آدم‌ربایی به خاطر ساک پر از سکه
۸۵۳۴۸۲
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
۹۰۳۰ 
مردی که متهم است دوست دوران خدمت سربازی خود را ربوده و از او ۱۰ میلیون تومان اخاذی کرده است، در بازجویی‌ها ادعای عجیبی را مطرح کرد.

روزنامه شرق: مردی که متهم است دوست دوران خدمت سربازی خود را ربوده و از او ۱۰ میلیون تومان اخاذی کرده است، در بازجویی‌ها ادعای عجیبی را مطرح کرد.

مردی چند روز قبل با مراجعه به دادسرای جنایی تهران علیه افرادی که او را ربوده بودند شکایت و ماجرا را این‌چنین تعریف کرد: من با همسرم دعوا کردم و به حالت قهر از خانه بیرون آمدم. چون نمی‌خواستم به خانه برگردم، به مسافرخانه‌ای در خیابان قزوین رفتم و در آنجا اتاقی را کرایه کردم. از نظر روحی وضع خوبی نداشتم تا اینکه به‌طور اتفاقی یکی از دوستان دوران خدمتم را دیدم. من و حمید خیلی با هم رفیق بودیم، اما مدتی بود همدیگر را ندیده بودیم. بعد از چنددقیقه‌ای صحبت و خاطره‌گویی، حمید ساکی را به من داد و خواست آن را برایش نگه دارم تا خودش برای انجام کاری برود و زود برگردد.

حمید روز بعد برگشت و من ساک را دست‌نخورده به او تحویل دادم، اما او وقتی زیپ ساک را باز کرد، ناگهان به من گفت: داخل کیف پر از سکه بوده و من سکه‌ها را برداشته‌ام. حمید در حالی این ادعا را مطرح کرد که من اصلا در ساک را باز نکرده بودم. به او توضیح دادم، اما او همچنان حرف خودش را می‌زد. در نهایت با هم کمی بگومگو کردیم و او از مسافرخانه رفت.

شاکی در ادامه اظهاراتش گفت: روز بعد از این ماجرا در حال پیاده‌روی در کوچه‌ای خلوت بودم که دو موتورسوار جلویم پیچیدند و درحالی‌که سلاح داشتند، مرا تهدید کردند و به زور با خود به باغی در جنوب تهران بردند. آن‌ها خیلی خشن بودند و من از ترس جانم نتوانستم در برابرشان مقاومت کنم. وقتی به آن باغ رسیدیم، فهمیدم حمید پشت پرده این آدم‌ربایی است.

او گفت: باید پول سکه‌ها را به او بدهم. دوباره توضیح دادم که من اصلا به ساک دست نزدم و از محتویات آن خبر ندارم. حمید و دو همدستش مرا تهدید کردند و با این کار توانستند پنج میلیون تومانی را که همراهم بود از من بگیرند، اما گفتند این پول خیلی کم است، به همین دلیل مجبورم کردند با مادرم تماس بگیرم و از او هم پنج میلیون تومان بگیرم. آدم‌ربایان بعد از گرفتن ۱۰ میلیون تومان مرا رها کردند.

بازپرس زمانی، که رسیدگی به این پرونده را برعهده دارد، بعد از شنیدن حرف‌های شاکی دستور شناسایی و بازداشت متهمان را صادر کرد. مأموران در تحقیقات اولیه توانستند حمید را به دام بیندازند. این متهم اگرچه اتهام آدم‌ربایی را پذیرفت، اما ادعای عجیبی را مطرح کرد و گفت: آن کیف واقعا پر از سکه بود و من هم می‌خواستم سکه‌هایم را از شاکی تحویل بگیرم، اما او زیر بار نرفت و دفعه اول، من درحالی‌که خیلی ناراحت بودم از مسافرخانه بیرون آمدم. دو مرد مرا در آن اوضاع آشفته دیدند و ماجرا را پرسیدند. وقتی واقعه را تعریف کردم، گفتند حاضر هستند دوستم را بربایند.

آن‌ها گفتند هیجان این کار را دوست دارند و به همین دلیل چنین کاری می‌کنند. من دو همدستم را خوب نمی‌شناسم و همین‌طور اتفاقی با آن‌ها آشنا شدم و دوستم را ربودیم. بنا بر این گزارش، تحقیقات برای دستگیری دو متهم دیگر همچنان ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1398/01/29
گرگهای نر وحشی ب خودشونم رحم نمیکنن خخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۹
ایا ماموران به شاکی نگفتند این ساک پر از سکه از کجا اورده ای .جا داشت ماموران ان شخص مورد نطر را به عنوان دومین نفر سلطان سکه بازداشت میکردند.
مهتاب
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۹
توهین نکن تابه مااهانت نکنند .
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1398/01/29
الان زهرا که مرده ب اسم زهرا نیاد اینجا میگه تقصیره خانمست اعدامش کنید آقا زهراکجایی
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1398/01/29
منم زهرا و زن هستم و به هیچ عنوان هویتم دروغ نمیکنم ، حالا شاید زهرای دیگه هم باشه.ولی من اسمم راست گفتم.و این داستان کلا دروغه یا سکه ای وجود نداشته یا اگه درسته شاید تو مسافر خونه دزدیدن
پاسخ ها
hadi
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۹
عجب!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۹
بیکاری اوالفسادبالا۳۰درصدسرپریت خانوادههابیکارن وفقیربدون درامدچون دولت روحانی بودجه ومنابع شغلامون هزینه شون میکنن بالا۲۰۰سال بودجه مملکت
ara6._
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۹
تواونجابودی
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1398/01/29
والا من جای هالیوود بودم میومدم کامیون کامیون از این مردم میبردم برای بازیگری
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1398/01/29
عجب داستانی؟؟یه فیلم نامه از میشه ساخت اخرشم به عروسی ختم بخیر بشه!!!!شاید نشه بر قسمت و فصل بعد....
United States
13:00 - 1398/01/29
تابلوی سکه ای در کار نبوده.کی میاد یه ساک سکه رو بده به یه دوست دوران خدمتی که چند وقته ندیده.اازه خنده دار میگه دوستای گروگانگیرمو نمیشناسم....
United States
13:05 - 1398/01/29
ایا شما اگر یک ساک پر از سکه برداشته بودین میرفتین اگاهی شکایت کنین.طرفتون با پانزده میلیون که پول سه تا سکه راضی شده باشه تازه..چقدر ماموران مون زبده تشریف دارند
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1398/01/29
این داستان ازبیخ و بن دروغه
کسی که بسته ای به کسی تحویل می دهد اونم ناشناس "هم خدمتی چند ده سال قبل "حتما یه آدم عاقل قبول نمی کنه! مگر ببینه توو اون ساک یا بسته چیه شاید سر بریده باشه! شاید هرویین یا مواد باشه!بنابر این هرگز کسی اینکارو نمی کنه مگه یه هالو به معنای واقعی کلمه باشه! و کسی که هالوست باید جور تبعاتشو بکشه
Iran, Islamic Republic of
07:04 - 1398/01/30
یکی نیست بگه تواگه این همه سکه داشتی ازشهرستان بلندنمیشدی بیای تهران دنبال کار.
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1398/01/31
ببین کاربرفریبامن چه هیزم تری بهت فروختم که همش میگی من مردهستم گفتم کاش مردبودم باافتخارمیگم من یه زن باغیرت ایرانی هستم که مثل یه مردزندگی میکنم
پاسخ ها
ترنم
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
لایک خانم عزیز
مجید دهمرده
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
در جواب فریبا چطور مثل مردهای حتما لب خیابون وایسادی وهر یک شاسی بلند سوار میشی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج