واکنش سیمئونه به حاشیه سازی جدید کاستا
۸۵۳۹۵۰
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
۴۸۸۷ 
شورش روز گذشته دیگو کاستا در تمرین اتلتیکو و خودداری او از تمرین، حواشی زیادی داشت.

ورزش سه: تمرین روز گذشته اتلتیکو در سرو دل اسپینو که به نظر می رسید تمرینی آرام و بی حاشیه باشد، به لطف دیگو کاستای همیشه جنجالی، حواشی زیادی به خود دید.

ستاره برزیلی-اسپانیایی که پس از درگیری با داور در جریان بازی با بارسلونا تا پایان فصل از حضور در میادین محروم شده، حاضر به تمرین با هم تیمی هایش نشد. کاستا بدون هیچ دلیل موجهی و در حالی که مصدوم هم نیست، حاضر به تمرین نشد. گفته می شود که کاستا از دست سران باشگاه اتلتیکو به شدت عصبانی است و اعتقاد دارد که باشگاه در مورد قضیه محرومیت او به خوبی عمل نکرده است. علت تمرین نکردن او هم اعتراض به مسیولان باشگاه است.

واکنش سیمئونه به حاشیه سازی جدید کاستا

امروز اما کاستا بدون مشکل در تمرین حاضر شد و کنار هم تیمی هایش به کار با توپ پرداخت؛ گویی روز گذشته هیچ اتفاقی نیفتاده است.

دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو در نشست خبری بازی با ایبار و در واکنش به حواشی روز گذشته کاستا گفت:« این یک قضیه داخلی است و دیروز هم بررسی اش کردیم. دیگو امروز تمرین کرد و همان کاری را انجام داد که همیشه می دهد.

نظرم در مورد کاستا تغییری نکرده است. او فصل خوبی را پشت سر نگذاشته؛ چرا که بیشتر مصدوم بود و نتوانست روند منظمی را طی کند ولی شک ندارم که فصل بعد، دیگو کاستای متفاوتی را خواهید دید. اتفاقات فصل جاری انگیزه او برای درخشش در سال آینده را بیشتر کرده است. مطمئنم که کاستایی پرانگیزه و شاداب را در فصل بعد خواهیم دید.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج