بازی کیانو ریوز در اسپین آف «سریع و خشمگین»
۸۵۷۳۹۷
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۲
۳۲۲۸ 
احتمال می‌رود کیانو‌ ریوز بازیگر سه‌گانه فیلم سینمایی «جان ویک» در اسپین آف «سریع و خشمگین» حضور داشته باشد.

باشگاه خبرنگاران جوان: احتمال می‌رود کیانو‌ ریوز بازیگر سه‌گانه فیلم سینمایی «جان ویک» در اسپین آف «سریع و خشمگین» حضور داشته باشد.

احتمال حضور کیانو ریوز در اسپین آف «سریع و خشمگین»

گفته می‌شود که کیانو ریوز برای ایفای یک نقش مهم، به اسپین آف «سریع و خشمگین» به نام «سریع و خشمگین: هابز و شاو» پیوسته است. او در این فیلم با جیسون استاتهام، دواین جانسون و ادریس آلبا همبازی خواهد بود. طرفداران مجموعه سینمایی «سریع و خشمگین» بعد از انتشار اولین تریلر رسمی فیلم، نارضایتی خود را نشان دادند.

به نظر می‌رسد کمپانی یونیورسال برای جلب توجه آن‌ها یک بازیگر نام آشنای دیگر به این فیلم اضافه کند و کیانو ریوز آخرین بازیگر اصلی خواهد بود که به این پروژه می‌پیوندد. اگر چه هنوز این خبر توسط کیانو ریوز تایید نشده، اما احتمالا قرار است قطعی شدن حضور وی در این فیلم تا پایان فیلم برداری و حتی تا اکران آن، برای مخاطبان پوشیده بماند.

کیانو ریوز، بازیگر لبنانی تبار، در فیلم سینمایی محبوب «جان ویک ۳» به ایفای نقش پرداخته است که در ۱۷ مه اکران می شود. دو قسمت قبلی این فیلم سینمایی نیز به ترتیب با ۸۸ و ۱۷۱ میلیون دلار فروش مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. فیلم سینمایی «سریع و خشمگین: هابز و شاو» نیز در تاریخ ۲ اوت به روی پرده سینما خواهد رفت.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج