حمله اصولگراها به خیریه «جمعیت امام علی»
۸۵۲۱۸۵
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
۳۷۴۳ 
جمعیت امام علی، یکی از خیریه های مردمی است که سابقه چندین ساله در کمک به اقشار آسیب دیده جامعه دارد. در جریان سیل های اخیر در کشور نیز این جمعیت خیریه با کمک مردم، با تمام توان خود به کمک آمد، ولی در روزهای اخیر حاشیه های زیادی در فضای مجازی ایجاد شده است که این جمعیت را به جاسوسی و ارتباط با اسرائیل متهم می کنند. کیهان نیز در شماره امروز خود به این جمعیت حمله کرد و اتهاماتی را مطرح کرد.

برترین‌ها: جمعیت امام علی، یکی از خیریه های مردمی است که سابقه چندین ساله در کمک به اقشار آسیب دیده جامعه دارد. در جریان سیل های اخیر در کشور نیز این جمعیت خیریه با کمک مردم، با تمام توان خود به کمک آمد، ولی در روزهای اخیر حاشیه های زیادی در فضای مجازی ایجاد شده است که این جمعیت را به جاسوسی و ارتباط با اسرائیل متهم می کنند. کیهان نیز در شماره امروز خود به این جمعیت حمله کرد و اتهاماتی را مطرح کرد.

جمعیت امام علی

جمعیت امام علی

جمعیت امام علی

جمعیت امام علی

در واکنش به این تخریب ها و اتهامات، افراد مشهور و کسانی که به گونه ای با این جمعیت خیریه ارتباط و همکاری داشته اند، از آن حمایت می کنند.

جمعیت امام علی

جمعیت امام علی

جمعیت امام علی

جمعیت امام علی

جمعیت امام علی

انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
United States
12:03 - 1398/01/26
اینقدر همه چیو اصلاح طلب اصولگرا نکنید گور پدر جفتشون وقتی شفافیت وجود نداره از این مباحث به وجود میاد باید اقدامات همه ی نهادها شفاف سازی بشه
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1398/01/26
ما اینهمه که به جمعیت امام علی اطمینان داریم به کیهان نداریم. من اتفاقا کمک به سیل زده های لرستان را از این طریق انجام دادم چون دوستانمون در لرستان همین شماره حساب را دادن.
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1398/01/26
من به دلیل این خبر از برنامه شما خداحافظی میکنم.
United Arab Emirates
12:52 - 1398/01/26
خدا لعنتتون کنه که حتی به جمعیت امام علی که از دل مردم براومده و سالها صادقاته خدمت کرده هم رحم نمی کنید.
به خداوندی خدا قسم که اگه امام زمان هم ظهور کنه شما اینقدر وقیحید که بهش تهمت می زنید و بازداشتش می کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
اول تحقیق کن بعد حرف بزن
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1398/01/26
من فقط پولی که برای کار خیر کنار میذارم رو به جمعیت امام علی میدم به هیچکس دیگه اعتماد ندارم بخصوص چون برای نجات کودکان آسیب دیده خیلی عرق ریختن.
اینا که باهاشون مخالفن از وقتی بحث ازدواج کودکان مطرح شده میخوان جمعیت رو زیر سوال ببرن
ماجرا هم ازونجا شروع شد که یه باصطلاح خانم دکتر مذهبی تو برنامه تلویزیون از جمعیت بخاطر نجات کودکان از ازدواج انتقاد کرد. همون که یه دختر بچه ایلامی ۹ ساله رو نجات داده بودن...
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1398/01/26
کیهان با جمعیت امام علی مشکل داره و تقریبا سالی یا هر دو سالی یک بار یه مقاله علیه فعالیت های این جمعیت می نویسه جالبش اینجاست که دوستی که تو این جمعیت فعالیت داره و کم و بیش آمار داوطلبان رو رصد می کنه میگه بعد از هر حمله کیهان کلی داوطلب به این جمعیت اضافه می شه نفوذ کیهان واقعا زیاده!
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1398/01/26
هر جایی دیدید اینا حمله کردند ؛؛؛ بدانید خیلی هم بد نیست!!! فکری به حال همه چیز بکنید! یک خیریه مانده بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج