جمشیدیان: جلوی چشمانم داور تهدید به مرگ شد
۸۵۴۲۷۷
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
۷۲۵۸ 
همدانی ها خیلی تلاش کردند تا دوباره یکی از تیم های حاضر در دسته اول باشند اما بدشانسی در روز پایانی مانع صعود پاس به پلی آف صعود از لیگ دو شد.

ورزش سه: پاس همدان تا روز آخر رقابت های گروهی لیگ دسته دوم کشور این شانس را داشت تا با صعود به پلی آف برای بازگشت به دسته اول تلاش کند. تیم خوبی که احمد جمشیدیان با تلاش فراوان دور هم جمع کرده بود اما با بدشانسی و عدم حمایت مالی مناسب از این موفقیت بازماند گرچه تلاش های آنها با توفیق جمعی و بازگشت فوتبالدوستان به ورزشگاه مواجه شد تا امیدواری برای سال آینده پابرجا بماند. همین بهانه خوبی بود تا گفتگویی با ستاره سابق استقلال و سپاهان داشته باشیم.

در بدترین برهه تیم را تحویل گرفتیم

آخرین تیم بودیم که دور هم جمع شدیم. شرایط به نحوی رقم خورده بود که اکثر بازیکنان خوب لیگ دویی قرارداد بسته بودند و تیم شان مشخص شده بود. بازیکنانی هم بودند که به سختی به همدان آمدند تا در کنار بخشی از بازیکنان بومی و یک سری جوان پاس را روانه مسابقات کنیم. با امید این که در جریان بازی ها تیم به شرایط مطلوب برسد و در نیم فصل تقویت شود. استارت زدیم اما محرومیت از خرید بازیکن و مشکلات مالی این اجازه را نداد تا با همان نفراتی که استارت زدیم فصل را به پایان برسانیم.

خدا را شکر تیم خوبی جمع کردیم

ما با بازیکنانی که در کمتر از 10 روز دور هم جمع کرده بودیم بازی ها را استارت زدیم و به پایان بردیم. در فرصت کمی که داشتیم تیم خوبی جمع شد و از همه نظر آمارهای خوبی به جا گذاشتیم. این تیم در روز اول 50 نفر تماشاگر نداشت اما در بازی آخر چهار هزار نفر از همدانی ها برای حمایت ما به ورزشگاه آمدند و شک ندارم با حمایت می تواند کارهای بزرگی انجام بدهد.

لیگ دو مشکلات زیادی دارد

من تجربه حضور در این سطح از بازی ها را نداشتم چون در تمام سال های فوتبالم در لیگ برتر بودم. اما اعتراف می کنم لیگ دو مشکلات زیادی دارد. نه استادیوم های خوبی هست، نه میزبانی منصفانه ای انجام می شود از همه مهم تر این که تماشاگران حاضر در لیگ دو روی نتایج و تصمیم گیری ها در داخل زمین تاثیرگذار هستند. اعتراف می کنم برخی تیم ها اگر میزبان نباشند شاید در طول فصل دو امتیاز هم نمی توانند بگیرند اما ...

استعداد در لیگ دو فریاد می زند

سوای از تمام مشکلاتی که در نحوه برگزاری و نظارت وجود دارد اما هستند بازیکنانی که واقعا استعدادهای نابی در فوتبال محسوب می شوند که در این سطح توپ می زنند. خدا را شکر در این یکی دو سال مربیان جوان و خوشفکری به لیگ دو وارد شدند که در رشد این استعدادها می توانند تاثیرگذار باشند. سرمایه گذاری های خوبی هم شد تا جایی که امسال برخی باشگاه ها تا چند میلیارد هزینه کردند گرچه در تیم ما این سرمایه گذاری واقعا خنده دار بود.

در لیگ دو نتیجه داخل زمین رقم نمی خورد

شاید گفتن این جمله خوب نباشد اما باید حرف دلم را بزنم. در لیگ دو نتیجه ها داخل زمین رقم نمی خورد! برای خود ما بارها این موضوع به اثبات رسید اما خب نه مستنداتی داشتیم که بخواهیم دنبال حق مان باشیم و نه کسی بود که بخواهد جوابگوی ما باشد. نظارت در لیگ دو به ضعیف ترین شکل ممکن بود، در ورزشگاه ها نه دوربینی اجازه ورود داشت نه کسی می توانست فیلمی بگیرد، شاید تنها ورزشگاهی که بازی ها را پخش مستقیم می کرد و دوربین ها به راحتی وارد می شدند استادیوم همدان بود.

داور را جلوی چشم ما تهدید به مرگ کردند

از نظارت ضعیف بر لیگ دو همین بس که جلوی چشمان خود ما داور را تهدید به مرگ می کردند! وقتی در شهری بازی داشتی و از میزبان جلو می افتادی برخی ها داوران را تهدید به مرگ می کردند و مدعی بودند تیم شهرشان نباید بازنده از زمین خارج شود!

استقلال خودش قهرمانی را تعارف کرد

بازی های لیگ با جذابیت خاصی درحال پیگیری است. الان شرایط به قدری سخت شده که کسی نمی تواند پیش بینی کند چه تیمی جام را بالای سر می برد. چند هفته قبل هم گفتم استقلال اگر می توانست از دربی 89 با دست پر خارج شود شانس اول قهرمانی بود چون قرعه ای به مراتب بهتر از سایر مدعیان داشت اما در آن بازی استقلالی ها خودشان جام را تعارف کردند و این تعارف آمد نیامد دارد(باخنده)

تراکتورسازی نه اما سه تیم شانس اول قهرمانی هستند

تراکتورسازی دیگر مدعی نیست. این باشگاه با حاشیه هایی که خودش برای تیم ساخت دیگر شانسی ندارد و دیدید که در خانه به پیکان هم باختند. الان پرسپولیس روی کاغذ شانس خوبی دارد گرچه بازی های سختی پیش روی برانکو و شاگردانش است. بعد از پرسپولیس باید از استقلال و سپاهان به عنوان دو مدعی دیگر نام برد که جنگ آنها می تواند تا روز آخر لیگ ادامه داشته باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج