تایید عدم حضور ضرغامی در شورای انقلاب فرهنگی
۸۵۲۶۹۲
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
۲۴۶۹ 
دفاتر آقایان رحیم‌پور ازغدی و ضرغامی عدم دعوت از این دو عضو شورای انقلاب فرهنگی به جلسه امشب شورا را تائید کردند.

خبرگزاری فارس: به دنبال انتشار اخباری مبنی بر عدم دعوت از عزت‌الله ضرغامی و حسن رحیم‌پور ازغدی دو عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به نشست امشب این شورا طی تماسی که خبرنگار فارس با دفتر رحیم‌پور ازغدی حاصل کرد، یک عضو این دفتر، ضمن تأیید عدم این دعوت تصریح کرد: در پیگیری‌ها پاسخ مشخصی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ما داده نشد و تنها جواب دادند که دعوت نشدن آقای رحیم‌پور را پیگیری می‌کنیم و نتیجه آن را به شما اطلاع می‌دهیم.

این عضو دفتر رحیم‌پور ازغدی با تکذیب هر گونه توصیه‌ای از سوی رهبر معظم انقلاب یا دفتر ایشان به وی جهت خودداری از شرکت در نشست‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: پیش‌تر نیز شنیده بودیم که آقای رئیس جمهور گفته‌اند «در صورت شرکت آقایان ضرغامی و رحیم‌پور ازغدی، من در جلسات شورا حضور نخواهم یافت».

همچنین در تماس خبرنگار فارس با دفتر عزت‌الله ضرغامی دیگر عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، یک عضو دفتر وی اظهار داشت: علاوه بر عدم دعوت از ضرغامی برای جلسه امشب شورای عالی انقلاب فرهنگی، وی به جلسه شب گذشته شورای عالی فضای مجازی هم دعوت نشده است.

وی تصریح کرد: روال بر این بود که دعوتنامه برای حضور در نشست‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی به امضای دبیران این ۲ شورا به دفتر اعضا ارسال می‌شد، اما در سال جدید دعوتی برای هیچکدام از هر ۲ نهاد به دست ما نرسیده است.

این عضو دفتر ضرغامی درباره شایعه توصیه رهبر معظم انقلاب به وی جهت عدم حضور در نشست‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: این شایعه اولین بار یکی از خبرگزاری‌ها کلید زد و خودش نیز آن را تکذیب کرد.

بنابراین گزارش، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش تحقیقات مجلس شورای اسلامی روز گذشته در گفت‌وگو با فارس، با ابراز شگفتی از دعوت نشدن دو عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به نشست امروز شورا عنوان داشت: چرا آقایانی که می‌گفتند دهان منتقدان را نبندید خود، بالاتر از این کار را انجام داده و منتقدانشان را از حضور در نشست شورا حذف می‌کنند؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از ممنوع کردن طرح سؤال در نشست‌‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی از سوی رئیس جمهور، خاطرنشان کرد: وقتی فردی مخالفان خود را به جهنم حواله می‌دهد انتظاری از او نیست.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1398/01/27
حقوقش مهم است که به موقع به این دو عز یز و نور چشمی پرداخت میشود .گفتیم آخر شب است مزاحم استراحت شما نگردیم .شما بخواب مملکت در امان است
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1398/01/27
حقوقش مهم است که به موقع به این دو عز یز و نور چشمی پرداخت میشود .گفتیم آخر شب است مزاحم استراحت شما نگردیم .شما بخواب مملکت در امان است
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1398/01/27
خدایا این مردم کی از دست این چپ وراست و اصولگرا و اصلاح طلب راحت خواهند شد؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1398/01/27
سخنان این دو بزرگوار دیگر از انتقاد گذشته بود و مدام حمله، توهین و تخریب دولت بود، اقای ازغدی که علناً گفته بودند که من در مقابل این دولت تمام قد می‌ایستم، پس به نظر شما نباید با اینها بر خورد میشد، مردم را ناامید و مایوس و بد بین میکنند که این خود جرم است
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1398/01/27
خدا را صد هزار مرتبه شکر که شرکت نمی کند
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1398/01/27
سلام، آقای رحیم پور ازغدی اگه خودش متوجه شد چی میگه برا ما تصمیم فرهنگی بگیره و همچنین آقای ضرغامی که خودش خدای سانسوره الان نمیدونم با چه هدفی پرچمدار آزادی شده، دم رییس‌جمهور گرم حداقل یه کار درست انجام داد بالاخره....
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1398/02/31
خوب این دو نفر چکاره هستند مگر چه مسیولیتی دارند که باشند واقعا مسخره است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج