کدخدایی: مصصم به برگزاری الکترونیکی انتخابات هستیم
۸۵۶۱۷۲
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۳
۱۰۱۲۷
سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به الکترونیکی برگزار شدن انتخابات دوم اسفندماه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، نیز اظهار داشت: در هر دوره تلاش می‌کنیم مرحله به مرحله جلو رویم و انتخابات را الکترونیکی برگزار کنیم. در دوره قبل نیز در برخی مراحل، انتخابات به شکل الکترونیکی برگزار شد و تلاش می‌کنیم در این دوره هم انتخابات الکترونیکی برگزار شود.

پایگاه خبری انتخاب: سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به دیدارش با وزیر کشور گفت: در این جلسه دوطرف مصمم بودند انتخابات به شکل الکترونیکی برگزار شود.

«عباسعلی کدخدایی» عصر پنجشنبه در پاسخ به پرسشی درباره آخرین وضعیت الکترونیکی شدن انتخابات، اظهار کرد: در جلسه ای که با وزیر کشور داشتم دو طرف مصمم بودیم که انتخابات امسال به شکل الکترونیکی انجام شود.

وی افزود: خوشبختانه در این زمینه همکاری های خوبی میان شورای نگهبان و وزارت کشور انجام شده و کارشناسان دو طرف در این زمینه با یکدیگر در تماس هستند.

سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به الکترونیکی برگزار شدن انتخابات دوم اسفندماه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری، نیز اظهار داشت: در هر دوره تلاش می کنیم مرحله به مرحله جلو رویم و انتخابات را الکترونیکی برگزار کنیم. در دوره قبل نیز در برخی مراحل، انتخابات به شکل الکترونیکی برگزار شد و تلاش می کنیم در این دوره هم انتخابات الکترونیکی برگزار شود.

کدخدایی درباره لایحه جامع انتخابات هم خاطرنشان کرد: این لایحه هم اکنون در مجلس شورای اسلامی است و هنوز به شورای نگهبان ارسال نشده است که پس از ارسال آنرا بررسی می کنیم.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1398/02/06
زحمت نکش هیچ ازاده ای شرکت نمیکنه کسی که جیره خواره و دستش در بیت الماله فقط میاد
Iran, Islamic Republic of
03:43 - 1398/02/06
کلمه چندش اور انتخابات رو میشنویم حالمون بد میشه لعنت به کسی که بازم بره و رای بده
Iran, Islamic Republic of
08:39 - 1398/02/06
مطمئن باش با این گندی که به مملکت زدید کسی دیگر پای صندوق های رای نمرود چه الکتریکی چه سنتی
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1398/02/06
چندساله رای دادم ولی دیگه رای نمیدم چون هیچ سودی برای مانداره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج