پیدا شدن باران شیخی شایعه است یا واقعیت؟
۸۵۳۱۹۳
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
۱۳۹۷۲ 
شب شنبه آگهی گم شدن دختر هشت ساله در فضای مجازی منتشر شد، باران شیخی دختر هشت ساله در شهر مهاجران شهرستان شازند صبح روز شنبه با قصد رفتن به مدرسه خود واقع در خیابان اطلسی یک شهرک مهاجران که تنها ۱۵۰ قدم از خانه‌شان فاصله داشت از منزل خارح شد، اما دیگر از او خبری نشد.

خبرگزاری تسنیم: شب شنبه آگهی گم شدن دختر هشت ساله در فضای مجازی منتشر شد، باران شیخی دختر هشت ساله در شهر مهاجران شهرستان شازند صبح روز شنبه با قصد رفتن به مدرسه خود واقع در خیابان اطلسی یک شهرک مهاجران که تنها ۱۵۰ قدم از خانه‌شان فاصله داشت از منزل خارح شد، اما دیگر از او خبری نشد.

 پیچیدن خبر مفقودی باران شیخی دختر بچه هشت ساله در اذهان عمومی و فضای مجازی سبب ایجاد نگرانی به‌ویژه مردم استان شد، در گذشته شاهد حوادث تلخی مثل آتنا هفت ساله و بنیتا کوچولو بودیم، وقوع این اتفاق با داشتن تجربیات تلخ در گذشته، همه مردم استان، کشور و حتی برخی از سلبریتی‌ها کشور مثل پرویز پرستویی، دانیال عبادی و ... را متاثر و سبب بازنشر بیشتر این خبر و به نوعی سبب بسیج عمومی برای پیدا کردن این دختر بچه کرد.

پیدا شدن باران شیخی شایعه است یا واقعیت؟

اعلام مشخصات دختر ۸ ساله مفقود شده

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی روز گذشته با تایید خبر مفقودی باران شیخی گفت: حدود ساعت ۱۳ و ۴۰ دقیقه روز شنبه، شخصی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ گزارشی از فقدانی دختر بچه ۸ ساله‌شان به نام باران شیخی را اعلام کرد و بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ محمود خلجی افزود: در تحقیقات انجام شده والدین دختر بچه اظهار داشتند که فرزندشان صبح روز گذشته برای رفتن به مدرسه از منزل خارج شده و بعد از پایان مدرسه و با مراجعه دوستانش آن‌ها متوجه می‌شوند که او از صبح به مدرسه مراجعه نکرده است.

وی تصریح کرد: مشخصات دختر بچه که با لباس فرم صورتی رنگ مدرسه و مقنعه و سویشرت سفید رنگ از منزل خارج شده، به تمامی تیم‌های گشت انتظامی اطلاع‌رسانی شده است.

پیدا شدن باران شیخی شایعه است یا واقعیت؟

تاکنون خبر امیدوار کننده‌ای دریافت نشده

شهردار مهاجران در این باره گفت: تنها یک دوربین مداربسته در مسیر خانه تا مدرسه باران بوده است که از آن هم اطلاعات جامعی به دست‌نیامده است.

محمد رجاییان افزود: نقاطی که احتمال می‌رفت بتوان اثری از باران یافت و نقاطی که مردم اعلام گزارش کردند توسط نیرو‌های شهرداری مورد جستجو قرار گرفته و کماکان تلاش‌ها برای پیدا کردن وی در حال انجام است.

با گذشت چند روز از مفقودی باران شیخی دختربچه مهاجرانی، همچنان خبر امیدوار کننده‌ای دریافت نشده و هم‌اکنون نیروی انتظامی شهرستان شازند و استان، سپاه، شهرداری مهاجران و مردم با همکاری تیم‌های شاتینگ، نظارت و تجسس هوایی در جست‌وجوی باران شیخی هستند.

مردم به شایعات توجه نکنند

اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر پیدا شدن جسد باران شیخی مهرآبادی شایعه است و مردم به شایعات بی اساس در این رابطه توجه نکنند و از انتشار آن‌ها بپرهیزند.

مرجع رسمی انتشار اخبار از آخرین وضعیت جستجو برای یافتن باران، اخباری است که از سوی نیروی انتظامی و یا سایر مراجع رسمی منتشر می‌شود.

مصطفی عرب فرماندار شهرستان شازند و محمد رجائیان شهردار مهاجران نیز در گفتگو با ایلنا، پیدا شدن جسد باران را شایعه عنوان کردند و خواستند که به شایعات بی اساس دامن زده نشود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1398/01/28
بنده خدا
عجب
پاسخ ها
ندای عشق
United Arab Emirates
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
بیایم همه بخاطر پیدا شدن این دختر عزیز اونم سلامت هر کدوممون هر چند تا صلوات به نیت صاحب صلوات حضرت رسول بفرستیم و نیت کنیم، انشاالله این عزیز زنده و سلامت به ٱغوش خانوادش برگرده و دل همگیمون شاد شه به حق صاحب امشب علی اکبر.... آمین
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1398/01/28
خداکنه شایعه باشد و باران سالم باشد چقدر اعلام ساعت مفقودی.....پرت وپلای اضافی ..!؟ در راه رفتن به مدرسه مفقود شده و خانواده شم چشم انتظار هستن بخاطر خدا ومادرش هرکس خبری دارد به خانوادش بده دعا میکنم بیست روز بعد نگید اون شایعه کمی .....دلم نمیاد بگم و ارزوی زنده بودن باران را از خدا طلب میکنم
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1398/01/28
خدایابه داددل این پدرومادربرس،خدایاخودت بهشون صبربده !واقعا سخته .بچه ی بی دفاع !انشاالله که خوشحالی به این خانواده عزیز برگرده
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1398/01/28
انشاا...
صحیح و سالم پیدا بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
انشاالا که سلامت برگرده به جده دخترم
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1398/01/28
توکل به خدا انشاالله که سلامت پیدا میشود:
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1398/01/28
دم شاهین صمدپور گرم که یک تنه داره کار هزار تا مسئول بی‌خاصیت رو انجام میده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
خدایا چرا ما در ایران هیچگونه آرامشی نداریم.
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1398/01/28
سانسورچی من دعا میکنم که این کودک پیدا بشه باز سانسور میکنی !!!خخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1398/01/28
خدا به خود و خانواده اش کمک کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
انشاءا..‌.به حق حضرت علی اکبر ع هرچه زودتر پیدا بشه.
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1398/01/28
همه نقاط شهرها و حتی بعضی از روستاها دوربین وجود دارد چطور امکان دارد ردی نباشد.بنظرم سهل انگاری شده والا باید پیدا میشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
انشالا به جده دخترم پیدا می شه
United Arab Emirates
16:01 - 1398/01/28
انشاالله پیداش میکنند
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1398/01/28
ان شالله که هرچه زودتر پیدا شه آرامش از بقیه ساکنین هم گرفته شده از ترس دزدیده شدن بچه ها دوربین داره اکثر جاها ولی کسی که بچرو برده نمیزاره رو صندلی ماشین احتمال زیاد گذاشتش داخل صندوق که چیزی پیدا نکردن
United Arab Emirates
17:18 - 1398/01/28
دراین میان مدیرمدرسه مقصراست بایدازمعلمانش می خواست همه روزه راس ساعت ۷/۳۰ غایبین رابه دفتر آموزشگاه اعلام می کردند وسریعتر علت غیبت راازاولیائ دانش آموز می خواستتد واین مشکل به این صورت درنمی آمد والبته مدیر نداریم چون جناحی یا دوسال آخر خدمت مدیران انتصابشان انجام می گیرد
United Arab Emirates
19:55 - 1398/01/28
خدا به پدر و مادرش رحم کنه
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1398/01/28
مردم باید با هماهنگی همسایگان خود در جاهای مناسب
از دوربین های مدار بسته استفاده کنند.
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1398/01/28
خدا به خانوده اش صبر بده گم کردن بچه آن هم دختر خیلی زجر آور ودیوانه کننده ست انشالله که هر چی زودتر پیدا بشه
Iran, Islamic Republic of
19:47 - 1398/01/30
پیدا شده فکر کنم از زابل تماس گرفتن وپول خایتن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج