گولیت: دله آلی مقابل آژاکس خیلی ضعیف بود
۸۵۸۲۸۰
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
۲۰۲۳ 
رود گولیت، اسطوره فوتبال هلند بعد از شکست 1-0 تاتنهام مقابل آژاکس به انتقاد از چند بازیکن نام‌آشنای تاتنهام و به خصوص دله آلی پرداخت و عملکرد آلی در این دیدار را بسیار بد توصیف کرد.

ورزش سه: بعد از آنکه دیشب تاتنهام در خانه خود، در بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان در مقابل آژاکس با نتیجه 1-0 شکست خورد، رود گولیت، اسطوره فوتبال هلند به انتقاد از عملکرد چند بازیکن نام‌آشنای تاتنهام و به خصوص دله آلی پرداخت و معتقد بود ستار‌ه‌های بزرگ تاتنهام در این بازی به هیچ وجه در حد و اندازه‌ی خود ظاهر نشده‌اند.

البته تاتنهام در دیدار دیشب چند نفر از بازیکنان کلیدی خود از جمله هری کین و سون هیونگ مین را در اختیار نداشت و دیگر ستاره این تیم یان فرتونگن هم در نیمه اول از ناحیه سر دچار مصدومیت شد و به ناچار زمین بازی را ترک کرد.

اما گولیت بعد از بازی گفت بازیکنان تاتنهام نتوانستند با تلاش بیشتر جای خالی هم‌تیمی‌های غایب خود را پر کنند و به خصوص عملکرد ضعیف دله آلی نقش مهمی در شکست تاتنهامی‌ها داشت.

گولیت در این باره گفت:" از نظر من خیلی از بازیکنان تاتنهام امشب ناامیدکننده بودند. این حرف را به این خاطر می‌زنم که من هر هفته در لیگ برتر بازی‌های آنها را می‌بینم و زیر نظرشان دارم".

اسطوره فوتبال هلند در ادامه گفت:" در مورد دله آلی باید بگویم ... خدای من، او از نظر تکنیکی امشب خیلی بد بود. وانیاما هم همینطور. دنی رز هم همینطور. همینطور که گفتم من هر هفته بازی‌های این بازیکنان را در لیگ برتر می‌بینم و برای همین است که الان از خودم این سوال را می‌پرسم که چطور چنین چیزی ممکن است؟ آنها امشب آنقدر اشتباه کردند که باورش واقعا دشوار است".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج