باقری: کجای دنیا هیات مدیره، بازیکن می گیرد
۸۵۲۴۴۵
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۳
۸۳۴۷ 
هافبک استقلال می گوید اگر حرفی در مورد شرایط باشگاه زده از سر دلسوزی بوده است و به هیچ عنوان نیتی برای به حاشیه بردن تیم نداشته است.

ورزش سه: فرشید باقری در مورد کنارگذاشته شدن از لیست استقلال به ورزش سه می گوید: اول این را باید بگویم که در طول مدتی که در تیم بزرگ استقلال بازی کرده ام همیشه منافع تیم را به نفع شخصی ترجیح داده ام. شما به عنوان کسی که از اخبار تیم مطلعید می دانید که در این مدت که در استقلال بازی می کنم هم با پیشنهاد خوبی روبرو شده ام اما همیشه به پیراهنی که برتن کرده ام افتخار می کنم و هرگز آن را با چیزی عوض نکرده ام.

باقری: کجای دنیا هیات مدیره، بازیکن می گیرد

او در مورد انتقادهایی که به نبود زمین تمرین کرده بود هم می گوید: من از نظر شما حرف بدی زده ام؟ اینکه استقلال نتواند قبل از دربی تمرین تاکتیکی انجام بدهد از نظر شما اتفاق خوبی است؟ من اگر انتقادی کردم از سر دلسوزی بوده است و این حرفی بوده که تمام بازیکنان هم آن را قبول دارند و حتی خود آقای شفر در مصاحبه ها و پست های اینستاگرامی اش به آن اشاره کرده بود. این حرفی است که حتی سایر بازیکنان هم در مقاطع مختلف آن را به زبان آورده بودند.

وی افزود: من دیروز دیدم که بازیکنان پرسپولیس پست اینستاگرامی مشترکی منتشر و به شرایط موجود انتقاد کردند. سوال من این است که آیا اعضای هیات مدیره پرسپولیس آنها را اخراج می کنند؟بازهم می گویم اگر انتقادی بوده به خاطر دوست داشتن استقلال بوده است و اینکه تمام بچه ها فکر می کردند اگر ما زمین تمرین داشتیم می توانستیم پرسپولیس را شکست بدهیم و به صدر جدول برسیم.

فرشید باقری در پاسخ به این سوال که گفته می شود اعضای هیات مدیره استقلال می خواهند او را تا پایان فصل کنار بگذارند و حتی برای فصل بعد می خواهند در پست او جانشین انتخاب کنند هم گفت: اگر من بازیکن بدی بوده ام و نتوانسته ام از نظر فنی خوب باشم خودم قبول می کنم و حرفی ندارم و برای استقلال بزرگ آرزوی موفقیت می کنم.

فقط سوال من این است که کجای دنیا اعضای هیات مدیره تصمیم فنی می گیرند و بازیکن جذب می کنند؟ از قدیم حتی زمانی که در تیم های آماتور بازی می کردم هم این سرمربی بود که در جذب بازیکن تصمیم گیری می کرد نه اعضای هیات مدیره. ما الان 40 درصد از قرارداد خود را گرفته ایم و تنها 5 بازی به پایان لیگ باقی مانده است. ما وضعیت باشگاه را می دانیم و همه در کنار هم به دنبال موفقیت تیم هستیم .

هافبک استقلال در پایان گفت: آقای فتحی در استقلال زحمت می کشند و شما می دانید من هرگز به سیاست های ایشان انتقاد نکرده ام بلکه در مورد زمین چمن حرف زدم که فکر کنم دغدغه کل تیم است و در این فصل نبود یک زمین تمرینی مناسب خیلی ما را اذیت کرده است. این را هم بگویم هر تصمیمی که آقای فتحی بگیرند با کمال میل قبول می کنم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1398/01/26
حرفاتون کاملا صحیح هست. از هیئت مدیره میخواهم که انتقادات سازنده رو پذیرا باشند و فرشید را ببخشند. هر چند او اشتباهی مرتکب نشده. فرشید جان در قلب میلیونها هوادار قرار داری و مطمئنآ که بخشیده میشوی.
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1398/01/26
کدام پیشنهاد نکنه از لیگ دسته بحرین دوم تو با یک جلسه در زمین خوب میخواستی پرسپولیس را شکست بدهید گذشته از آن از تو بزرگتر در استقلال نیست که حرف بزند جوجو
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1398/01/26
درد و بلات بخوره تور سر هیأت مدیره و فتحی و بدخواهان خودت و استقلال
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1398/01/27
خاک بر سرت کنند. از تیم کیسه برو. اینها فقط بازیکن چاپلوس وپاچه خوار می خواهند. عزت خود را حفظ کن ومنت کشی نکن. اینها همشان مثل هم احمق وخودشیفته هستند.
Iran, Islamic Republic of
07:25 - 1398/01/27
این محرومیت تو توفیق اجباری بود ولله موندم شفر با چه عقلی تو رو همیشه فیکس میذاشت توی ترکیب،بازیکن نیستی بخدا اکثر پاسهات اشتباهه و میشه ضد حمله واسه استقلال،با بودن تو تیم صددر صد دفاعی میشه،خلاصه خیلی معایب داری،انشاالله که دیگه قرارداد تو و رحمتی تمدید نشه
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1398/01/28
در کیسه چنین کاری می کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج