احمدزاده: من به هواداران پرسپولیس هیس نشان ندادم
۸۵۷۶۶۲
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۵
۱۰۶۸۸ 
لژیونر پرسپولیسی در روز‌های پایانی لیگ لهستان به بخشی از ماجرا‌هایی می‌پردازد که در زمان حضورش در جمع شاگردان برانکو رخ داد.

ورزش سه: فرشاد احمدزاده که طی چهارفصل حضورش در پرسپولیس به دو قهرمانی دست یافت، این روز‌ها در تیم اسلاسک لهستان حضور دارد و در پایان فصل با توجه به پیشنهاداتی که در اختیار دارد، تصمیم بهتری برای آینده‌اش بگیرد. شماره ۱۰ سابق پرسپولیس اکنون در آستانه تصمیم برای آینده‌اش در فصل بعدی صحبت‌های جالبی را مطرح کرده است که در ادامه می‌توانید آن را بخوانید.

آخرین وضعیت در اسلاسک

در مورد شرایط تیم باید بگویم برنامه بازی‌ها خیلی فشرده است و الان بازی‌هایمان هر ۳ روز شده است و به همین خاطر من ۲-۳ بازی پشت سر هم فیکس هستم و بعد استراحت می‌کنم. شرایط تیم هم باید بگویم اوضاع ما بد شده و نتایج بدی در دیدار‌های اخیر به دست آمده، ولی ۴ بازی دیگر باقی مانده و ۲ بازی را ببریم وضعیت بهتر می‌شود امیدوارم بتوانیم خوب بازی کنیم و کیفیت خودمان را نشان دهیم.

اینجا بازیکن تکنیکی دوست ندارند

شرایط اینجا در کل خوب است و همه چیز را اینجا برای پیشرفت داریم، ولی سبک فوتبال من با لیگ لهستان فرق دارد و آن‌ها فیزیکی هستند و بازیکن تکنیکی دوست ندارند. تلاش کردم و زحمت کشیدم، ولی به چیزی که می‌خواستم نرسیدم. در ابتدای فصل با مربی لهستانی به مشکل خوردم و بعد از آن تا آمدم راه بیافتم فصل تمام شد و حالا باید ببینم در ادامه چه می‌شود.

پیشنهاد دارم، اما باید مشورت کنم

باید فصل تمام شود تا ببینم چه اتفاقی می‌افتد و فعلاً تمرکزم روی بازی‌های باقی مانده است و تلاش می‌کنم بهترین عملکردم را نشان دهم. منتظرم فصل تمام شود و پس از آن مدیر برنامه‌هایم مشورت کنم و پیشنهادات را بررسی کنم و ببینم چه صلاح است. در فوتبال هیچ چیز معلوم نیست و نمی‌شود بر حسب پیشنهاد صحبت کرد و تا چیزی را امضا نکردی مشخص نیست. در حال حاضر تمام تلاشم این است که به تیم بهتری بروم و همانطور که گفتم فعلاً باید تا آخر فصل صبر کنم. پیشنهاد از لیگ ایران داشتم حتی در نیم فصل هم بوده، ولی هنوز تصمیمی نگرفته‌ام.

بازی‌های پرسپولیس را نگاه نمی‌کنم

بازی‌های تیم‌های بالای جدول را می‌بینم، ولی دیگر بازی‌های پرسپولیس را نگاه نمی‌کنم، چون می‌دانم پیروز می‌شود و هیچ جذابیتی ندارد. گذشته از شوخی باید بگویم پیگیر وضعیت فوتبال ایران هستم و بازی‌های مهم را تا جایی که وقت داشته باشم نگاه می‌کنم و امسال لیگ با جذابیت بیشتری نسبت به همیشه دنبال می‌شود.

پرسپولیس با تمام فشار‌هایی که هست، اما امسال هت تریک می‎کند

پرسپولیس همیشه قهرمان است و امسال هم دارد هت‌تریک می‌کند. فکر کنم کار لیگ تقریباً تمام شده و از الان به بعد بچه‌ها تمرکزشان را روی آسیا بگذارند و صعود کنند و در این صورت خیلی خوب می‌شود. بازیکنان و عوامل تیم در حال حاضر فشار روی‌شان زیاد است و تا اینجا خیلی سختی کشیدند. در طول سال‌های اخیر تعطیلات زیادی نداشتند و در جریان هستم و بازیکنان این تیم دوستان صمیمی من هستند، با کمال هر روز صحبت می‌کنیم و از مشکلات تیم برایم می‌گوید که خیلی تنها هستند و با سختی و مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند. خود سید جلال به تنهایی برای تیم همه کار می‌کند مشکلات زیاد است و پرسپولیس خسته است و نیاز به حمایت دارد و امیدوارم این مسائل حل شود.

بازی با تراکتور در هر شرایطی حساس است

همیشه در هر شرایطی بازی‌های پرسپولیس - تراکتور حساسیت دارد، چون هواداران دو تیم روی نتیجه آن حساس هستند و این حساسیت باعث شود یک بازی خوب ببینیم، چون دو تیم برای برد به میدان می‌روند. به نظرم در تبریز بازی کردن سخت است و از طرفی پرسپولیس شرایط خوبی دارد برعکس تراکتور ۲-۳ بازی قبل را باخته و اوضاعش برای قهرمانی سخت شده و فکر می‌کنم بیشتر تمرکزش روی سهمیه است. امیدوارم در این بازی مردم رعایت کنند و به یک دیگر آسیب نرسانند چرا که فوتبال ارزش این را ندارد که یک خانواده بی سرپرست شود یا بچه اش را از دست بدهد. ما برای لذت بردن یک بازی را نگاه می‌کنیم و باید هوای هموطنان خودمان را داشته باشیم.

جذابیت فوتبال به کری است نه درگیری

من فکر نمی‌کنم اتفاق خاصی در این بازی بیافتد چرا که در تبریز حضور داشتم و واقعاً من ۲ سالی که در تبریز بودم بدی از هواداران تراکتور ندیدم و هرگز به کسی آسیبی نزدند. شاید برای حریف کری خوانده باشند که جذابیت فوتبال هم به همین است، ولی اینکه به تماشاگر آسیب برسانند هرگز نبوده و هواداران تبریز فهیم‌تر از این هستند که بخواهند چنین کار‌هایی انجام دهند و همیشه به تیم میهمان و هوادارانش لطف داشتند و از نظر من مشکلی پیش نمی‌آید.

پرسپولیس در آسیا هم صعود می‌کند

کار همانطور که قبلاً هم گفتم کار صعود در آسیا یک مقدارسخت شده است، ولی هنوز چیزی از دست نرفته و نباید نا امید شویم. پرسپولیس مشکل بزرگش فشردگی برنامه بازی‌هاست و اینکه تیم در این مقطع واقعاً خسته است و با برنامه ریزی سازمان لیگ خیلی به تیم و بازیکنان فشار می‌آید. در آسیا بازی کردن اگر سرحال نباشد سخت است. در آسیا قهرمان‌های لیگ‌های مختلف حضور دارند و می‌آیند ببرند و تقابل با آن‌ها سخت است، ولی پرسپولیسی‌ها با ۲ برد بالا می‌روند و این بهترین عملکرد خواهد بود و همیشه در شرایط سخت چنین عملکردی داشتند و فکر می‌کنم بتوانند صعود کنند.

دلم برای پرسپولیس و برانکو تنگ شد

بالاخره پرسپولیس جایی است که من از کودکی در آن بودم و سخت است بگویم دلم تنگ نشده است. دلم برای هواداران جو استادیوم تنگ شده، ولی فوتبال حرفه‌ای است و بعضی وقت‌ها باید رفت. شاید جدایی باب میل من نبود، ولی در آن شرایط من هم برای آینده حرفه‌ای خودم باید تصمیم می‌گرفتم و دوست داشتم به اروپا بروم. سنم هم داشت بالا می‌رفت و ممکن بود فرصت دیگری نداشته باشم، ولی هرکجا که باشم پرسپولیس عشق است و چیز دیگری ندارم بگویم.

جرات سر به سر گذاشتن برانکو را نداشتیم

من هیچ وقت کسی را اذیت نکردم و با برخی از اعضای تیم شوخی داشتم و هنوز هم دارم. ما هیچوقت جرات نداشتیم برانکو را اذیت کنیم و سمتش برویم و بیشتر با بازیکنان و مارکو شوخی می‌کردیم و البته برانکو هم می‌خندید و از جوی خوبی که در تیم وجود داشت رضایت داشت.

هم تراکتور و هم پرسپولیس را دوست داشتم

من همیشه به تیم‌های سابقم و هوادارانش علاقه داشته و دارم. شرایط سختی در آن مقطع وجود داشت، ولی فکر می‌کنم مرا درک پرسپولیس تراکتور دوست دارم. لطف داشتند همه جا گفتم هوادارای تراکتور همزبانم وقتی آنجا بودم ۲۰ سالم بود کمکم کردند از اینور پرسپولیسی بودم و از این تیم رشد کردم دوست داشتم در پرسپولیس. وضعیت فرق کرده و شرایط سخت شده است.

مهم نیست وقتی برگردم شماره ۱۰ را ندهند!

در پرسپولیس شماره مطرح نیست و خودت و عملکردت به شماره شخصیت می‌دهی و مهم موفقیت تیم است من در هر تیمی بودم برای موفقیت تیمم تلاش کردم و سعی کردن تیم موفق باشد و هواداران خوشحال باشند و این بهترین لذت است و شماره اهمیت زیادی ندارد.

مثل منشا هرگز نمی‌توانم به استقلال بروم

با همه احترام به باشگاه استقلال و هواداران این تیم باید بگویم در زندگی همه چیز پول نیست و فکر کنم از نظر شخصیتی برایم خوب نیست که به این تیم بروم و بعید می‌دانم هرگز چنین اتفاقی برایم بیافتد. من در مورد منشا نظری ندارم و هرکسی مسئول کار خودش است. نمی‌گویم کارش درست است یا اشتباه. من در ایران زندگی می‌کنم و نمک نمی‌خورم و نمکدان بشکنم و به نظرم کار خوبی نیست یک بازیکن بین این دو تیم در ایران جابجا شود چرا که هر تیم هواداران زیادی دارد که با این کار ناراحت می‌شوند.

بهترین تصمیم قرارداد طولانی مدت با برانکو است

به نظرم تا جایی که می‌توانند باید برانکو را در پرسپولیس نگه دارند. تیم در حال حاضر در شرایطی است که هر سال نتایج خوبی گرفته و شاکله تیم را خود برانکو به شکلی ساخته که بازیکنان را می‌شناسد می‌داند کجا بهترین عملکرد را از آن‌ها بگیرد. در بخش مدیریت هم مشکلاتی وجود دارد و مسائلی از جمله پول نرسیدن‌ها وجود دارد که به نظرم دیر یا زود این مسائل حل می‌شود و برانکو هم بعید می‌دانم دوست داشته باشد از تیم جدا شود و نماند.

وقتی بودم سفید امضا کردم و تعصبم را نشان دادم

اول باید بگویم که این پرسپولیس است که باید من را بخواهد و من نمی‌توانم از قول خودم برای برگشت به این تیم اطمینانی بدهم. من در طول سال‌هایی که در پرسپولیس بودم تعصبم را به این تیم ثابت کردم. در فصلی که قراردام را با پرسپولیس امضا کردم به همراه محسن مسلمان به باشگاه رفتیم و هر دوی ما سفید امضا کردیم و اتفاقا آن زمان ترکاشوند کمترین مبلغ را در بین بازیکنان تیم برای من نوشت. می‌توانید این مسائل را از برانکو یا خود محسن بپرسید که در این شرایط کوچکترین اعتراضی نکردم. پرسپولیس تیمی است که در آن بزرگ شدم و هیچ وقت با تیم مورده علاقه‌ام وارد این مسائل نمی‌شوم.

نه هیس نشان دادم و نه علیه هواداران واقعی حرف زدم

هیچکدام از این کار‌ها را که می‌گویید انجام ندادم. من در بازی با گسترش فولاد وقتی تعویض شدم و از کنار زمین خارج شدم چند نفر از گسترشی‌ها که به من توهین و فحاشی کرده بودند را خطاب قرار داده و هیس را به آن‌ها نشان دادم. فیلمش هم هست و می‌توانید نگاه کنید که مخاطب من کاملاً آن‌ها بودند. در مورد بیانیه هم باز باید بگویم که مخاطب من هواداران پرسپولیس نبوده و تعداد محدودی از افراد بودند و این دو موضوع کاملاً با یکدیگر متفاوت است.

انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:03 - 1398/02/09
ب قول قدیمی ها،،دیگه برینی هم فایده نداره
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1398/02/09
دست بردارنیستن یه سری باید شیطنت و کرمشون را بریزن و ارامش پرسپولیس براشون مهمه بهم بخوره !!! اسما خبر هست ...
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1398/02/09
دیگه فکر اومدن به پرسپولیس رواز وجود بیغیرتت بکن بیرون
هر کی رفت ،رفتن تو فاجعه بود ،یعنی اخر بیغیرتی هستی
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1398/02/09
الان دیگه خیلی دیر شده واسه گفتن این حرفا داش فرشاد
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1398/02/09
بازیکن خوبی بود
حیف که قدر خودشا ندونست
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1398/02/09
داری اشتباه میزنی با این مصاحبه ها به جایی نمیرسی خوشگل پسر
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1398/02/09
امثال تو ومسلمان تو پرسپولیس اسمی شدید ونمیتونیدجای دیگه موفق باشید
محسن قضیه ش فرق میکنه پورفسور نخواستش ولی تو وصادق محرمی برای همیشه ازچشم ماهوادار افتادین
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1398/02/09
اگه فهمیدم نزدیک خیابان منتهی به باشگاه هم شدی میام قلم پاهات رو خورد میکنم
برو با ...... پاساژ گردی
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1398/02/09
تو آدم مارمولک صفتی هستی .
تو هم برای پرسپولیسی ها جذابیتی نداری
تو بیخود میکنی به پرسپولیسی ها (هیس ) نشان بدی
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1398/02/09
تو الان داشتی از مردم تبریز تعریف میکردی حالا میگی به خودم توهین کردن وحرفای بد زذن . حالت خوبه
France
23:43 - 1398/02/09
با لین مصاحبه میشه فهمید یا قراره بره تراکتور یا برگرده پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1398/02/11
برفرض که دادی خوب کاری هم کردی توهین شنیدی و اینجور هم جواب دادی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج