگاه تراکتورسازی درباره شانس قهرمانی تیمش در لیگ برتر خاطرنشان کرد: من بار‌ها در مصاحبه هایم این موضوع را به هواداران گفته ام، اول اینکه ما این تیم را خیلی دیر تحویل گرفتیم و شرایط جذب بازیکن برایمان بسیار سخت بود و اکثر بازیکنان مورد نظرمان قرارداد داشتند. زمانی که ما تیم را تحویل گرفتیم در بازار نقل و انتقالات بازیکنان زیادی وجود نداشت.

وی افزود: به هر حال تیمی را جمع کردیم و بازیکنان بزرگی را به خدمت گرفتیم. به علاوه اینکه در نیم فصل هم سعی کردیم تیم را تقویت کنیم. منتهی امسال ما از تیم انتظار قهرمانی نداریم. اگر امسال سهمیه آسیایی هم بگیریم، راضی هستیم. من تمام تلاشم را کردم و هواداران هم این را می دانند. واقعا هم هواداران باشعوری داریم که همه چیز را می دانند. درست است نگاهی به قهرمانی داریم، اما انتظار قهرمانی نداریم. هواداران هم این انتظار را ندارند.

دیشب تا صبح نخوابیدم، قصد تهمت ندارم

زنوزی در ادامه به اتفاقات دیدار با سپیدرود اشاره کرد: حال که تیم را به اینجا رسانده ایم یک اتفاقی می‌افتد که شرایط به هم می‌ریزد. من دیشب تا صبح نخوابیدم. به هر حال زحماتی کشیده شده است هزینه‌هایی صورت گرفته است و اگر چنین موضوعی وجود داشته باشد قطعا مقصر نظارت فدراسیون است. اگر چنین موضوعی درست باشد چرا اجازه داده اند این بازیکن دوباره فوتبال بازی کند. بازهم می‌گویم قصد تهمت به کسی را ندارم. من سوالم از فدراسیون این موضوع است.

می گویند که فوتبالی به سپیدرود نباختیم

او در مورد هواداران تیم تراکتورسازی و حمایت آنها از این تیم در هر شرایطی گفت: تیم ما با اینکه در بازی اول این فصل از حضور تماشاگرانش محروم بود، اما رکورد تماشاگر را در ایران زده است. در سرما و گرما و برف و باران این تیم را تنها نگذاشتند و تشویق کردند. من صحنه‌ای را به چشم دیدم روزی که ورزشگاه یادگار امام برف می‌بارید و تماشاگران به زیر سقف‌ها رفته بودند.

مردی لباسهایش را در آورد و به زیر برف رفت و رو به دیگر تماشاگران زیر سقف گفت تیم ما نیاز به تشویق دارد. این مهمترین چیز است و در آن شرایط همه شروع به تشویق تیم کردند. از همه تقدیر و تشکر می‌کنم. هواداران بعد از شکست مرا دلداری می‌دادند. اگر فوتبالی ببازیم مشکلی نداریم، اما می‌گویند که فوتبالی نباختیم. کارشناسان باید این موضوع را مورد بررسی قرار دهند تا ببینیم چه می‌شود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 23
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1398/01/25
از فروزان خوشم نمیاد ولی اینم داره چرت و پرت میگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
یکی بهش بگه با چه شناختی بازیکن خریدی؟ و غیر از فروزان که اینجور تخلفش رو میخوای بندازی تنها گردن فدراسیون ، آقای زنوزی از تخلف استوکس هم خبر نداشتی که در زمان حضور در تیم خودت رخ داد؟ که خودت مدتی فراریش دادی تا با لابی گری همین فدراسیون ووو پروندشو سرپوش بزاری و دوباره اوردیش به تیمت؟ مگر میشه با این همه ادعات ندونی فروزان چه مشکلی داشته؟ در حالیکه در ایران دیگر کسی نیست که از محرومیت فروزان بیخبر باشه. برو بابا افسار تو ۶م وست کسی دیگه ست
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1398/01/25
زن وز جان اشکالی نداره بجاقهرمانی برات جشن نایب قهزمانی تدارک میبینیم!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
انشالا در تبریز جشن قهرمانی میگیریم تا لااقل در شادی قهرمانیمون شریک باشن
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
به جای این چرت و پرتها .اگه عرضه دارین اگر لیاقت دارین اگر غیرت دارین که ندارین برین هدایتی رو کمکش کنین تا دیروز برای پرس پو لیس پول هزینه میکرد الان میخوان اعدامش کنن برین کمکش کنید بی عرضه ها ادا میکنین ۱۰۰میلیون هوادارین. بد بخت ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
محمد ما مثل شما دنبال بدهکار بانکی نمیفتیم وام گرفته پرداخت کنه تا آزاد بشه نوزی هم باید پرداخت کنه
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1398/01/25
خود کرده را تدبیر نیست وقتی خودتون از ریشه عامل فساد هستید بقیه هم یاد میگیرن
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1398/01/25
علیرغم اینکه فروزان آدم علیه السلامی نیست ولی به نظر میرسه زنوزی هم به آخر خط آرزوهای ورزشیش رسیده ودنبال آتو میگرده برای بهانه آوردن و گرنه اگر فروزان راه داده پس بقیه چکار میکردن چرا فقط یه گل زدن ؟
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1398/01/25
فدراسیون اگه پیگیر بود اون دو تا تباني و 6 امتیازی که از ماشین سازی گرفتی پیگیری می‌کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
ایول گل گفتی
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1398/01/25
تو جام حذفی مقابل نفت ابادان همین بلا رو یه بار دیگه واسه تراختور انجام داده بود
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1398/01/25
این خودش هم نمیفهمه چی میگه خدایا به چه کسایی پول میدی
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1398/01/25
خداوکیلی آن لقبی بهتان داده اند واقعا برازنده شماها سوراختوریها است. من خدایی اندازه یک سگ از فروزان نفرت دارم ولی هر چه تماشا کردم او فقط اشتباه فوتبالی کرد. ولی درعجبم که شما زنوزی وطرفدارانتان چگونه انسانهایی هستید که هیچ کس را بغییر از خودتان قبول ندارید. خداوند بزرگ است ویک روزی انشاءالله تقاص پس خواهید داد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
سگ خودش از تو شرافتش بیشتره که به کسی اینجوری توهین میکنی
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1398/01/25
جناب زنوزی باختی .فوتبالی باختی.بدجوری هم باختی.و این شامقورتی بازیها دیگه جواب نمیده که آهای فدراسیون.آهای وزیر ورزش.آهای.....کجایید..وقتی بازی با ماشین سازی اونجوری میبری و برا هم نوشابه باز میکنی..وقتی خارجی هاتو بدون داشتن ملاکهای تعیین شده قراردادشون را میبندی و فدراسیون سکوت میکنه..و....بنظرم باخت را بپذیر وآبروی فروزان مادر مرده راهم نبر
پاسخ ها
........
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
نمی دونم کی می خان این کثافت بازیهای لنگیها رو جمع کن .بیچاره سایپا بازی رفت سرش و بریدن مثل وحشیها ریختن سرشون تا دم مرگ زدنشون بازی برگشتم خیلی تابلو تبانی کردن ...اخی نامرها قهرمانی با چه قیمتی سر تراکتور سپاهان سپید رود بریدین بازی با استقلال تبانی کردین خدایی قهرمانی ناجوانمردانه هیچ ارزشی نداره برای کسای که می دونن تو فوتبال ما چخبر ... با تبانی و مافیای پوز ندین لنگیا قهرمانی تو اسیا تا عمر دارین حسرتش تو دلتون می مونه ....یاشاسین تراختور و استقلال
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
چقد راحت ب کسی ک براشون زحمت کشیده تهمت میزنن الحق ک تر تریا جوگیرترین طرفدارای فوتبالن ن پرشورترینشون
am
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
بازم امسال قهرمانیم ، هت تریک، چشم همه تیماهم کور داداش.
Iran, Islamic Republic of
03:25 - 1398/01/26
این مزخرفات چیه که این اقا میگه!!؟وقتی فروزان نزدیک 700 دقیقه گل نخورد چرا این حرفا نمیزدی؟؟وقتی تمام تیم تراکتور خوب نبود تقصیر فروزان چیه؟مهاجم گل نمیزنه،هافبگ خوب بازی نمیکنه،تقصیره فروزانه!!!؟؟
Iran, Islamic Republic of
04:47 - 1398/01/26
تیم باید جنبه باخت داشته باشه
بدبخت فروزان چقدر کلین شیت داشته نااابودش کردن.
یه قرمزه تو ایران پرسپولیس قهرمان
زنوزی هم یه روز دادگاهی میشه
Iran, Islamic Republic of
04:54 - 1398/01/26
فروزان سوتی داده میگن میخان پرسپولیس و قهرمان کنن
خخخخخخخ
سوراختور رو تو تبریز میبریم با خیال راحت برا دوم سومی تلاش کنن بدبختا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج