اعزام نیروی کار ماهر ایرانی به کشور‌های خارجی
۸۵۲۴۷۶
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵
۵۲۵۲ 
وزیر کار گفت: مذاکراتی با کشورهای خارجی برای اعزام نیروی کار ماهر ایرانی به کشورهای متقاضی صورت گرفته است.

خانه ملت: محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برنامه‌های عملیاتی وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال 98 در کتابچه‌ای و با زمان‌بندی‌های معین تدوین و در اختیار نمایندگان قرار گذاشته شد تا با توجه به هویت نظارتی مجلس، تحقق این برنامه‌ها بتواند مورد پیگیری نمایندگان قرار گیرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: طی ماه‌های گذشته، دو سیاست "شفافیت" و "انتخاب جوانان شایسته و نخبه برای مدیریت‌های میانی وزارتخانه" در دستور کار بود که نمایندگان مجلس نیز مراتب تایید خود را اعلام کردند.

وی با اشاره به اینکه وزارتخانه متبوعش 6 سامانه شفاف‌ساز را در عرصه‌های گوناگون فعالیت‌های خود طراحی کرده است، ادامه داد: مثلا در حوزه بهزیستی، سامانه شفافیت این قابلیت را دارد که همه قراردادهای سازمان را با تمامی طرف‌ها با جزئیات در اختیار مردم قرار دهد.

این عضو هیئت دولت همچنین در حوزه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای توضیح داد: برای اولین بار شورای عالی آموزش و تربیت فنی و حرفه‌ای کشور به ریاست معاون اول رییس جمهور قابلیت تشکیل پیدا کرده و دبیرخانه آن در وزارتخانه تعاون تشکیل شده است؛ این شورا می‌تواند نیازهای امروز بازار کار و مشاغل و حرفه‌های مورد نیاز را با تخصص‌هایی که در مراکز مختلف آموزشی اعم از آموزش و پرورش، نظام آموزش عالی و مراکز فنی و حرفه‌ای تولید می‌شود، هماهنگ کند.

شریعتمداری تاکید کرد: عدم تطابق روند تولید نیروی کار با نیازمندی‌های بازار کار یکی از ضعف‌های موجود در کشور است که با این سیاست تا حدود زیادی برطرف می‌شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین گفت: مذاکراتی با کشورهای خارجی برای اعزام نیروی کار ماهر و با تایید مشترک مراکز فنی و حرفه‌ای کشور با مراکز فنی و حرفه‌ای کشورهای خارجی صورت گرفته؛ این مسیر در طول سال 98 تقویت خواهد شد تا از نیروهای کار ماهر کشور در کشورهای متقاضی نیروی کار، استفاده لازم به عمل آید.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1398/01/26
یه زمانی از کشور های دیگه میومدند به ایران حالا ما .....
United States
23:59 - 1398/01/26
کشورهای خارجی. مگر کشورهای داخلی هم داریم..یا باید کشورهای دیگر بیان شود یا خارج ازکشور عنوان شود .و نه کشورهای خارجی!!!!!!!!
Germany
00:02 - 1398/01/27
نمیخواد به کشورهای خارجی بفرستی گلی به سرمملکت خودت بزن این نخبه‌ها تو حروم نکن کشورهای خارجی منظورت یمن،سوریه لبنان هستش خارج ازاینکه نیست چون آلمان‌وغیره کشورهابچه‌هافرارمیکنن میرن میشه فرارمغزها
France
00:04 - 1398/01/27
خاک تو سرتون کشوری که باید الا نیاز به کارگر داشته باشه رو به چه روزی رساندید
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1398/01/27
الان کسانی که کاربلدن باید دولت ازانها درخواست کمک کنن هم خانهای ویران شده درس میشه هم بیکارها مشغول بکار میشن الان هزران متخصص نیازه فقط دست بیگانگان را بهمملکت مابازنکنید
پاسخ ها
فاطما
United Arab Emirates
۰۶:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۹
لطفا نیروهای ماهرکارگر ایرانی را به کشورهای داخلی اعزام کنید.!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1398/01/27
فقط بشینیدواسه خودتون شعاربدید
United Arab Emirates
01:21 - 1398/01/27
چهل سال پیش نیروی کار وارد میکردیم الان باید بریم کشورهای دیگه کارگری.. ...
Iran, Islamic Republic of
06:39 - 1398/01/27
اون زمان که ایرانی احترام داشت زمان پهلوی بود دادش ن لان به خاطر یه لقمه نون باید بریم دربه دری بکشیم
Iran, Islamic Republic of
07:44 - 1398/01/27
مسئولین به هر نحوی که شده در راه ویران کردن ایران نهایت استفاده را از اختیاراتشان میکنند.مرحبا وخسته نباشید
Iran, Islamic Republic of
07:58 - 1398/01/27
ایرانم آرزوست درهه۴۰و۵۰ نیروی کارازخارج به ایران می آمدبعدالان ایرانی برای کاربایدآواره خارج شود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج