عرب: نسبت به بازی در اصفهان و تبریز نگرانی داریم
۸۵۶۵۹۳
۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
۳۲۲۰
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید نسبت به حضور تیمش در تبریز و اصفهان نگران است.

ایسنا: ایرج عرب درباره اتفاقات شب گذشته دیدار پرسپولیس و سپاهان اظهار کرد: زمانی که قبل از بازی کنار زمین در حال مصاحبه با یکی از شبکه‌های تلویزیونی بودم هواداران سپاهان صندلی‌ها را می‌شکستند و به زمین پرت می‌کردند؛ همان موقع از تصویربردار خواستم که این تصاویر را ضبط کند و در آن لحظه هواداران ما با وجود اینکه تعدادشان چندین برابر هواداران سپاهان بود آرام تیم خودشان را تشویق می‌کردند این در حالی است که سپاهانی‌ها واقعاً فحاشی می‌کردند.

او در ادامه اضافه کرد: وقتی هواداران سپاهان با این تعداد کم چنین جوی را در ورزشگاه آزادی برای ما ایجاد کردند ما واقعاً نگران بازی سوم خرداد در اصفهان برابر سپاهان هستیم. در این مورد با توجه به نگرانی جدی که داریم به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال نامه نگاری خواهیم کرد تا به طور رسمی نگرانی خود را اعلام کنیم؛ البته درباره بازی با تراکتورسازی تبریز که چهارشنبه برگزار می‌شود نگرانی جدی داریم.

ما از مراجع ذی‌صلاح در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال می‌خواهیم این موضوعات را بررسی کنند و شرایطی را فراهم کنند که در ورزشگاه‌ها شاهد یک فوتبال باشیم که تماشاگران لذت ببرند. ما نمی‌خواهیم اتفاقی برای کسی بیفتد. در بازی شب گذشته هم واقعاً هواداران پرسپولیس کاری نکردند اما سپاهانی‌ها صندلی شکستند و حتی میله نگهدارنده بلندگوی ورزشگاه را به زمین پرتاب کردند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره آرای کمیته انضباطی و و اینکه چرا این کمیته در خصوص دیدار تراکتورسازی تبریز و پیکان رأیی صادر نکرده است؟ گفت: ما همچنان منتظر هستیم که کمیته انضباطی درباره بازی پیکان و تراکتورسازی رأی خود را صادر کند در این‌باره می‌خواهم با آقای حسن‌زاده تماس بگیرم تا ببینم چرا تا به حال رأیی درباره بازی تراکتور و پیکان صادر نشده است.

ما هم‌چنان منتظریم رأی این بازی صادر شود ما اصلاً دوست نداریم در تبریز اتفاق جدیدی رخ بدهد. می‌خواهیم شرایط برای حضور تیم‌مان به طور کامل مهیا باشد با این شرایط که ما می‌بینیم کاملاً نگران هستیم و از طریق فدراسیون فوتبال پیگیر هستیم تا نگرانی‌مان برطرف شود. منظور من فقط مربوط به بازی در ورزشگاه نیست بلکه تمام شرایط حضور پرسپولیس در تبریز باید مهیا شود.

عرب در ادامه در پاسخ به این سوال که منشأ اتفاقات بازی روز گذشته چه بود و اینکه آیا مصاحبه‌های قبل از بازی تأثیری در حواشی این بازی داشت یا خیر؟ گفت: همه این مشکلات به مسائل فرهنگی بر می‌گردد. وقتی ما منش پهلوانی را اصل کار ندانیم و فوتبال را به عنوان یک فعالیت ورزشی که برای سلامتی جامعه قلمداد نکنیم، اتفاقات اینچنینی هم رخ می‌دهد. به نظر من به این اصل کم‌تر توجه می‌شود.

ما باید کاری کنیم که یک نفر هم در ورزشگاه سهواً آسیب نبیند نه اینکه عامدا بر اثر پرتاب سنگ دچار آسیب شود. افراد با بچه‌های کوچک در شرایط سخت پول داده و بلیت خریده‌اند تا به ورزشگاه بیایند و از دیدن یک بازی جذاب لذت ببرند. متأسفانه مصاحبه‌ها و جنگ روانی قبل از بازی روی حاشیه‌های آن تأثیر زیادی داشت که امیدوارم در آینده دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم گاهی اوقات مصاحبه‌هایی انجام می‌شود که با روح پهلوانی سازگار نیست.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره مصاحبه سیاوش یزدانی که گفته بود هواداران پرسپولیس به اصفهان نیایند، گفت: درباره اظهارات این بازیکن به طور رسمی نامه‌ای به کمیته انضباطی می‌فرستیم و شکایت خواهیم کرد و تا انتها هم پیگیر شکایت خواهیم بود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 29
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1398/02/07
بیخود کردی تو خودت یکی از عاملین جو بد هواداران هستی شماها هواداران رو تحریک میکنید حالا اگر سکوهای بالای هواداران سپاهان رو به اونا میدادین این اتفاق نمی افتاد که هوادارای شما باسنگ به سر هوادار سپاهان که زیر پاش نشسته بودبزنن مگه بازی ذوب استقلال تو اسیا نبود همین کارو کردن مشکل از خودتونه کرم میریزین برا خراب کردن جوورزشگاه ها تو تهران درگیر میشین تو تبریز درگیر مبشین تو اهواز درگیر میشین تو شهرهای شمالی درگیر مبشین اگه مشکل از خودتون نباشه چرا هرجا میرین دعوا هم اونجاست؟
پاسخ ها
داود
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
چرا این اتفاقات فقط برا پرسپولیسه. از قدیم گفتن کرم از خود درخته
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/02/07
همه اینها برمیگرددبه حکومت،وقتی حکومت ما کثیف وفاسد است وحق،حقوق مردم را ضایع میکند از تیم ان حکومت چه انتظاری داریم ، طرفداران تیم سپاهان را در ورزشگاه ازادی اسیر میکنندوطرفداران تیم حکومتی را همانندچماق بالای سر انها قراردادید ،تا سنک بخورند،حالا هم درصدد محروم کردن تماشگران تراکتور وسپاهان هستند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
احسن
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1398/02/07
شما اصلا نگران نباش.
دیشب چندبازیکن شما اگر کارت میگرفتند بازی بعدی محروم میشدند.
احساس نمیکنی ی کم تابلو دارند داوری میکنند؟
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1398/02/07
باعث و بانی.همه اینا فقط خود پرسپولیسه دیروز مسابقه دیدن همه و معلوم شد پرسپولیس چطور تیمیه
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1398/02/07
اقای عرب تمتم اتفاقات باعثش تیم لنگ بدانید بزور وباداوری ها قهرمان نمیشید واقعا متاسفم من خودم دیروز در استادیوم بودم ودر جایگاه لنگی ها بودم از طرفدارهای شما شروع شد سنگ پرانی
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1398/02/07
مردم کلا عصبی وپرخاشگر شده اند.فقط فوتبال نیست.
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1398/02/07
لعنت بهت عرب اقا دزد واقعی همینه پرسپولیسیا فحاشی کردن اول
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1398/02/07
زدین یه نفر رو کشتین حدود سیصد تا مجروح دادین به مربی و طرفدارهای حریف هرچی خواستین گفتین انتظار پذیرایی گرم هم دارین؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
آفرین
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1398/02/07
اگرشماقهرمان بشید هیچ اتفاقی نمی افتد.ولی اگرنشید..غوغامیکنید.شمابه امیرخان وشعفرتوهین میکنید..چون
United Arab Emirates
12:04 - 1398/02/07
ازقدیم گفتن, جواب ابلهان خاموشی است. چرا درگیری فقط برای پرسپولیس بادیگران است. چرا بقیه باهمدیگه کاری ندارن؟ چرافقط پرسپولیس؟ مسئولین باید بدانند.
پاسخ ها
ج
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
چون قدرتمندترین پرافتخارترین وپرهوادارترین تیم ایران آسیاست بعضی ازتیمهابجای رقابت سالم بدنبال بداخلاقی ودرگیری هستن میخوان خارج اززمین نتیجه را رقم بزن اماکورخواندن این طرفداران ملیونی ارتش سرخ زرنگتر از اینهاست وهوشیارانه همه چیزرا را رسد میکنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
کاربربانام ج من خودم پرسپولیسی هستم اماواقعیت اینه که تیم محبوب ماپرافتخارترین تیم آسیانیست شماهم هیچ سندومدرکی نمیتونی ارائه بدی که ثابت کنه ارتش سرخ پرافتخارترین تیم آسیاس چون همچین چیزی واقعیت نداره
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1398/02/07
با سلام....
تا این وزیر ورزش و این دار و دسته تاج روی کار در فدراسیون هستند که با باند بازی و داوری و این کمیته انظباط هست باید بقیه تیمها خو اب قهرمانی ببیند و برای دومی بجنگند فدارسیون و عواملش همه پرسپولیسی هستم و نمی گذارند به غیر از پرسپلیس تیم دیگری قهرمان شود.... فوتبال کثیف همینه
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1398/02/07
وحشیپولیسیها اصلا برج ایفل هم مال شما راضی شدید یا تنگه جبل الطارق را هم میخواهید.
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1398/02/07
عاقبت کارهای کثیف مدیران چرکپولیس همینه
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1398/02/07
ولی ما اصلا از بازی تو آزادی ترسی نداریم.چون اونا خودزنی و خود کشی میکنن و کاری به تیم مقابل ندارن
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1398/02/07
هیچ ناراحت نشو بباجون کل فدراسیون پشتتونه
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1398/02/07
باید هم نگران باشید چون در تهران وحشی گری را به حد اعلا رساندین
باحمایت وزارت ورزش هر نوع وحشی گری را در حداعلا انجام میدین
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1398/02/07
آقای عرب تو خودت عامل درگیری و جو درست کردنی از چی میترسی برو دروازبان بیشعورتونو درست کنید با او حرکات نادرستش
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1398/02/07
هر چه عوض داره گله نداره!؟
اسماعیل سبزی فروش راببر می خورتشون!؟
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1398/02/07
ازحالاجوسازی ومظلوم نمایی روشروع کردی بی همه چیز
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج