دایی: یک بچه هم با پرسپولیس همین نتایج را می‌گیرد
۸۵۱۹۵۶
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷
۹۶۷۹ 
مربی تیم سایپا واکنش تندی نسبت به فحاشی‌ها علیه علی دایی نشان داد و افرادی که علیه برادر او شعار دادند را کارگران پرسپولیس دانست.

ورزش سه: محمد دایی، مربی سایپا به عملکرد این تیم مقابل پرسپولیس اشاره کرد و درباره فحاشی تماشاگران علیه علی دایی، مسائلی مثل تبانی که قبل از بازی برای پرداخت مالیات سرمربی سایپا مطرح بود، جوانگرایی در این تیم، تاثیر اشتباهات فردی در باخت دیروز و ... صحبت کرد که مشروح اظهارات او را در زیر می‌خوانید:

* زورمان به پرسپولیس نرسید

بازی خوبی برابر پرسپولیس ارائه کردیم؛ آنها همه چیز داشتند و از هر نظر مثل تعداد تماشاگر حاضر در ورزشگاه، امکانات، مهره‌ها و ... از ما قوی‌تر بودند؛ دیروز بازی دارا و ندارها بود ولی بچه‌های ما با تمام توان بازی کردند و جنگیدند؛ می‌توانستیم این بازی را نبازیم ولی متاسفانه کم‌تجربگی و بچگی کردیم؛ دو گل از روی اشتباهات فردی خوردیم وگرنه گل‌هایی نبود که پرسپولیس به ما بزند؛ می‌توانستیم به بازی برگردیم و حتی گل دوم هم زدیم ولی در آخر زورمان نرسید؛ ما تیم جوانی هستیم، اما در این بازی بیش از اینکه به پرسپولیس ببازیم، به اشتباهات و جوانی خودمان باختیم.

* مقایسه قرارداد بازیکن خارجی پرسپولیس و تیم سایپا

۱۰۰ درصد قبول کردیم با این جوانان کار کنیم و البته راه دیگری هم نداشتیم؛ فکر می‌کنم مبلغ قرارداد یک بازیکن خارجی پرسپولیس به اندازه مبلغ قرارداد کل بچه‌های ما است؛ مطمئنا نبرد دیروز نابرابر بود، اما پذیرفتیم و با تمام توان کار کردیم؛ با این جوانان تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم؛ مطمئن باشید فردا برای این جوانانی است که الان با آنها کار می‌کنیم، نه آنهایی که با پول‌های آن چنانی به تیم‌ها می‌روند؛ پول یک بازیکن خارجی پرسپولیس اندازه کل دریافتی بازیکنان ما می‌شود.

* آدم‌های کفتار صفت را به ورزشگاه‌ها راه ندهید

به اینطور مسائل(فحاشی و شعار علیه علی دایی در ورزشگاه) عادت داریم؛ هر کسی بد و بیراه می‌گوید نثار خودش، خانواده و آنهایی که دوستشان دارند؛فحاشی‌ها به خودشان برمی‌گردد؛ متاسفانه شرایط استادیوم‌ها نیز طوری است که نمی‌شود این اتفاقات را کنترل کرد؛ چند تماشاگرنما خط می‌دهند و متاسفانه برخی از هواداران نیز سواد، دانش و آگاهی لازم را ندارند و افسارشان را دست یک عده آدمی می‌دهند که سن و کارنامه قدیم و جدیدشان معلوم است؛

کسانی که از انسانیت هم هیچ بویی نبردند و نمی‌شود اسم انسان را روی آنها گذاشت؛ آدم‌های کفتار صفتی هستند که جو استادیوم‌ها را خراب می‌کنند؛ متاسفانه بعضی از تماشاگران ما نیز ساده هستند و گول این‌ها را می‌خورند، اما باید در ورزشگاه‌ها مراقبت بیشتری شود تا این آدم‌های کفتار صفت و پست راهی به ورزشگاه‌ها نداشته باشد.

* هر فحشی دادند، نثار خود و خانواده‌هایشان

همه می‌دانند علی آقا چقدر برای باشگاه پرسپولیس زحمت کشیده و آن را دوست دارد؛ متاسفانه عده‌ای از کسانی که طرفدار این باشگاه(پرسپولیس) هستند و بخاطر منافع خودشان و چندرغازی که از کنار این فوتبال می‌گیرند، سینه سپر می‌کنند و در استادیوم‌ها جو می دهند، فوتبال مملکت ما را به این وضع کشاندند که روز به روز خراب‌تر می‌شود؛ آنها انسان نیستند و از انسانیت بویی نبردند؛ هرچه دیروز گفتند، نثار خودشان و خانواده‌هایشان؛ آنها مردانگی و شرافت ندارند که حرف را رو در رو بگویند؛ مطمئنا یک روزی تمام اهداف و مقاصد این افراد برای مردم برملا می‌شود.

دایی: یک بچه هم با پرسپولیس همین نتایج را می‌گیرد

* باشگاه پرسپولیس مقصر است

۱۰۰ درصد هویت این افراد مشخص است؛ این آدم‌ها چند نفر هستند که کارهایشان فقط مربوط به الان نیست؛ ۲۰ سال است آنها همین کار را می‌کنند؛ این آدم‌ها زمانی که علی(دایی) در پرسپولیس بود، منافع خود را در خطر دیدند و با برخورد علی آقا مواجه شدند؛ چند نفر بیشتر نیستند ولی متاسفانه آنهایی که باید بدانند، می‌دانند چه کسانی هستند ولی هیچ اقدامی نمی‌کنند؛ متاسفانه خود باشگاه پرسپولیس مقصر است که خواسته یا ناخواسته جلوی آنها را نمی‌گیرد؛ خدا کند ناخواسته باشد ولی این باشگاه مقصر است.

* آنها بادمجان دور قاب‌چین پرسپولیس هستند

این چند نفر بادمجان دور قاب‌چین خود باشگاه پرسپولیس هستند و به این باشگاه رفت و آمد دارند؛ متاسفانه افرادی هستند که نه فقط پشت علی آقا، بلکه علیه خیلی از بزرگان فوتبال و پرسپولیس حرف و حدیث گفتند و هزارتا شعار سر دادند ولی متاسفانه کسی با آنها برخورد نکرد؛ این‌ها آنقدر مرد نیستند و شرف ندارند که رو در رو حرف بزنند؛ آدم های بزدل و ترسویی هستند که با این کارها می‌خواهند در استادیوم‌ها انتقام‌جویی کنند و کارشان را پیش ببرند ولی ما برای آنها پشیزی ارزش قائل نیستیم.

*کارگرهای روزمزد پرسپولیس!

مشکل اصلی خود باشگاه پرسپولیس است؛ خود افرادی که در باشگاه هستند، به این آدم‌ها بها می‌دهند و آنها را دور خودشان جمع کردند و روزیِ این‌ها از طریق همین باشگاه است؛ به نظرم از خود باشگاه این افراد را برای همین روزها نگه داشتند که همین روزها به دردشان می‌خورند؛ این‌ها مواجب‌بگیر یک عده خاص هستند که همیشه در باشگاه بوده و خواهند بود؛ متاسفانه هیچ مسوولی جوابگو نیست و جلوی آنها در نمی‌آید؛ هر کسی به پرسپولیس می‌آید، یک عده از این آدم‌ها دارد که در این روزها(مثل بازی با سایپا) برای منافع خودش به کار بگیرد؛ این افراد کارگرهای روزمزد خود باشگاه هستند.

دایی: یک بچه هم با پرسپولیس همین نتایج را می‌گیرد

* سینه سپر کردند و می‌گویند قهرمانی می‌خواهیم

مطمئنا در پنج بازی باقی مانده تا بالاترین رتبه‌ای که بتوانیم برویم، تلاش می‌کنیم و می‌جنگیم؛ با این جوانان خیلی خوب کار کردیم؛ یک بازیکن خارجی پرسپولیس اندازه کل بچه‌های ما قرارداد دارد ولی ما افتخار بزرگی داریم با این جوانان کار می‌کنیم؛ مربیانی که سینه سپر می‌کنند، ما بردیم و اول شدیم، اگر بیایند با این بازیکنان و جوانان کار کنند ارزش واقعی کارشان مشخص می‌شود،

نه اینکه با بیش از ۱۰۰ میلیارد می‌خواهند قهرمانی بگیرند و با سینه سپر کردن، بگویند قهرمان شدیم و فلان کار را کردیم؛ مطمئنا کار کردن با این جوانان افتخار است و ساختن فوتبال فردای مملکت برای ما ارزش دارد تا اینکه بخواهیم پول این مملکت را خرج این و آن کنیم و بگوییم ما قهرمان شدیم.

* یک الف بچه هم با ۱۰۰ میلیارد نتیجه می‌گیرد

همه مسائلی که درباره تبانی قبل از بازی گفته شد، چرت و پرت است؛ حرف‌های یک عده آدم ابله است؛ کسانی که خودشان، شرافت و مرداندگی را به پول می‌فروشند؛ این مسائل در قامت علی آقا نیست؛ دیروز تا جایی که توان داشتیم، جنگیدیم و می‌توانستیم از این بازی هم امتیاز بگیریم ولی جوانی تاوان دارد و با بضاعتی که دیروز داشتیم، خوب کار کردیم؛ از نظر مالی، بازیکن، تماشاگر و ... جنبه واقعی ما همین است که دیدید و توانست چنین فوتبالی برابر پرسپولیس بازی کند وگرنه فکر کنم اگر یک الف بچه را هم بگذارید، با ۱۰۰ میلیارد تومان خرج کردن و بازیکنان را به سمت تیم خودشان کشیدن، همین نتایج را می‌گیرد.

مصاحبه از: محمد چهرقانی

برچسب ها:
انتشار یافته: 112
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1398/01/25
اون موقع ک برادرپولپرستت سرمربی بود واینهمه ستاره زیردستش بود چراهیچ غلطی نکرد
پاسخ ها
یاران 58
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
افراد حقیر و درمانده فحش به اسطوره ای همچون دایی پهلوان میدن، کسیکه خانواده داشته باشد به کسی توهین نمیکنن، شما منتقدان اگر مربی تیم سایپا بودید دروازه باز میذاشتی پرسپولیس گل بزنه، خجالت نمیکشن این که تیم دروازه باز بزاره پرسپولیس مثلا قهرمان لیگ برتر بشن برایشان ذلیلی نیست؟؟
بی منطق ،دروغگو وحسود وهوچی گر خر هست.
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
آرزویم اینه ببینم علی دایی رو اخراج کردند.وتا انتخاب سرمربی جدید ممد دایی سرمربی شده.یعنی میشه یا محال.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
خیلی بی معرفتی سانسورچی
بیشتر مطالب من رو چاپ نمی کنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
یاران 58 این آقا که براش پیام گذاشتی توهین نکرده،توهین رو ممد دایی کرده درست بخون متوجه میشی
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
زمانی که دایی عزیز مربی لنگ بود ، هنوز دستورات از بالا جهت حمایت از تیم حکومتی صادر نشده بود وگرنه در این برهه از زمان دایی که برای خودش گوآردیولاست اگر میناوند حرف مفت زن هم مربیتون بود قهرمانتون میکردند ، پس راجب دایی که ورزشکار ملی ایرانه کمتر آش خوری کن
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1398/01/25
آقای دایی رویانیان هم برا شما تیم کهکشانی درست کرد چرا قهرمان نشدید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
چون گروه خونیش به این حرفا نمیخوره
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1398/01/25
اره جون خودت چرا مقابل استقلال اینجور بازی نمیکردید
United Arab Emirates
18:37 - 1398/01/25
خفه شو مرتیکه .اونموقع که اون داداشت پرسپولیس بود و این همه بازیکن داشتیم چرا ی بچه نیومد تیم رو قهرمان کنه .خواهشا تو دیگه خفه شو
Iran, Islamic Republic of
18:38 - 1398/01/25
البته با فحاشی مخالفم ،ولی فحاشی دیروز اولا ی عده نبودن و خیلی بیشتر از ی عده بودن،ثانیا نتیجه عملکرد علی و محمد دایی هست،واکنش طرفداران به کنشهای ظالمانه این دو برادر نسبت به باشگاه پرسپولیس هست و به مشتهای گره کرده این اقایان برابر دیدگان طرفدار .ثالثا جناب دایی خودت هم ی نگاه به خودت بنداز ببین بویی از انسانیت بردی؟؟؟؟؟؟ ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
احسنت به شما
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
گل گفتی الحق
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
موسوی عزیز
اولا توهینی که به درستی موافقش نیستید چرا باید بخاطر مشتهای گره کرده انجام بشه؟این فوتباله و تقریبا مثل مبارزه میمونه و همه کسایی که فوتبال بازی کردن میدونن حین بازی فشار بالایی به ارکان تیم وارد میشه.پس تعصب بشرط رعایت قواعد بازی جوانمردانه اصلا ایرادی نداره و مشتهای گره کرده هم نشانه تعصب ایشان به تیم خود و قراردادش هست.
ثانیا همون زمان که دایی مشتهاش رو گره کرد قبل از گل خیلی مورد توهین قرار گرفته بود.
ضمن اینکه همین بازی آخر قطعا از نظر زیبایی و هیجان جزو بهترین بازیهای لیگ امسال بود که بردن بازی رو خیلی لذتبخش کرد و به شخصه خیلی دوست دارم از این بازیهای زیبا زیاد ببینم از پرسپولیس و قطعا یک طرف این بازی تیم سایپا بود که اگر همین تعصب آقای دایی نبود این بازی تا این حد جذاب نمیشد.پس تعصب اگر از مدار اخلاق خارج نشه خیلی به زیبایی های فوتبال کمک میکنه و به نظر من باید مورد حمایت ما تماشاگران قرار بگیره نه اینکه با توهین سرکوبش کنیم.
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1398/01/25
آب که سربالا بره قورباغه ابوعطامیخونه. فقط تورو کم داشتیم که مصاحبه کنه.آخه تو کجای این فوتبالی؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1398/01/25
ادم حسابی تمام مصاحبه ات سرشار از توهین و کلمات غیر ادبی است خودت برا یه مشت جوان احساستی ایراد می گیری بعد مثل اون کلمات ودر لفافه بیان می کنی!!!!!!! به باور شما پرسپولیس فقط در دوران شما عالی بود و کم هزینه و نامبر وان !!!!!! تاریخ نشون داده شما و داداشت هر تیمی رفتین بعد اتمام قرارداد سر پول و مبلغ قرارداد با مدیران تیم ها تا یقه دریدن و آژان کشی پیش رفتین!!!!!!! درد شما نقل این حرف ها نیست فقط ناراحت تشویق کردن علی کریمی بودین که تما شاگران می گفتن علی فقط علی کریمی!!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
احسنت
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1398/01/25
اگر یک بچه میتونه پس چرا برادر شما با ستاره هایی خیلی خیلی بزرگتر از بازیکنان فعلی پرسپولیس نتونست تو لیگ قهرمانی بیاره؟؟؟؟؟
سوزش تا این حد خوب نیست ممد جان
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1398/01/25
چقدر ضر میزنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
ای خدا ببین چه کسایی از شرافت وانسانیت حرف میزنن
والا ما تا جایی که یادمونه شرافت وانسانیت شما وداداش جایی بوده که بیشتر بهتون پول میدادن
Iran, Islamic Republic of
18:58 - 1398/01/25
شمافقط خودتون واون غرور لعنتیتون براتون مهمه نه پرسپولیس براتون مهمه نه سایپانه هیچ تیم وهیچ کس دیگه .فقط غرورمسخرتون براتون مهمه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
و پول رو فراموش کردی
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1398/01/25
برادرت نیم فصل زر زیادی زد هوادارا جوابش و دادن به برادرت بگو عین آدم حرف بزنه تا جواب نشنونه البته آدم بودن برای بعضیا خیلی سخته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
خخخخخ انگیها حتی به خودشون رحم نمیکنند به علی دایی هم فحش میدند بی تربیتهای چشم سفید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
مطمئن باش علی دایی پرسپولیسی نیس به صرف بازی کردن تو پرسپولیس همون شیث شناخته بودش خوب
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1398/01/25
شکمتو آب کن

تو اصلا میدونی فوتبال چیه؟؟؟؟

تو کارت همون هندونه فروشی باید باشه نه مربی فوتبال...
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1398/01/25
یه روزی همین شهریارتون بدترین خاطرات ما با پرسپولیس رو ساخت، بنده ک شمارو با شورت ورزشی یادم نمیاد آقای محمدخان دایی، ولی شما شاید یادتون بیاد همون روزا بیشترین دستمزد رو بین مربیا از پرسپولیس می‌گرفتید و فقط سرافکندگی واسمون ساختید.
Iran, Islamic Republic of
19:03 - 1398/01/25
خوبه خودت بخاطر وضعیت بد مالی پرسپلیس از طلبت گذشتی ضمنا تو جام باشگاههای آسیا پرسپلیس بازیکن هم نداشت یه بچه ؟
Iran, Islamic Republic of
19:03 - 1398/01/25
واقعا باید برای افرادی مثل محمد دایی متاسف بود که به صدرنشینی ونتیجه گرفتن پرسپولیس وبرانکو حسادت میکنند اقای محمد دایی تواگربخاطر برادرت نبوددرتیمهای محلات هم راهت نمیدادند پس بهتر است دهنت را ببندی ودرباره برانکو وپرسپولیس حرف نزنی.به امید قهرمانی پرسپولیس وسوختن ادمهای حسود وعقده ای.
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1398/01/25
چرت نگو زمان سرمربیگری داداشت بازیکنان پرسپولیس بهتر از حالا بودن ولی نتونستن قهرمان بشن. متاسفانه ادبیات سخیف تو و برادرت قابل درمان نیست. فوتبال ایران به چه روزی افتاده که افراد کم سوادی مثل تو در لیگ برتر مربیگری میکنن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
چرت که تو میگی لنگی که تربیت نداری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
این کاربر 13:11 فکر کنم خود محمد دایی باشه خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1398/01/25
شرف نداری ...محمددایی نه خودت نه اون داداش مغرورگنددماغت...
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1398/01/25
با این حجم فحاشی علیه علی دایی (اسطوره پرسپولیس) چرا کمیته انضباطی چشمهایش را بسته و پرسپولیس را جریمه و محکوم از داشتن تماشاگر نمیکند؟؟؟؟!!!!
حکم فقط علیه استقلال؟؟؟؟؟؟؟!!!
شجاع و جلال با این جو سازی علیه داور چرا به کمیته اخلاق احضار نمیشوند؟؟ داوران چرا خطاهای این دو بازیکن را نمیبینند؟؟ وجدانشان را کجای این قضاوتها جا نهاده اند؟؟
چرا این جنین دردانه هر کاری خواست میکند و همه خاموشند؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
تا تو کور بشی
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1398/01/25
نتایج درخشان شما راهم باپرسپولیس دیدیم....بروعموجعمش کن.
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1398/01/25
دیدیم چطور پشت سر هم برای پرسپولیس قهرمانی میاوردید
این ۱۰۰ ملیارد هارو در اختیار شما هم گذاشتن هیچ قلطی نکردید
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1398/01/25
فقط یه سوال جواب بده اگه مردی

اگه داداشت دایی نبود کدوم کارت چی بود ؟کدوم باشگاه میخواست تورو ؟؟؟!

برانکو همین امروز بره حداقل چند تا تیم تو ایران و کشورهای همسایه میخواتش اما تورو چی ؟؟دادشت چی ؟؟؟!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
اگه برادرش علی دایی نبود احتمالا یا واسه دستفروشی میومد تهران یا سر زمین کار میکرد تو شهرش
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1398/01/25
خخخخخخ آقای دایی ببخشید ولی آب رو باید بریزی........همونجا ک میسوزه
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1398/01/25
گمشو بابا،محمد انصاری صادق محرمی،شجاع خلیل زاده،کمال کامیابی نیا،احمد نوراللهی،طارمی،علیپور،بشار ...اوج فوتبالشونو مدیون برانکون،تو چی میگی این وسط
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
خخخخخ فحش بده چون اخلاق لنگیها رو همه ایران میدوند که چقدر بیتربیت هستند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
۱۳:۰۵
فحش که کار شما کیسه کشهاست برو فحشهاتون به بازیکن سایپا رو ببین ین به ما حرف زد جوابش و دادیم شما چی یه تیم با پرسپلیس بازی کرده اونم پرسپلسی که خودتون ازش ۳ هفته پیش باختید به بازیکنش فحش میدید آب رو بریز اونجایی که میسوزه
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1398/01/25
اگه داداشت علی دایی نبود احتمالا الان دربون یه جایی بود باحقوق۱۲۰۰
پاسخ ها
بی منطق ،دروغگو وحسود وهوچی گر خر هست.
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
نیسان آبی.بار هندوانه با پلاکارد نوشته کیلویی ....تومان بشرت جاغو.یا سیر طارم یا سیب زمینی.
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1398/01/25
مرگ بردار و دسته ی علی دایی ،
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
خاک بر سرت که به دایی که از خودتونه و سالها واسه اون تیم زحمت کشید فحش میدید ادمهای گربه سفت بیتربیت لنگی شما ها رو دیگه همه میشناسن
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1398/01/25
آخه تو دیگه چی میگی ؟؟ سابقه فوتبالیت چیه ؟؟؟ از اسم برادرت داری بنفع خودت پولهای میلیاردی می گیری ،
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1398/01/25
علی داییم پرسپولیس بود و باهمین هزینه ها ،،،اونوقت چرا شما ک یه الف بچه نبودی تیمو قهرمان نکردی،،،در دهنتو ببند و اب و بریز اونجایی ک میسوزه
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1398/01/25
یکی نیست به این آقا بگه تو اصلا در کجای فوتبال این مملکت قرار داری که این همه منم منم میکنی.تو که دم از مردانگی میزنی چرا با پارتی بازی تیم میگیری همه میدونن که اگر داداشت( علی دایی)نبود تو را تو تیم محلات هم راه نمیدادن.در ضمن شما که چند سال تو پرسپولیس بودین چرا نتونستین قهرمان لیگ برتر بشید پس الکلی ارزش کار برانکو را کم نکن.استقلال دو برابر پرسپولیس هزینه کرده پس چرا نتوانسته جام بگیره پس برانکو از امثال علی دایی و دار دسته اش خیلی بهتره.
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1398/01/25
پس چرا تراکتور و استقلال و سپاهان عقب موندن با بیشتر هزینه کردن ..اب بریز جایی ک میسوزه
Iran, Islamic Republic of
19:54 - 1398/01/25
آقای دایی که حرف ندارن ثابت شده هستن ولی یکی دو تا بازیکن مثل علیاری....
خدا جای حق نشسته چند سال دیگه این بازیکن و ببینید
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1398/01/25
اقای نا محترم ..اولا ادبیات شما از اون عده که گفتید بدتره ..دوما علی دایی پرسپولیسی نیست و نخواهد بود .خودت کجای فوتبال هستی که در مورد برانکو اینطور حرافی میکنید ..روزی که برانکو سرمربی پرسپولیس شد تیم کجای جدول بود ..از رده پانزدهم جدول باسیرصعودی که داشت با تفاضل گل دوم لیگ شد .دو فصل پیاپی قهرمان لیگ .این فصل با اختلاف امتیاز واسه هت تریک قهرمانی ..فینال جام اسیا ..دو دوره قهرمانی سوپر جام ..اقای دایی نامحترم میدانی با پنجره بسته نقل انتقالی با ده دوازده بازیکن به فینال جام باشگاه های اسیا رفتن ینی چی ؟؟؟ /... اگه میفهمیدی این چرندیات رو بلغور نمیکردی ..همین تیم پرسپولیس فعلی بدن ب تو علی دو هفته بعد ببینید چی ازش در میاد ...ازاین ببعد اگه خواستی اسم سرورتو بیاری دهن کثیفتو با گلاب اب بکش ....بعد جور پرسپولیس گل زد و اتیشیتون زد ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
نامحترم تو پرسپولیسی بی تربیت گربه صفتی
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1398/01/25
آقای محمد دایی لطفا پاسخ دهند :
1- چرا فلاحت زاده از دروازه فرار میکرد و دروازه خالی را در اختیار پرسپولیس میگذاشت ؟
2- چرا علیاری توپ را با نگاه تا درون دروازه بدرقه کرد ؟
3 - چرا بقول علی دایی بچه ها توپ را به پرسپولیس ها میدادن و میگفتن گل بزنید ؟
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1398/01/25
مکتب لنگ.اینم از اسراقشون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
تو فعلا برو مکتب کیسه کشیت و آنالیز کن فعلا برو در مورد قلعه نویی و مجیدی نظر بده نمیخواد بیای اینجا نزر بدی ضمنا بیسواد محمد دایی هیچوقت تو پرسپلیس نبود اونم اسلافشون درسته نه اسراقشون
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1398/01/25
آقای محمد دایی شما که عددی نیستی و اگر به خاطر علی آقا نبود الان داشتی تو ساختمان‌های نیمه ساز کارگری میگردی
ولی وقتی میگی یکی بچه هم میتونه پرسپولیس رو قهرمان کنه همین علی آقای شما تو همین پرسپولیس هم کاری نکرد که پرتش کردن بیرون
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1398/01/25
اگر علی دایی رو از تو بگیرند چیزی از خودت داری؟؟؟هنری داری؟؟؟ انگار کلا حالت خوب نیست؟؟؟ نکنه انتظار داری باشگاهی به بزرگی پرسپولیس و هوادارانش که حمایتش میکنن هزینه هاش مثل سایپا باشه هرچند پرداختی برانکو و بازیکنان رو اگر الان حساب کنی کمتر شما تو سایپا گرفتند، هروقت تونستی دوخط از خودت بگی و اسم علی دایی رو نیاری اون وقت هنر کردی داداش علی دایی. زنده باد پرسپولیس و هوادارانش.
پاسخ ها
بی منطق ،دروغگو وحسود وهوچی گر خر هست.
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
مدرک مربیگری محمد دایی Hاردبیله.و چند ساله توی کلاس مربیگریF آسیا شرکت کرده ولی هنوز موفق نشده.
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1398/01/25
ما که تو استادیوم بودیم بازی رو از نزدیک دیدیم هرسه گل تاکتیکی و بر اثر فشار پرس پلیس بدست اومد تازه یه چند تایی هم نخوردین گل شما که شانسی بود رو نمیگی گل اولتون هر یک هزار سال نوری یه همچون گلی در فوتبال زده میشه گل دومتون هم زاویه بسته وشانسی بود دوماً تیمی که صد میلیاردی بسته شده مانیستیم تیمهایی هستند که او زیر میران سومً فحاشی رو کسی نمیپسنده اگر هم فحاشی میشه بخشی از اون رو خود علی آقا مقصره که باعث تحریک تماشا چیا میشه چهارمن با جوانان کار کردن هنره وخیلی سخت وقابل تحسینه یادتون باشه همین پرس پلیس با کلی بازیکنای خوب دست علی آقا بود اگه عرضه داشت قهرمانی میاورد قراردادش رو تمدید میکردن ما هم از خدامون بود
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1398/01/25
آخه فوتبال نبود ک تو و داداشت تا الان از گشنگی مرده بودین, اونموقع ک داداشت سرمربی پرسپولیس بود چرا قهرمان نشد ک الان یه الف بچه بیاد بشه, آب رو بریز همونجا
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1398/01/25
آقای محمد دایی لااقل یه چیزی بگو گنجایش داشته باشه پرسپولیسیها به شما میگند تبانی کردید یا استقلالیه؟ا
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1398/01/25
واقعا بیشعور تر از تو ادم مگه داریم زمانی که شما و برادرت مربی پرسپولیس بودین نتایجتون افتضاح بود چشم دیدن موفقیت پرپولیس رو ندارین
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1398/01/25
با فحش دادن به شهریار ایران مخالفم اما اینی هم که میگی یه بچه نتیجه میگیره هم چرت گویی شماست
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1398/01/25
قابل توجه برانکو روانشناس!!
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1398/01/25
جوجه تو اصلا عددی نیستی که بخوای در مورد پرسپولیس نظر بدی دوما اگر تو و داداش مغرورت بیایید پرسپولیس با هزار میلیارد هم نمیتونید مقام بیارید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
نکته تو عددی هستی لنگی فحاش؟
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1398/01/25
برو بابا کشکت بساب تو از فوتبال پرسپولیس چی حالیت است هر جا علی دایی میرود تو جزو جهیزیه اش هستی اگر علی دایی نباشد تو را تو مهد کودک هم به عنوان مربی هم قبولت نمیکنن
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1398/01/25
محمد دایی یهویی از تو لپ لپ بیرون اومد و شد مربی . جوجه تو اگر بحث رابطه و پارتی نباشه نمیذارن چوپونی کنی چه برسه به مربیگری
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
با رانت برادرش نشسته رو صندلی اصلا خودش بازیکن بود ؟ دوره مربیگری رو گذرونده ؟ دایی از فوتبال بره بیرون این چه حرفی واسه گفتن داره تو فوتبال که دو متر زبونم داره ؟
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1398/01/25
شعر نگو گالیور اندازه خودت صحبت کن
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1398/01/25
ی نفر را تو ده راه نمیدادن سراغ خونه کدخدا را میگرفت
Iran, Islamic Republic of
21:25 - 1398/01/25
سر وصدا ممنوع . اول بفهم چرا علی کریمی عزیز اینقدر محبوبه و برادرت منفور
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1398/01/25
برادر دایی چقد نادونه.محض اطلاعت هر مربی نمیتونه حتی با ۱۰۰ ملیارد هم قهرمان بشه .لوپتگی و سولاری با اون همه پول هم نتونستن برای رئال قهرمانی بیارن .پس خواهشن ببند
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1398/01/25
آقای دایی اکثرحرفات درسته، ولی به یه نکته توجه کن، خیلی از تیم‌ها هستن که خیلی بیشتر از 100میلیارد خرج کردن ولی هنوز زیر پرسپولیس هستن چون یه تیم برای موفقیت علاوه بر بازیکن، مربی بزرگ وخوب مثل برانکو هم میخواد!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
این رقم ۱۰۰ میلیارد و از خودش درآورده سایپا که زیر نظر خودروسازی سایپاست هزینه بیشتری کرده
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1398/01/25
ممد جان تو فوتبالی که شما کمک مربی باشگاه لیگ برتری باشی بله یه الف بچه هم میتونه پرسپولیس رو قهرمان کنه..تو این سه سال هم استقلال خم سپاهان هم تراکتور تیمهاشون میلیاردی بودن ولی در نهایت بهترین رتبه شون دومی بوده ..برای کسایی که یهو وارد این فوتبال شلم شوربای ایران شدن توقعی بیش از این نیست ..الهلال یکی از بزرگترین و پولدارترین باشگاهای اسیا هستش ولی الان توی این بیست سال اخیر فقط یک بار به فینال اسیا رفته که اونم دوم شده ..ممدجان برای قهرمانی فقط پول نیست خیلی چیزا دخیل هستش که اطلاعات شما از این مجموعه متاسفانه فقط پوله
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1398/01/25
دمت گرم،ازمکتب کثیف لنگی انتظاری بیش نیست ایناهمونایی ن که نمک میخورن نمکدون میشکنن ،یه باشگاهی که کلش مافیاست.
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1398/01/25
شما هم مگر مربی هستی نظر میدی
Germany
21:44 - 1398/01/25
از لنگی بیشتر از این توقعی نیست
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1398/01/25
به عنوان یک پرسپولیسی میگم، به استثنای قضیه بچه و اینا، با بقیه حرفاش موافقم. به هر حال این علی دایی کلی زحمت واسه پرسپولیس کشیده و روزی اسطوره مون بوده، برای چی باید فحش کش بشه! یه عده لمپن دور تیم جمع شدن و از هرکسی خوششون نیاد .... .
دم علی دایی گرم که بارها ثابت کرده مرد راستی و درستی است، به غیر یه سری جوسازی های کوچولو که گاهی بوجود میاره! کلاً آدم سالمیه.
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1398/01/25
بشین بابا داداش جونت هم با همین بازیکنای اسمی و همین تیم مربی گری کرده و به اندازه کافی گند زد تا اخراج شد
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1398/01/25
علی دایی هم با تیم پرسپولیس و تمام دک و پزش بود اما هیچ غلطی نکرد
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1398/01/25
خب چطور زمانی که دائی مربی پرسپولیس بود قهرمان نشد
Germany
22:12 - 1398/01/25
تبانی شاخ دم ندارد مکتب عبده
Iran, Islamic Republic of
22:25 - 1398/01/25
آقای باشعوربرفرض اگر فحاشی هم به علی دایی شده توچرا خانواده های آنان راخطاب میکنی.من صددرصدمخالف فحاشی به ویژه به علی دایی هستم ولی توبااین الفاظت مستقیما به خانواده طرفداران پرسپولیس اهانت کردی،حیف علی دایی بااینهمه افتخار،شهرت،تحصیلات و...که توبرادرشی.
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1398/01/25
واقعا آقای علی دایی کارنامش مشخصه اما میشه یه کم راجب رزومه خودت بگی محمد آقا ( رزومه یعنی سابقه کاری !)
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1398/01/25
تیم داداش شما موقعی که تو پرسپولیس بود که خیلی قوی تر و گران تر بود پس چرا هیچ غلطی نکردین؟
چرند نباف دایی جوووون
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1398/01/25
بروبابا تو خودت آگر دایی نبود الان کجا بودی با اسم دایی هرجا میرود تورا با آن تیم تحمیل میکند تو خودت چه و کجا مربی شدی به سرمربی پرسپولیس حرفی نزن میدم تماشاگران بخورند. تو بازی بافولاد همین حرفها را به قطبی زدی مگر علی دایی خودش زبان ندارد که تو تیرکمان میشوی
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1398/01/25
افرین گل گفتی هرچی پول بیت المال بود این وزیر داد به پرسپولیس و بهترین امکانات بگو جای برانکو چوپ خشک هم بود باید نتیجه اون تازه خیلی بهتر از این میشد
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1398/01/25
دایی اوسکل چرا فصل قبل که پرسپولیس با 12تا یار تا فینال آسیا رفت صدات در نیامد!
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1398/01/25
حرف حقه
بااین همه بازیکن و این همه کمک وامداد غیبی و رییس جمهور و وزیر ورزش قهرمانیاشون بی ارزشه
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1398/01/25
وقتی به شما میلیاردی پول میدن خوبه،اما حالا جنگ دارا و ندار شد؟
اگر مردید قرارداد تمام سالهای قبل خودتونو منتشر کنید
هیچ جا بهتر از این فوتبال برای شما منفعت نداره
وگرنه به خاطرش فحش و ناسزا رو تحمل نمیکردید
در کل به نظرم حرف نزنید سنگینترید
Iran, Islamic Republic of
00:04 - 1398/01/26
محمد خفه شو،اگه فامیلیت دایی نبود تو پارک محلتون هم مربی نمی شدی.
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1398/01/26
اقای دایی شما که دم ازصد میلیارد هزینه میزنید برادر خودتان فقط سیصد ملیون پول مالیات قراردادیکساله اش با پرسپولیس بود
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1398/01/26
شما که قبل از بازی ادعا می کردی که برای شکست پرسپولیس به میدان می رویم حالا که باختید دردتون گرفته ومی سوزید ؟مسبب فحاشی تماشگران خود نیمکت شما بود با ... بازیهای غلامپور وجنگولک بازیهای داداشت ولوس بازیهای معین عباسیان که با پوشیدن پیراهن آبی زیر بلوزش وهجوم به سمت نیمکتتان هم بی تاثیر نبود، فرمودید یه بچه هم می تونه با بودجه ی صد میلیاردی این تیم رو قهرمان کنه ، استاد مگه تیم تحویل شما نبود با همه ی آن امکاناتی که مدنظرتان بود ،پس چرا نتوانستید تیم را قهرمان کنید ،وبعد از چند هفته وکسب نتایج ضعیف کنار گذاشته شدید ،درتیم ملی هم به همین سرنوشت دچار شدید مضافا براینکه با شکست از عربستان در آزادی روح ملت رانیز جریحه دار کردید ،صحبت از ادب و احترام نکنید که به شعور هواداران و فوتبال دوستان توهین می شود ،در هر بازی نیمکت شما از آن داداش به اصطلاح اسطوره ات ،تا خودشما ،بهزادو......مرتبا از دقیقه ی یک تا نود روی اعصاب تماشاگران و کادر داوری هستید و مودبانه ترین حرفت به داور اینست که بگویی مترسک ،ای کاش محاورات شما وکادرتان ضبط می شد تا همه بدانند فحاش وهتاک کیست ،تنها افتخار شما یک دوره قهرمانی لیگ مربوط به زمان ورنر لورانت مربی خارجی بود که امتیازات کافی را ذخیره کرده بود وبقول شما یک بچه هم می توانست تیم را قهرمان کند ،خیلی هم دلتان را به جام های حذفی خوش نکنید چون با۴الی۵بازی نمی توان ملاک فنی راعامل موفقیت دانست بیشتر به چاشنی شانس وقضا وقدر بستگی دارد .
Iran, Islamic Republic of
00:43 - 1398/01/26
سلام پسر خوب اینقدر ناراحت نباش
خود علی آقا زمان رویانیان بیشتر از اینا خرج کرد ، بعید می‌دونم ایشون از یه الف بچه کمتر بدونه
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1398/01/26
مگه زمانی که جنابعالی واخوی بزرگوارتون بودین این هزینه هایی که عرض کردید نبود اون زمانم که هزینه کردین چقد قراردادخودتون بود ..چرا شما نتیجه نگرفتین ..پس حرف زیادی نزن ..بایدخدمتت عرض کنم اگه حساب علی دایی رو از تو جدا کنن اینو بدون غاز دست تونمیدن که بچرونی چه برسه به تیمای بزرگ پس هیچی نگو
Iran, Islamic Republic of
01:27 - 1398/01/26
انصافا دایی کجا کریمی چاپلوس کجا کریمی با زمین و زمان درگیره کریمی هم قوعده هم خودپسند و چاپاوس
خیلی ها از شناخت و مشهوریت جهانی دایی وحشت دارند و دوست ندارن موفق باشه
در ضمن شمالیم
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1398/01/26
آدم ها دو دسته هستند یه سری ها اون بالا یه سری ها از پایین مثل ایشون چابلوسی میکنن
Iran, Islamic Republic of
01:59 - 1398/01/26
گرم باخت بود يچیزی گفت حالا بیخیال
Iran, Islamic Republic of
04:02 - 1398/01/26
لنگیای کثیف این حرف مربی تیم سایپا که تیم لنگ بازیکنان و به سمت تیم خود میکشن دقیقا مثل علیاری،شرف چیز خوبیه که لنگیا ندارن،هیچکس نمیگه دایی تبانی کرده اما بازیکن حریف و به سمت خود کشیدن واسه همه روشن شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
شما که خیلی باشرفید چرا خودتون از پرسپلیس خوردید چرا خودتون پنالتیتون و نزدید چرا جوی گل زدن پرسپلیس و نگرفتید ؟
Iran, Islamic Republic of
11:29 - 1398/01/26
پس چرا تو نتونستی جناب پرمدعا؟
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1398/01/26
علی دایی پیشکسوت پرسپولیس نیست اینو طرفدارای باغیرت پرسپولیس میدونن
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1398/01/27
زنده باد علی آقا دایی بزرگ ایران و افتخار آذربایجان

لطفا احترام علی آقا رو نگه دارید
هرچی به ذهن ناقص تون میاد ننویسید
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1398/01/27
آقای دایی مرد بزرگیه سنجیده صحبت می کنه زنده باد استقلال پر قدرت فدای تاج هوراااااااااااااااااااااااااا قلب اسیا استقلال
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1398/01/27
علی دایی از این ناراحت هستش که اون وقتها اگه پرسپولیس با مربی داخلی یا خارجی به غیر از خودش نتیجه نمیگرفت رو سکوها داد میزدن دایی دایی ولی حالا دایی دیگه فراموش شده اگه یوقتی مربی بغیر برانکو سرمربی پرسپولیس بشه و نتیجه نگیره رو سکوها داد میزنن برانکو برانکو دایی دیگه مهره سوخته س فقط برانکو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج