دایی: هویت مدیرعامل سایپا جعلی است!
۸۵۸۹۷۳
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
۲۹۹۴۵ 
علی دایی گفت: سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: من قبل از بازی با ذوب آهن اخراج شده بودم و دوست ندارم خیلی مسائل را بگویم و شاید خیلی مسائل را نمی‌توان راحت به زبان آورد.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: من قبل از بازی با ذوب آهن اخراج شده بودم و دوست ندارم خیلی مسائل را بگویم و شاید خیلی مسائل را نمی‌توان راحت به زبان آورد.

علی دایی پس از این که به خاطر اظهاراتش نسبت به کارخانه سایپا و بی‌توجهی آن‌ها به تیم فوتبال این کارخانه از سمت سرمربی‌گری سایپا برکنار شد، امروز (جمعه) یک نشست خبری ترتیب داد. او در ابتدای این نشست خبری اظهار کرد: خواستم صحبت‌ها را رو در رو با شما انجام دهم و کسی از جانب من صحبت نکند. در حال حاضر من آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما هستم.

دایی: هویت مدیرعامل سایپا جعلی است

او افزود: حق طبیعی هر باشگاهی است که سرمربی خودش را برکنار کند. خدا را شکر می‌کنم که به خاطر احقاق حق اخراج شدم. به غیر این مسئله دیگری نیست. من قبل بازی با ذوب‌آهن اخراج شده بودم و بین چند بازیکن تیم صحبت شده بود. می‌توانید از ابراهیم صادقی بپرسید که دکتر چشمه‌سری به او گفته بود آیا می‌خواهی جای دایی را بگیری؟

سرمربی پیشین سایپا افزود: او پس از بازی به من زنگ زد که باشگاه چنین چیزی قبل از بازی با ذوب‌آهن نگفته بود و فقط دکتر چشمه سری به من گفت. پس از اخراج من هم دوباره زنگ زد که باشگاه تقاضای همکاری کرد که من هم به او گفتم که برو خدا پشت و پناهت.

دایی ادامه داد: آن‌ها یکسری دلایل برایشان آوردند. در حکم اخراج من از واژه مقدس کارگر سوءاستفاده می‌کنند. از این واژه مقدس برای خودشان سنگر درست می‌کنند و پشتش قائم می‌شوند. شما می‌دانید که در این چند سال افتخارم بوده که همیشه کنار کارگر و قشر پایین بودم. اگر غیر از این بوده بگویید! من از آقایان می‌پرسم که شما کجا بودید؟ حداقل من علی دایی، به خاطر کارهایی که کردم دل کارگران را خوشحال کردم. در تیم‌ملی خیلی اوقات اتفاقاتی افتاد که توانستیم دل کارگران را خوشحال کنیم. من به خاطر این که حرف حق زدم اخراج شدم. مگر من در این مصاحبه به کسی توهین کردم؟ اصلاً اسم کارگری وسط بوده؟ من گفتم که حق من را ندید و حق بازیکنان را بدهید. کجای حرف من اشتباه بوده؟ به حرف‌هایم افتخار می‌کنم و ۱۰۰ سال دیگر هم دوباره می‌گویم که دو نفر به من کمک کردند تا بتوانیم قهرمان لیگ برتر بشویم.

او گفت: من گفتم پراید ۵۰ میلیون و تیبا ۸۰ میلیون شده، اشتباه بوده؟ من درد جامعه را گفتم. من درباره افزایش قیمت‌ها گفتم، حداقل که حقوق‌ها اضافه نشده، حقوق آن‌ها را بدهید. در مصاحبه‌ام به کدام کارگر توهین کردیم. اگر شما طرفدار کارگری، مطمئن باشید من در این قشر زندگی کردم و با کارگری به این جا رسیدم. گروه سایپایی که ادعا دارید، شما برای کارگران چه کار کردید؟ حقوق کارگران را دو برابر کردید الان که قیمت محصولاتتان ۵ برابر شده است؟ اگر با اخراج من کارگران خوشحال می‌شوند، من از این ماجرا خوشحالم اما با افکار مردم بازی نکنید. همه ما تعهداتی داریم که باید انجام دهیم. همه کادر فنی و کادر پزشکی و بازیکنان، تعهداتشان را انجام دادند. تیمی که در تاریخ باشگاه سایپا کم هزینه‌ترین بوده را هفتم جدول تحویل دادم. سال قبل هم چهارم شد و به پلی‌آف لیگ قهرمانان بردم. یکسری جوان را به فوتبال معرفی کردم و به تعهداتم عمل کردم. من هم خواستم سایپا به تعهداتش عمل کند. کجای این بی‌احترامی به کارگر بود؟

دایی خاطرنشان کرد: آقایی که ادعا می‌کنی، کجا به تعهداتتان به مردم عمل کردید؟ هر روز یک قول می‌دهید؟ طرف رنو ثبت نام کرده ولی می‌خواهید ماشین‌های دیگر در یک تاریخ نامشخص بدهید. جلوی کارخانه شما تحصن مردم بوده نه جلوی خانه و محل کار من. مثل این که فراموش کردید. متأسفانه من از قلعه‌بانی تعریف کردم که همه شهادت می‌دهند بهترین دوران کارخانه در دوره حضور او بوده است. آقای هاشمی هم از ما حمایت کرد. شاید آقایان از آوردن اسم این دو نفر ناراحت شدند. این پشت میز نشستن‌ها جایگاه و ارزشی ندارد. من امروز اینجا هستم ولی فردا نیستم. صندلی و مقام به چه کسی وفا کرده است؟ من سه بار در دوران مربی‌گری اخراج شدم که همه غیر فوتبالی بود. دفعه اول رئیس جمهور من را اخراج کرد که همه شما خندیدید، دفعه دوم هم وزیر ورزش از پرسپولیس اخراجم کرد و دفعه سوم هم نمی‌دانم چه طور و چه کسانی این کار را انجام دادند. شاید باور نکنید ولی دیروز روز تولد دوباره‌ام بود. خیلی سخت است با کسانی کار کنید که دوست ندارند موفق شوید.

وی بیان کرد: شما فکر می‌کنید در جلسه فنی بازی با ذوب‌آهن چه چیزی به بازیکنان گفتم؟ گفتم ما تنها هستیم و خیلی‌ها دوست دارند ما ببازیم ولی به خاطر آبروی خودتان باید بهترین بازی را انجام دهید. درود می‌فرستم به شرف و غیرت آن‌ها که یک بازی بی‌نظیر انجام دادند. شاید رفتن من باعث می‌شود که آن‌ها حق و حقوقشان را بگیرند. من از خدایم است. مشکلات ما این موارد نیست. من جوان‌تر بودم و یک مصاحبه کردم که می‌خواهم تکرار کنم. علی دایی زیر بیرق هیچکس، نه راستی، نه چپی و نه میانه‌روها سرش را خم نمی‌کنم. تنها زیر بیرقی سرم را خم می‌کنم که بیرق آقام اباعبدالله‌الحسین است. به این جا که رسیدم با حمایت مردم بوده و کسی من را جایی نگذاشته است. من با کار کردن درس خواندم اما وجدانم راحت است که نه به ناموس کسی چپ نگاه کردم و نه به مال کسی چشم داشتم. دانسته هیچ مال حرامی به زندگی‌ام نیامده است. من آرامش را با هیچ چیز عوض نمی‌کنم. شاید بعد از این مصاحبه به خاطر این که آقایان قدرت دارند، آرامش من را به هم بزنند ولی پی آن را به تنم می‌مالم.

سرمربی پیشین سایپا در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود با رفتار بهتری کنار گذاشته می‌شد، اظهار کرد: آقای مصطفی مدبر برای من وجود خارجی ندارد و آدم حقیقی‌ای به این اسم نمی‌شناسم. تا جایی که ذهن ناقصم یاری می‌کند و او را از زمانی که ریاست حراست صداوسیما را داشت، بعنوان سردار غفور می‌شناسم. برای من جالب بود که در یک برنامه نود خودش را مدبر معرفی کرد. بعد که صحبت کرد تن صدایش برای من آشنا بود و دیدم همین سردار غفور خودمان است و اردبیلی است. چطور او مصطفی مدبر شده است؟ کاش یک نفر از ثبت احوال این جا بود و سوال کنم که یک نفر می‌تواند کل اسم و فامیلش را عوض کند؟ من دیدم که اسم یا فامیل را عوض کردند ولی فکر نکنم، البته شاید اشتباه کنم ولی مگر می‌شود که با شناسنامه عوض کردن گذشته طلایی‌ات را عوض کنی؟ متأسفانه موقعی این نامه را به ما دادند که ما به کسی دسترسی نداشتیم. از شنبه پیگیری می‌کنم و ببینم کسی که به نام مدبر امضا کرده ولی سردار غفور دولق است می‌تواند من را اخراج کند. مثل این است که یکی نمرده باشد و برایش گواهی فوت بگیرند.

او ادامه داد: مگر می‌شود یک شخصیت دیگر پیدا کند؟ من او را زمانی که حراست صداوسیما بود می‌شناسم. من یک پرونده سال ۸۵ دارم که یک خانم حدود ۳۰۰ میلیون من را خورده بود. همه مدارک مشخص است که او خودش را از نزدیکان غفور درجزی دولق معرفی می‌کرد. آن زمان در دادسرا با تیم حفاظتی او مشکل پیدا کردم و سال ۸۵ که من محکومیت او را گرفتم ولی چند بار از زندان فرار هم کرد، از آشنایان سردار غفور بوده است. الان یک دفعه مصطفی مدبر جلو من قرار گرفته است. چطور او از آن جا رئیس سازمان تجهیز و توسعه و الان هم نمی‌دانم چطور مدیرعامل سایپا شد؟ مگر او فعالیت ورزشی داشتi؟ من فردا باید استعلام بگیرم و ببینم این حکم اخراج یا به قول خودشان فسخ قرارداد می‌تواند با امضای فرد دیگری امضا شود.

دایی در پاسخ به این سوال که چرا خودش یک باشگاه تشکیل نمی‌دهد، توضیح داد: من تا آن حد سرمایه ندارم که بخواهم باشگاه تشکیل بدهم. باشگاه داری یک سری اصول می‌خواهد که ما دنبال آن نیستیم. من عاشق فوتبال هستم ولی بخشی از زندگی من است. آنقدر مسائل مهم‌تر از فوتبال وجود دارد که فوتبال در آن گم است.

او درباره انتخاب‌هایی که دارای مشکل مالی هستند، گفت: من پارسال به خاطر این که دوستم مدیرعامل باشگاه بود به سایپا آمدم و کم هزینه تیم را بستیم و اقتصاد مقاومتی را رعایت کردیم. قرارداد من هم خنده‌دار است و برای کسب پول آن چنانی به سایپا نیامدم. مطمئناً این که من باشگاه‌هایی که رفتم مشکل مالی دارند، درست است و باید در انتخاب‌های بعدی‌ام رفاقت را دخیل نکنم.

علی دایی افزود: ما دنبال به نتیجه رسیدن نیستیم. یک قراردادیم داشتیم که فسخ شده و من حق و حقوقم را می‌گیرم. من مگر از آدم‌هایی که به این و آن وصل هستند، می‌ترسم. آن‌ها نهایت بتوانند یک روز یک مشکل برای من ایجاد کنند. اگر آن‌ها به بنده خدا وصل‌اند من با خدا معامله می‌کنم. آدم چرا باید از بنده خدا بترسد؟ در این مملکت خیلی‌ها به بنده خدا وصل هستند اما تا یک حدی می‌توانند کارشان را پیش ببرند. من نمی‌دانم شما چیزهایی می‌گوئید که من خنده‌ام می‌گیرد. تنها چیزی که به آن دل بستگی ندارم این دنیاست. اگر دل‌بستگی داشتم وضعیت زندگی‌ام اینطور نبود. با همه این حرف‌هایی که پشت سرم است یک خانه در تهران، یک ویلا در نوشهر دارم و چند مغازه که شریک هستم دارم. دو تا ماشین هم دارم که سوار می‌شویم. به غیر از این بیاید ببینید من چه دارم؟ اما هزاران نفر را می‌توان معرفی کرد که با حقوق دولتی چه کسانی دارند که امثال علی دایی باید جلو آن‌ها لنگ بندازد. متأسفانه یک سری آدم‌ها فقط شعار می‌دهند. "ما فدایی مملکت هستیم" فدایی مملکت که شما عاشق این مملکت هستید، چرا چند سال است که بچه‌هایت آن طرف آب زندگی می‌کنند و ایران نیستند. الان با این دلار چقدر هزینه‌شان می‌شود؟ من یک کار شخصی خودم را دارم و یک تیم فوتبال کار می‌کردم و به غیر از این‌ها جای دیگر مشاور و معاون نیستم. من فقط کار خودم و فوتبال را انجام می‌دهم. خدا را شکر اگر کارم خوب باشد زندگی‌ام به لحاظ مالی خوب می‌شود در غیر اینصورت وضعیتم سخت‌تر می‌شود.

او درباره شایعات پیشنهاد تراکتور و تیم‌ملی گفت: من تا دیروز تیم داشتم و به هیچ عنوان به خودم اجازه ندادم تا قبل از پایان فصل با کسی صحبت کنم. مطمئناً چند پیشنهاد جست و گریخته داشتم که الان می‌توانم با خیال راحت به آن رسیدگی کنم. اگر مطمئناً به نتیجه برسد، قبول می‌کنم و اگر به نتیجه نرسد، خدا را شکر و شما دیگر قیافه من را نمی‌بینید.

دایی درباره بی‌مهری‌هایی که هواداران تراکتور با او داشتند، گفت: الان نه به دار است و نه بار. همچنین خانواده من هم مهم است و هنوز چیزی مشخص نشده است.

سرمربی پیشین تیم‌ملی در پاسخ به این سوال که آیا مدیران سایپا فرار رو به جلو کردند، گفت‌: آن‌ها قبل از بازی با ذوب‌آهن می‌خواستند من را برکنار کنند. من حرف دلم را در نشست خبری زدم که خسته شدم و می‌خواهم بروم. خدا را فقط شکر می‌کنم که این اتفاق با باخت تیم من همراه نشد چون خیلی‌ها منتظر این قضیه بودند. خدا را شکر آمدم بیرون و وجدانم راحت است. همه جوره از سال قبل تا الان بالای ۱۰ بار جلوی اعتصاب بازیکنانم را گرفتم و از آن‌ها خواهش کردم که اعتصاب نکنند. من ممنون آقایان هستم که چنین کاری کردند و چیزی که دنبالش بودم را زودتر به من دادند.

دایی درباره بیانیه قبلی کارکنان سایپا علیه او اظهار کرد: متأسفانه ما که به دنبال حقیقت و رو راستی با مردم هستیم، همیشه مورد اتهام هستیم. آقا گلستان و باغ و بلبل به راه است. اگر این را بگویم خیانت کردم. من این طور بزرگ نشدم که چیزی را می‌بینم نگویم. شاید خیلی وقت‌ها هم ملاحظه کردم و خیلی چیزها را نگفتم ولی الان این اتفاق افتاده است. افتخار می‌کنم که در مملکت جمهوری اسلامی سه بار به خاطر احقاق حق، اخراج شدم. این افتخاری بود که خدا به من داد. من با انسان‌هایی طرف بودم که نه فوتبالی هستند و نه خودروساز. کسی را گذاشتند که در پتروشیمی کار کرده که به خودروسازی ارتباطی ندارد. دوست ندارم خیلی مسائل را بگویم و شاید خیلی مسائل را نمی‌توان راحت به زبان آورد.

او در پاسخ به این سوال که راهکاری برای رفع این نوع اخراج‌ها دارد، گفت: من که نباید راه‌حل بدم. منافع خیلی‌ها به خطر می‌افتد و من اخراج می‌شوم. به غیر از این نیست. شما خبرنگاران باید اطلاعاتتان بیشتر از من باشد. مصطفی مدبر از کجا آمد؟ او به واسطه چه کسانی آمد؟ مشکل ما این است. یک دفعه از یک جا اخراج می‌شوند و به جای دیگر می‌روند. خیلی مسائل پیچیده‌ای در مدیریت‌مان داریم. الان هرکسی می‌آید آدم خودش را می‌آورد. اصلاً نگاه به این نمی‌کنیم که طرف چیزی بلد است. اصلاً با توانایی‌های شخص کاری نداریم. به گذشته او کار نداریم. اطرافیان‌مان را می‌آوریم تا باشند.

سرمربی پیشین تیم‌ملی در پاسخ به این سوال که آیا بهتر از مربی خارجی به تیم‌ملی بیاید یا داخلی، گفت: من در جایگاهی نیستم که چنین نظری بدهم. به نظرم مردم دوست دارند که یک مربی بزرگ خارجی بیاید. با این حال اما و اگر وجود دارد و آیا با این وضعیت دلار فدراسیون به تنهایی می‌تواند مربی‌ای در سطح کی‌روش بیاورد؟ فکر می‌کنید چنین اتفاقی افتادنی است؟

علی دایی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نیست با توجه به این بی‌مهری‌ها از مربی‌گری خارج شود و به مدیریت فوتبال بپردازد، اظهار کرد: من برای پشت میز نشستن زاده نشدم. این میز و صندلی به کسی وفا نکرده است. تمام کسانی که من را اخراج کردند، الان کجا هستند؟ آینده بزرگترین قاضی است و همه چیز را نشان می‌دهد. آینده نشان می‌دهد که علی دایی کی بوده، امثال مدبر ها، گودرزی‌ها و رئیس‌جمهورهایتان چه کسانی بودند. نسل‌های آینده می‌فهمند.

او درباره ورشکستگی فوتبال ایران بیان کرد: از نظر من خیلی از باشگاه‌هایمان چنین وضعیتی دارند. نمی‌دانم چرا نمی‌خواهیم با مردم روراست باشیم؟ چرا همین کارخانه سایپا به بدهی‌های هزار میلیاردی‌اش اشاره نمی‌کند تا مردم و سهامدارنش آگاه شوند. چنین چیزهایی در زیرنویس شبکه خبر نمی‌آید اما خبر اخراج من که می‌دانم فلان آقا با چه کسی در صداوسیما صحبت کرده، ۲۴ ساعت در شبکه خبر زیرنویس می‌شود.

سرمربی پیشین تیم‌ملی درباره آخرین وضعیت پروژه‌هایش در کرمانشاه توضیح داد: من از مردم دوباره تشکر می‌کنم. آن‌هایی که خیلی به ما کمک کردند و کنار ما بودند. ما از اول قصد داشتیم یک ده بسازیم اما خواست خدا بود که خیلی از خانه‌های ده سوم را هم تقویت کردیم، خانه‌های جدید ساختیم. الان در ده سوممان هستیم اما چون نمی‌توانیم از کسی یاری بگیریم و مردم هم نمی‌توانند به خاطر قوانین به ما کمک کنند، شاید فقط بتوانیم کارهای اسکلت را در ده سوم انجام دهیم و کارهای نما و داخلی را خود مردم آن‌جا انجام دهند.

علی دایی در پاسخ به این سوال که حساب‌هایش از مسدودیت خارج شده گفت: خدا را شکر حساب‌هایمان باز شد. من ناراحت بودم که قبل از این که بررسی کنند، این کار را کردند.

او درباره شایعه انتخاب گل‌محمدی به عنوان جانشینش تصریح کرد: اصلاً این مسئله‌ای است که به من ربطی ندارد. من برای هرکسی که بیاید آرزوی موفقیت می‌کنم.

کاپیتان پیشین تیم‌ملی در پاسخ به این سوال که آیا حضور عادل فردوسی پور و برنامه نود در این روزهای پرحاشیه به فوتبال کمک می‌کرد، توضیح داد: شما لطف دارید اما من موضوع خودم را مشکل نمی‌بینم. اتفاق خوبی برای خودم و زندگی‌ام می‌دانم و مطمئناً عادل به خاطر خیلی از این مسائل بیرون است. حرف آخر من این است. تزل من تشاء، تعز من تشاء. من همه چیز را از آن بالایی دارم که از من مقابل خیلی از کسانی که می‌خواستند من را زمین بزنند محافظت کرده است. به آقایان می‌گویم. آقایان محترم، هستند کسانی که در وصف شما بسیار گفتنی‌ها دارند. اگر لازم باشند با مطلب و مدرک همه این‌ها بیان می‌شود. آن موقع واویلا. اگر تشت رسوایی بیفتد شما جایی در بین مردم نخواهید داشت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 253
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1398/02/13
اوتا میترسن کسی در مورد دزدیهاشون بگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
پول این بدبختو میدادن پراید میشد صد میلیون هم حرفی نمیزد
Amin
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
دمت گرم علی آقا حرف دل مردم رو زدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
خودروسازها کلا دزدند .ونمایندگان مجلس داخل تیم آنها هستند.چه شود! بازار انحصاری خودرو دست آنهاست وهروقت عشقشون کشید قیمت لگن هایشان را دوبرابر میکنند مسئولان خدانشناس هم حناق گرفته اند.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
خود دایی چرا تا حالا اینا رو نمیگفت حالا چون اخراج شده میگه ؟ هویت برادر خودش که به اسم مربی جا کردش تو سایپا چیه ؟ برادرش چه رزومه فوتبالی داشته که شد مربی سایپا ؟ اگه باند بازی بده برای همه بده کسی حق داره از باند بازی بگه که خودش بخشی ازش نباشه
خودم
Germany
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
یه مرد تو فوتبال ایران باشه علی داییه. کسی که از دزد بازیها و دلال بازیای این مفاسد بی نیازه و کارشو انجام میده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
حق حق گفتی. قبلا در یک موسسه با سوادترین و باتجربه ترین شخص بعد از مدتها سلسله مراتب رییس میشد ولی الان معلوم نیست چه خبره. ما هم الان رییس دانشگاهمون قبلا استاندار یه استان دیگه بوده. اصلا هم دانشگاهی نیست.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
مرد یعنی علی دایی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
خود علی دایی مردم رو تشویق کرد به دولت اخیر که رکورد دزدی رو زده رای بدن
بدون نام
United States
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
همه ی مدیران ما بی هویت هستند تازه فهمیدی دایی جان
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
معلومه که میترسن

از نظر من ، شبکه خبر ، جزو منفورترین شبکه ست که واقعا داره با تبلیغات مکرر برای بقای خودش دست و پا میزنه

اصلا این شبکه خبر ، منو یاد رادیو مجاهدین لحظات اوایل انقلاب میندازه
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1398/02/13
حق گفتي شير مرد پرايد دو ميليون هم زيادشه چه كسي برا لگن بازيافتي پنجاه تومن ميده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
مملکت پرشده از آدمهای جعلی که پست های مهم دراختیار دارند واگه جایی دستشون روشد به پست دیگر میروند.اینها همان موریانه هایی هستند که ایران را به نابودی سوق میدهند.اطلاعات، قوه قضایه باید حواسشان جمع باشد اغماض برای دشمنان ملت آنان را پررو تر میکند.بزودی هویت آنان مشخص میشود .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
مردم برا همین لگن 50:میلیونیرصف بستن مثل اینکه خوابی یا خودتو به خواب زدی! از ماست که بر ماست
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1398/02/13
من یه استقلالی ام درود به شرفت
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1398/02/13
حرفت درست بوده پرچمت بالاست علی اقا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
زنده باد علی تختی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
درود برشما،اما ان اقائی که در یکجا سردارعفور بود ودر جای دیگرمصطفی مدبر اینها چه کسانی هستند، خدائی انگلیس هم غلط بکند اینگونه ماهیت ادمها را برای رسیدن به اهدافشان عوض بکنند.
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1398/02/13
درود به شرفت واقعا دل نترسی داری
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1398/02/13
تو یک آدم منفورهستی
پاسخ ها
عزت الله
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
خفه شو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
ولی تو خیلی محبوبی!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
13:25آفرین منم باهات موافقم این آدم خیلی منفوره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
دایی ، آقاست.
خودت منفوری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
خودت چی هستی؟
رضا عشقی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
پس احتمالا خودت یکی از مفت خورها ومنفور ترها هستی
بدون نام
France
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
منفور خودتی اشتباهی مثبت دادم
Eli
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
توهم یک بیشعور
محسن آبی دل
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
منفور تویی بی ریشه وابسته به بی ریشه ها خاعن کسی حرف حق میزنه دردت میاد بی وجدان
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
منفورها مثبتها هستند. پس آمار را ببین و توبه کن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
منفورخودتي دل شيرميخادکه فقط علي اقاداره
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
منفور تویی که همرو مثل خودت میبینی نادان
بدون نام
United States
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
منفور تو و دارو دسته ات هستید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
همچنین تو
m
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
خودت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
خفه ،دائی ادم بزرگی است،
ایرانیم
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
لابد خودت از دسته این کارخونه هستی ک ب دایی میگی منفور
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1398/02/13
شما آقایی اقای دایی،ی سریا تو این دولت پست و مقام کیلویی میگیرن،ی سریا هم هشتشون گرو نهشونه،دیگه مردم فهمیدن کی خوبه کی بده،
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
مردم هنوز خر تر از این حرفها هستن
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1398/02/13
خیلی مردی اقا علی
کارت درسته
درود بر شرفت درود
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1398/02/13
نمک خوردی ونمکدان شکستی !!! باید می گفتی پژو پارس ۳۰میلیونی شده ۱۲۰ میلیون !!!
پاسخ ها
محمد
Netherlands
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
اون برا ایران‌‌خودروست تو‌حوزه کاری سایپا نیس
........
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
علی اقادلاور مردانگیت ثابت شده اس
بدون نام
Iraq
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
دورد به شرفت آقای دایی......
امجدی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
درود بر شرفت علی آقا خیلی مرد هستی واقعا اگر چند چهره پاک و با شرف تو کل ورزش ایران باشد علی دابی شرافتمند تر از همه هستش خدمات علی دایی ک امانت دار مردم در زلزله کرمانشاه و اعتماد و اعتبار علی آقا ثابت میکند مرد عمل و شرافتمند هستش
علی آقا از خرمشهر مرز شلمچه برای تو صد درود و سلامتی آرزومندم مرد خدا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
سایپا دوزد سرگردنه
kardook
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
اینو فرکی تو پیکان باید بگه خخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
پژوپارس چه ربطی به شرکت سایپا داره !
عباس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
علی دایی یک قهرما ویک سرور است
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1398/02/13
درود به شرفت غیرتت
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1398/02/13
آره عزیزم اشتباه بوده پراید ۵۲ میلیونه بازارو خراب کردی
پاسخ ها
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
دوستان نکته طنز این پست رو نگرفتن و منفی میدن
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1398/02/13
یاساشین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
شاسین یا ساشین؟
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1398/02/13
احسن به علی دایی عزیز..حرفت.حرف همه ملت است
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1398/02/13
علی آقا خودتو ناراحت نکن اینا کثیف تر ازین حرفان
پاسخ ها
لنکرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
سلام
برعلی دایی با غیرت کشورمان
United Arab Emirates
13:37 - 1398/02/13
درود بر شرفت مرد بزرگ❤❤❤
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1398/02/13
درود بر علی دایی،شیرمرد عرصه ی گفتار و عمل!
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1398/02/13
در سرزمین ما حرف حق جرم محسوب میشه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
سرزمین من، خسته خسته از . . .
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1398/02/13
در سرزمین ما حرف حق جرم محسوب میشود .مگر اینکه پرچم اسلام در دستت باشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
فقط در دولت اخیر این اتفاق افتاده و شاهد خیانتهای وحشتناک سایپا و ایران خودرو هستیم که خود علی دایی همیشه حامی این دولت بوده حالا به دلایلی خاص حمله کرده به دولت و خودروسازیهای دولت
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1398/02/13
درود بر شرف دایی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
درود بر شرفت اقا علي شير مادرت حلالت
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1398/02/13
اقای دایی مگه شما نمیدونی گفتن حقیقت چرمه
United Arab Emirates
13:55 - 1398/02/13
حرف نداری مرد
پاسخ ها
محمدی والی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
علی دایی زنده باد قهرمان ایران
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1398/02/13
خب اره اشتباه بوده

زدی رو سر مال

قراره بشه 100 تومن بازار را خراب کردی

پراید قراره بشه لاکچری
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1398/02/13
درود بر مرد شریف و صادق علی دایی،یکی به علی آقا بگه از کارگرها خواستن که علیه ایشون برگه ای رو امضا کنن
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1398/02/13
درود به شر فت آقای دایی
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1398/02/13
آقای دایی عزیز تو این مملکت هر کس دزد و آدم فروش ومزدوری کنه پست ومقام میگیره والبته یقه بسته هم حتما باشه وریشه بزاره و البته پیشونیش با نهر داغ کنه اصول کار در ایران اینه بعد هم هر چقدر خواست بدزده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
فقط تو دوران روحانی و ظریف دزدی زیاد شده و پراید رسید به 50 میلیون و دلار رفت تا 19 هزار و الان 14 هزار هست. و خود علی دایی و سلبریتی ها با بی سوادی مردم رو تشویق کردن هر بار به این جور آدم ها رای بدن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
کاربر 2004 چند چندی با خودت؟
کلا کجا بودی که ازچیزی خبر نداری و فقط می پرونی؟
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1398/02/13
سعدیا مرد نکو نام نمیرد هرگزد مرده آنست که نامش به نکویی نبرند.
United States
14:04 - 1398/02/13
سایپا ملت رو چی فرض کرده ک گفته با درخواست کارگران سایپا علی دایی رو برکنار کردیم!!!؟
France
14:08 - 1398/02/13
پراید 51 میلیون هم بیشتره. شاید اعتراضشون این بوده چرا تو سر مال زدی!
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1398/02/13
علی دایی عشقه
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1398/02/13
همیشه و هروقت خواستند بهت ضربه بزنند سربلندتر از همیشه شدی چون ذاتت پاک بوده و درکنار مردم بودی
United Arab Emirates
14:11 - 1398/02/13
عشق منی اقای دایی فدات بشم که همیشه حرف حق میزنی
پاسخ ها
موسوی تبار
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
علی جان توجگری مواظب باش سایپا دزدیشهان را بهگردن توندازی
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1398/02/13
دیگه زیاده روی کرده درسته حرف حقو زده اما فردا پس فرداست که می بینیم ....
خدا بیامرزت
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1398/02/13
یاشا ترک اوغلو
پاسخ ها
کریمیان فردو
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
سایپای دزد
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1398/02/13
من استقلالی ام ولی علی دایی مرد بزرگیه اسطوره تیم ملی ماست حرف حق میزنه وحقیقت تلخه به مزاج اقایون خون مردم خور
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1398/02/13
مرگ بر سایپا ننگ بر پراید مرگ بر مدیران سایپا زنده باد علی دایی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
همه مردم و مسئولان باید آنقدر به دولت فشار وارد کنند تا خودروسازی هایش را اصلاح کند
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1398/02/13
دمت گرم
زنده باشی
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1398/02/13
درود بر علی دایی
مرد پاک و با غیرت و سرباز همیشه حاضر و با شهامت حریم پاکی و صداقت و شرافت و شفافییت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
خاک بر سرت
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1398/02/13
حرف حق رو زده دمت گرم داش علی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
خاک برسر بد خواه علی دایی
United Kingdom
14:25 - 1398/02/13
درود بر علی دایی
تکرار نشدنی فوتبال ایران

...
Germany
14:28 - 1398/02/13
درود بر شرف و شیر حلالی که خوردی واقعا که حرف حق را زدی کارگر را سنگر میکنند و خباثت های خود را پنهان میکنند کاش دو سه علی دایی دیگر هم نه فقط در ورزش بلکه در تمام زمینه ها داشتیم
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1398/02/13
دمت گرم آقا دایی
لعنت به سانسورچی
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1398/02/13
مرد فقط علی دایی بخدا اگه تو هر شهر ده تا مثل علی دایی بود الان این دزدها خون مردم رو نمی مکیدن درود به شرفت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
دارن میمکن دیگه
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1398/02/13
درود به شرف و مردانگی ات آقای دایی
United Arab Emirates
14:41 - 1398/02/13
بخدا خیلی مردی افتخار میکنم عاشق تو هستم آقای دایی
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1398/02/13
علی فقط کریمی.....علی فقط دایی!عشق است استقلال!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
کریمی خرکیه پاچه خوارهدایتی
فقط دایی شرافت داره
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1398/02/13
باشرف همیشه گفتم خیلی مردی
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1398/02/13
خیلی مردی علی اقای دایی
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1398/02/13
یه سری فاسد؛ یاد دادن تاکسی دفاعی ...ویانقد دلسوزانه بکنه فوری بگن علی اقا خودش پولدار هست نباید صداش در بیاد! و کارگر را به زبان کرامت میکنن ...! حالا اگه نگفتن علی اقا اسممو عوض میکنم همین روزنامه ها یه پا حامی فساد هستن ؛رسانه که علی انصاریان با کت و ریش مردم را تمسخر کند ....حالش معلوم هست ..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
انصاریان سگ کی باشه که بخواد مردم را تمسخر کنه؟ خاک بر دهن نجسش
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1398/02/13
درود بر علی آقا، ...
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1398/02/13
درود به شرفت

یه مرد توی ایران هست و اونم علی دایی ...از طرف مردم خوزستان.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
اخراج :اخراجی ها را خیلی وقت بازی کردند تمام شد رفت
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1398/02/13
زنده باد مرد بزرگ علی دایی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
علی دایی فقط مال ترکها نیست مال همه است مال کشور است مال کشوراست قهرمان ایران است تعریف علی را از عربها به پرس این مرد واسه ما عزیزاست
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1398/02/13
درود بر شرف علی دایی استوره فوتبال ایران
بنده استقلالی هستم از صمیم قلبم دوستش دارم
پاسخ ها
ملایری
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
درود بر علی دایی زنده باد مر‌د انصاف و عمل علی یارت حق نگه دارت
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1398/02/13
درود خدا بر تو ای مرد جوان مرد خدا لعنت کند منافق و فاسق این مملکت را که ادمهای راستگو وراثت کردارها نمیخواهند درود بر علی دایی عزیز روح ورزشکاریت قابل ستایش است
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1398/02/13
تو آدم صافی نیستی .
خودتم مشکل داری
از کارگر حرف میزنی ولی ویلای ۱۷۵۰ متری و متری ۲۵ملیون داری
زنت جواهر فروشی داره و خودت معلوم نیست دست‌نشانده کی هستی
جناب دایی ماه پشت ابر نخواهد موند بزرگوار
از مردم و از کارگر مایه نزار
پاسخ ها
محمد جواد زاده
Ireland
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
دزدی که نکرده ، اختلاس گر هم نبوده.. با کار و تلاش فوتبالی و از راه تجارت و بیزینیس قانونی و مشروع پول درآورده و خانه و ویلا و ... خریده.آقا زاده هم‌نبوده.. از رانت دولتی هم برخوردار نبوده. درود به غیرت و شرفش.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
دزدي كرده يا اختلاس ،نون عرق ريختن خودشو خورده
بدون نام
France
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
اونموقعی که تو عمرتو تلف میکردی آقای دایی در اروپا فوتبال بازی میکرد الانم اگر دارایی داره حلاش و نوش جونش تو از چی حرف میزنی منفی و مثبتها و نظرات مردم همه چیو ثابت میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
شما راست میگی ولی من فقط جهت اطلاع شما یه قرارداد دایی رو بهت بگم ایشون ۵ میلیون دلار با بایرن قرارداد داشتن زمانی که کل نوشهر ۳ میلیون دلار بود وایشونم ویلا رو امسال نخریدن که متری ۲۵ میلیون باشه بفهم....
بدون نام
Netherlands
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
داداش! معلومه تو هم جزو دارو دسته ی مسئولین محترم سایپا هستی.
ولی داری اشتباه میزنی داداش!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
دزد ی و اختلاس که نکرده عرضه داشته از استعداد خدادادیش که فوتباله درست استفاده کرده
حمید
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
تهمت نزن ای دوست تو باید جواب خدا رو بدب
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1398/02/13
درود بر شرفت خیلی مردی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1398/02/13
عرضه ات اندازه یک کوه است
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1398/02/13
عجب مملکت گل وبلبلی داریم . امیدوارم آقای دایی حق همه ملت رو از اینا بگیره.
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1398/02/13
بخدا منم نمیدونستم غفور کچل رفته تو فوتبال ازکی وچطوری رفته احتمالا مثل مازیار ناظمی که از فدراسیون سردر اورد بعید نیست ! بهرحال درود به شرف دایی که حرف حق زده و کلی نگفته؛ و ممنون از خبرنگار شجاعی که مصاحبه وچاپ کرده با غفور مشکل ندارم ولی با سیستم مدیریت فوتبال و ورزش ؛ فقط میگم مایه ابرو ریزی هستید وشرم
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1398/02/13
عزیزه دلمی علی دایی عالی گفتی
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1398/02/13
تادوساعت دیگه برتر پاک نکنید حرفهای علی دایی را معمولا اینجوری بوده تا حالا
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1398/02/13
بالاخره یڪی پیدا شد ڪه جلوی این از خدا بی خبرهای خودروساز بایستد
راستی آیا واقعا میشود ڪسی اسم وفامیلش رو عوض ڪند،این تو ڪشور ما نوبره
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1398/02/13
دمت گرم اسطوره تکرار نشدنی و مردمی ایران تختی زمانه اقا علی دایی
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1398/02/13
من تا قبل این موضوع شخصاً از علی دایی بیزار بودم، ولی درود به شرفت که حرف حق میزنی، انشاالله کسانی که باعث شدند مردم بیچاره شوند با خاک یکسان شوند.
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1398/02/13
درود بر غیرت و انسانیت و مردانگیت لایق بهترین های مرد با ایمان
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1398/02/13
احسنت به علی دایی شیرمادرت حلالت.
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1398/02/13
آقای دایی باید کاندیدای ریاست جمهوری بشه
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1398/02/13
دمت گرم‌ تشت رسوایشان را بینداز
United Arab Emirates
15:23 - 1398/02/13
دمت گرم داش علی
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1398/02/13
درود به شرف وبزرگیت تو همیشه بزرگ مردبودی وخواهیدبود
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1398/02/13
من از دایی حمایت میکنم .چون کسی که با نون حلال بزرگ شده وحقایق میگه به عنوان یه شخصیت درحد امام اولم قبولش دارم
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1398/02/13
بعد از این مصاحبه اونایی که قدرت در دست دارن علی دایی و ممنوع الفعالیت میکنن.اما دمش گرم حرف حق و زد.حرف حق زدن هم ممنوعه تو این زمونه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
سایپا بی خود جنجال آفرینی نکند
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1398/02/13
یه استقلالی دو آتیشه هستم ولی دایی رو به خاطر همین روراستی هاش و انتقاد های بی باکانه و در کنار مردم بودن به شدت دوس دارم... زنده باشی پهلوان دایی اعتبار فوتبال ایران تو دنیا
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
پسرم تاج سرم حامی مردم وملت فدای شهامتت اما تروخدا مواظب خودت باش ایران بوجودت افتخار میکنه چون فوتبال را در ایران بانام تومیشناسند افتخار مایی پهلوان خدا حافظ تووخانواده ات باشد یک مادر از دیا ر اذربایجان
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1398/02/13
زنده باد سلطان علی دایی
سخن کان از سر اندیشه نایدنوشتن را و گفتن را نشاید
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1398/02/13
یاشاسین علی آقای دایی من جای اونهایی که فقط یه چشمه ازکاراشون رو روکردی بودم سرمو میزاشتم زمین میمردم یه ملت رو راحت میکردم ازشر وجود ننگینشون
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1398/02/13
هرچقدر خوندم بیشتر تاسف خوردم خصوصا اینکه عادل هم اگر وجدانی و شرفا بخوام قضاوت کنم اهل حق و دلیل اخراج فوتبالی نیست بلکه ازپاک بودنش هراس دارد مردم باید بیدار شوند و شهامت و آزادگی زن ومرد نمیشناسد؛ درود به شرف مردان با اخلاص در هر لباس و رنگی که هستند هنوز هم ؛ خیلی ها به برکت خون شهدا به منصب رسیدن و زدن تو خاکی ! به خودشون بیان ..
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1398/02/13
مرد که میگن خود شمایید افرین
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1398/02/13
جناب دایی از حقایقی که در رویارویی واخراج از سایپا و رانتخواری دیگر افراد گفتی ممنونیم . اما باید بعرض برسانم که طرفدار حقیقی و مادی و معنوی بودن قشر کارگر و مستضعف فقط در بازی کلمات نیست . شما یکی از وارد کنندگان لوازم ورزشی با نارک معروفی . در خیابان ولیعصر شاخصترین مغازه ها را داشتی میخریدی که ازین کار مغازه داران اون راسته جلوگیری کردن . شما بگفته خودت دو تا ماشین داری که سوار میشی قیمت هرکدوم رو خودت اعلام کن تا مردم هم قضاوت کنند . ویلای لواسان رو فراموش کردی بگی ، قیمت هر کدوم از ویلاها رو خودت بگو تا مردم قضاوت کنن . قیمت منزلت رو بگو تا مردم قضاوت کنن . درامد ماهیانه از محل فروش وارداتی که انجام میدی بگو تا مردم قضاوت کنن . حالا کارها و درامدهای دیگه بره به کنار . جناب دایی بفرمایید زمانی که در پشت فرمان اتومبیل لاکچری خود رانندگی میکنی ایا فکر این رو هم میکنی که چند صدنفر ادم که اون خودرو را می بینند مغزشان از محاسبه بدهی ها و هزینهای بیماری و گرسنه خوابیدن زن و بچه و نداشتن پول کرایه تاکسی و خرید یک کیلو گوشت و هزاران دردسر دیگه در مقابل قیمت خودرو شما عاجز میشود . خوب زندگی کردن یک عقیده است اما در جامعه ای که بیشترین قشر آن مستضعف و کارگر و کارمند بی چیزی هستند داشتن چنین ریخت وپاشهایی فقط تنفر افراد سطح پایین و متوسط رو زیاد میکنه . ایا زمانیکه در زندگی معمول خود بسر میبردی و اون گل تاریخی رو درجام جانی زدی و کل ایران رو دلشاد کردی یادته حالا بیا اون زندگی مردم پسند رو با الان خودت مقایسه کن . درصد فقر و استضعاف دون زمان رو با الان جامعه مقایسه کن حتما شما که از فشار زندگی کارگران ظاهرا در رنجی متوجه خواهی شد که طرفداریت از کارگران حرفی است که قابل قبول چندان نیست . انشاءلله کمک حال قشر پایین جامعه باشی واگر واقعا هستی بیشتر خود را نشان دهی .سیدمجتبی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
این یارو محدودیت در تعداد کلمات پیام نداره؟ جزو از ما بهترون یعنی از صنف پاچه خاراس. درسته؟
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1398/02/13
داش علی تو قلب ما جا داری...
ول کن این ادمهای کثیف و بی بته رووو
United Arab Emirates
15:41 - 1398/02/13
کللا هویت خیلی از مدیران جعلی است
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1398/02/13
من ازفوتبال چیزی نمیدانم ولی به آقای علی دایی حغ میدم واغن دمش گرم ای ول به دایی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
علی جان از دزدی های آنها گفتی مواظب خودت باش می کشنت
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1398/02/13
خدای ما کارگرا پشت و پناهت علی دایی
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1398/02/13
تو این کشور یا باید دزد باشی یا دروغگو یا زور گو و ظالم وگنه جایی نداری . ما ۸۰ میلیون دزد هستیم که باهم در کمال ارامش زندگی میکنیم . وای به حالمان
Netherlands
15:49 - 1398/02/13
من ۲۵ ساله استقلالی ام تنها پرسپولیسی که دیدم شرافت داره فقط دایی بوده و هس بقیه لنگیا کلاهبرداران
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1398/02/13
آفرین

تزل و من تشاء
تعز و من تشاء

اینو دومین بتر از یکی دیگه از بزرگان فوتبال ایران میشنوم.

افرین بهت علی دایی
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1398/02/13
زنده باد علی اقا دایی بگو هرچی بلدی ازاین دغل بازان بگو ابرو براشون نذار. این دغل دوستان که میبینی. مگسانند گرد شیرینی
United Arab Emirates
16:04 - 1398/02/13
سروریت اثبات شده در کارهای خیر برای مردم اینها برن فکری برای پراید بکنند فدات طرفدارسرسخت اس اس
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1398/02/13
چون تیم سایپا بیشتر بازیکناش جوان و گمنام هستن اگه حق و حقوقشون هم ندن جرات هم ندارن اعتراض کنن این و وسط علی دایی اومده میگه ۲ تا بازی دیگه لیگ تموم میشه حقوق اینا رو بدین حداقل صبر میکردن این ۲ بازی تموم میشد بعد محترمانه اخراج میکردن هر چی باشه دایی مربی که برای سایپا لیگ برتر آورده
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1398/02/13
علی آقا شیر مادرت حلالت * این ....ها از دست خدا نمیتونند فرار کنند این ها هرجا برن آخرش میفتن تو دام خدا مردم میرن سراغشون تاریخ نشون داده *
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1398/02/13
سلام.جناب دائی شما خادم این مردم وافتخار کشور ماهستی.سلطان تو میتونستی بری اما نرفتی.آقای گل جهان تو همیشه برای ما بزرگی
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1398/02/13
درود به بزرگ مرد فوتبال ایران و تنها کسی که عشق به وطن دارد
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1398/02/13
واقعا حرفهایت. به حق است علی اقا
United States
16:09 - 1398/02/13
دمت گرم علی اقا خیلی مردی کاش سیاست مدارهای ما هم مثل تو بی غل وغش بودن بنازمت جوانمرد
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1398/02/13
درود‌بر آقای گل جهان
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1398/02/13
درود به مردانگیت که فقط طرفه حقی وبه کسی تا حالا باج ندادی اگه چندتا مرد مثه تو داشتیم غم نداشتیم اما حیف که تنهایی وصد حیف...
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1398/02/13
یاشاسین دایی خیلی مردی تو ایران حرف حق جرمه ناراحت نباش
United States
16:11 - 1398/02/13
امام حسین نگهدارت غیرت اردبیل شمایید همه دوست دارن چه استقلالی چه پرسپولیسی چه سپاهانی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۴
سایپای دزد
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1398/02/13
درود به شرفت که هیچ وقت به کسی باج ندادی اگه چندتا مثه علی دایی داشتیم الآن وضعیت این نبود حیف که تنهایی
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1398/02/13
درود خدا بر حقیقت و راستی و کسانیکه حقایق را برای رسوایی آنهایی که با خوردن و دخل و تصرف در بیت المال حق کارگر ایرانی را میخورند ، بنده یک استقلالی متعصبم اما به شرف ه والای علی دایی اسطوره ی فوتبال ایران می‌بالم و غبطه میخورم
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1398/02/13
درود بر دایی بزرگ
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1398/02/13
دمت گرم شهریار.همه میترسن دست این دولت رو رو کنن.به خاطر اینکه اگه چیزی بگن خودشون و خانوادشون و نابود میکنن.اینها کارشون آدم کشیه.
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1398/02/13
علی دایی عزیز نگران نباش این انتر منترا چندروزی مهمانند و بعد سراز زباله دان تاریخ سردرمیارند
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1398/02/13
رحمت خدا بر روح پدرت
رحمت خدا بر شیر مادرت
در پناه خدا باشی مرد دلیر و راستگو و باصداقت
یاعلی مدد
Sweden
16:21 - 1398/02/13
حرف حق را گفتی.آفرین بر شرفت.
متاسفانه کل مملکت مافیایی اداره میشه و خیلی اطلاعاتی ها چند تا اسم دارند و این چیز عجیبی نیست‌.
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1398/02/13
درود بر شرفت علی دایی عزیز اگه یه مرد تو این مملکت پیدا بشه که دلش برای مردم بسوزه اون یک نفر فقط تویی کاشکی بقیه ی مسئولین بی غیرت ما هم یکم ازت یاد بگیرن
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1398/02/13
درود به علی دایی ،حرف حق تلخه ،بعضیها طاقت شنیدن
ندارن
United Arab Emirates
16:28 - 1398/02/13
علی دایی مثله ققنوس هستش که وقتی اتیشش میزنن دوباره زنده میشه
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1398/02/13
این مملکت کجا میخواد بره دزدها ادمهای سالم فوتبال مثل علی آقا دایی عادل خان فردوسی پور را خیلی راهت کنار گذاشتن تا او نرن
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1398/02/13
درود بر علی آقا
اگه کاندید ریاست جمهوری بشی خیلیا بهت رای میدن...
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1398/02/13
آقای دائی اگه می خواهی به سرنوشت تختی عزیز دچار نشوی ...
یادت باشه هیس هیس هیس ..
چون دوستت دارم میگم زبان سرخ سر سبز را بر باد میدهد
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1398/02/13
استقلالی ام ولی مرد فقط خودت که حرف حق رو میزنی حتی وقتی به ضررته
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1398/02/13
علی دایی کسیه که با برخورد چنین نامدیر ناعاملان فرغون ساز از شخصیتش کم‌نمیشه به عنوان ی استقلالی میگم درود به شرفت علی آقا خوبه شما بازم واقعیات رو منعکس میکنی ولی حیف اقسوس به حال این مملکت وملت که در بی مدیریتی و بی ثباتی محض عرقن کو گوش شنوا وچشم بینا وشعوری که چنین دردهایی رو درک وبفهمن-وقتی مدیران عامل خیانت کار روزی صدها نفر و تو این حلبی ها روانه مرگ میکنن وککشونم نمیگزه مگه شعور این ودارن حرف شما و امثال شمارو درک کنن؟
قطعا روز قیامت پارتی واختلاس و رانت و دزدی و ...نیس و مسئولیت جون مردمی که به زور ۵برابر و۷برابر قیمت واقعی یک فرغون رو ازشون میگیرن را پاسخگو خواهند بود به امیدروزی که خواز وذلیل جلوی ملت ناله کنان عین سگ صدا بدن!
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1398/02/13
خدا بیامرزه گذشتگانتو که جز حق حرف نمیزنی
شیر مادر حلالت
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1398/02/13
همه ميدونن سايپا از ۱۴ سال پیش حیف لگن تولید می کرد و يه عده ای گشنه گدا ۷خط اومدند مدیر عامل و مدیر و معاون شدند ( مخصوصاً در این دولت بی تدبیر و بی عرضه) و سايپا خودش هم مثل خودشون شد لگن. ولی اگر مقام معظم رهبری ميخواد ( نه مثلا دولت) سايپا به ماشین ساز واقعی تبدیل بشه و حتی با کشور کره رقابت بکنه از توانمندیهای اسطوره ورزش ایران آقای مهندس دایی که خودش مهندس متالورژ هم است و کاملا سايپا رو میشناسه بعنوان مدیر عامل استفاده بکنه و اختیارات تام بده تا اشخاصی مثل. جمالی ها با رانت نماینده به درد نخور مجلس؟؟؟؟؟ از سايپا سواری نخوره و هر غلطی دلشون ميخواد نتونه بکنه
Netherlands
17:01 - 1398/02/13
درد بلاتون توسر مدیران سایپا وایران خودرو که مشتی دزدتر ازخودشان ازشون حمایت هم می کنند!؟
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1398/02/13
سرت بلنده علی آقا ،دمت گرم مردی به مولا
France
17:14 - 1398/02/13
درود به شرفت مرد باغیرت ودوست داشتنی
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1398/02/13
زنده باد آقای دایی
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1398/02/13
خیلی مردی علی آقا . مولا علی و شمشیر ذولفقارش و دلاوری های آقا ابولفضل همراهت ایشاله پاینده و سلامت باشی گل
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1398/02/13
خدا حفظت کنه دمت گرم علی اقا
Iran, Islamic Republic of
17:28 - 1398/02/13
خدا حفظت کنه استاد دایی
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1398/02/13
کارت درسته داش علی من استقلایی ولی همیشه باید مرد باشی
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1398/02/13
خدا به داد مون برسه ما هنوز تکلیف سرمربی تیم ملی مون مشخص نیست تو باشگاه ها مثل آب خوردن مربی عوض میشه کل باشگاه ها را ببینید چچند تا مربی اومدند و رفتند فوتبال ما هم غیر حرفه ای بی سباط والبته دلال بازی هر که با رتیش بیشتره خرش راحت تر از بل میگذره حالا اسطوره فوتبال ایران که قدر ومنزلتش در جایگاه بین المللی اعتبار دارد برای خیلی ها بی ارزش است متاسفیم برای یه عده بی خاصیت در جامعه که علی دایی ها و عادل فردوسی های باسواد را کنار می‌زنند تا خودشان تا می تونند بخورن اما روزی دو باره عادل خواهد آمد و عدالت فوتبال را برا فوتبال دوستان اجرا می‌کند اگر نود نباشد اما قلم عادل بر روی کتاب رفته تا مردم بخوانند ونود هزار بار دعا یشان بدرقه را ه عادل فردوسی بور است آقای دایی تنت سلامت ما با فوتبال لا لیگا اسبانیا حال میکنیم شما هم مانند بارسلنا برای ما ارزش دارید نه سایبا وبراید غیر استاندارد بنجاه میلیونی بی خیال تن فوتبال دوستان واقعی سلامت خدا حافط براید درود بر عدالت
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1398/02/13
شیر مادرت حلال ، اگه فوتبال این مملکت ۱۰ نفر مثل شما داشت ، الان آقای آسیا بودیم .
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1398/02/13
آقای دایی قراداد میلیاردی که با سایپا بستی پولش از کجا تامین شد از همین پراید ۲ میلیونی که ۵۰ میلیون میفروشند اگه شما طرف مردم بودین از اول با سایپا قراداد نمیبستی حالا که اخراج شدی افشاگری می‌کنی
France
18:49 - 1398/02/13
با این که از فوتبالیها چندان دل خوشی ندارم اما بین همشون این آقای دایی تا حدودی آدم رک و راست و با غیرت و با جربزه ای است. مثل ایشون در بین اقشار مختلف این دیار خیلی تک و توک و به ندرت پیدا میشه چون در همه اقشار و اصناف اکثرا دستمالچی هستند و نون به نرخ روز خور و خودفروش.
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1398/02/13
درود بر مرد با غیرت ایران که یک بار دیگه دزدی های دیگر را این بار در سایپا را برملا کرد
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1398/02/13
برادر من.نویسنده خبرغلط املایی دارد!تضل من تشاء درسته ونه تزل من تشاء!
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1398/02/13
خدااااااا.میبینید تو چه کشوری زندگی میکنیم؟؟؟
اگه قدرت داشته باشی هویتتم عوض میکنی
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1398/02/13
فقط میشه گفت درود به شرفت همین.
Denmark
19:40 - 1398/02/13
من به عنوان یک استقلالی از علی دایی تشکر می کنم حرف حق را زده است
Iran, Islamic Republic of
19:47 - 1398/02/13
کاش تو مدیر این کشور بودی ...
-
19:51 - 1398/02/13
درود علي دايي تو پهلوان و قهرمان اين ملت و محبوب همه
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1398/02/13
قربون دهنت شماها نماینده ما هستید
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1398/02/13
کاشکی کاندید ریاست جمهوری بشود با همین طرز تفکر
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1398/02/13
دائی مساوی با پول حتی خانواده پول زندگی پول تیم پول هوادار پول .اعتقادبه چیزی جز پول ندارد و در مقابلش ندارد. فقط یه چیزی براش مونده اونهم امیدوارم بره تراکتور و وسطای فصل با لنگه خودش بهم بخوره و اونم از دست بده امیدوارم.عین قلعه سوسکی کیسه کش
Iran, Islamic Republic of
21:16 - 1398/02/13
واقعا چرا بعضی افراد که در راس هستن و خدا ترسن همین دوتا کارخونه ماشین سازی که خون ملت رو کردن توو شیشه رو رسوا نمیکنه ؟؟؟؟ یعنی لعنت خدا بر کسی که حق ملت رو میخوره و حرف ملت رو نمیزنه....قیمت توویتا اونور رو ما میدیم پراید دله
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1398/02/13
یک عمر ازشما هواداری کردم ومیکنم حرفت حق بود چیزیی که مردم میبینند لازم به انکار شرکت سایپا نیست. ولی در یک مورد ازشما ناراحتم ولی این هم باعث این نمیشود که از شما به عنوان شهریار نام نبرم. انهم این شکست زشت از سپاهان بود حضرت عباسی عمدی نبود. خودت بگی نه من قبول دارم
Iran, Islamic Republic of
21:38 - 1398/02/13
علی داااااااااااااااااااااااااااییییییییییی زنده باااااااااااشی ---علی دایی نیازی به تعریف و تمجیییییییییییید نداره
یاشااااااااااااااااااااااااااسین ---یاشاااااااااااااااااااا علی آقااااااااااااااا. به خاااااااااااااااطر تمام زحماتی که برای فوتبااااااااال ایران کشیییییییییییدی و خواهی کشییییییید ان شاءلله ازت ممنوووووووووووونم علی داااااااایی.
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1398/02/13
توپرسپولیسی هستی آقای دایی امابرای مااستقلالیهاعزیزی درکناررقبای قرمزمون دست دردست هم ازاسطوره دوسداشتنیمون حمایت میکنیم
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1398/02/13
نگران نباش مردتمام مردم کُردزبان باتوهستن وباکمال افتخارازتوحمایت میکنیم
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1398/02/13
مرد فقط خودت علی جان. بدون هر حرفی در مورد حمایت از مردم علی الخصوص کارگران بزنی ما پشت سرت هستیم. دوستت داریم. و قرمز و آبی هم نداره!
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1398/02/13
تعجب می کنم از آقای دایی که تازه متوجه شده چند هویتی داریم:))
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1398/02/14
شیر مادر حلالت باشه مرد
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1398/02/14
نور حقیقت ،ظلمت شکن است .
ما هم‌‌‌ از این تاریکی بیزاریم.
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1398/02/14
با اینکه یک استقلالی دو آتشه هستم واقعا از اول مردانی همچون علی دایی علی کریمی و ناصر حجازی خدابیامرز که مثل مرد حرف حق زدند و پاش وایسادن را عاشقشونم
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1398/02/14
درودبرشرف دایی که حرف حق رازد.(ازطرف پیمان خوشنمک استقلالی دوآتشه
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1398/02/14
دائی جان قیمت پراید پنج برابر نه و هشت برابر شده
Iran, Islamic Republic of
08:08 - 1398/02/14
علی آقا برگرد پرسپولیس خودت رو سرمردم ایران جاداری
Iran, Islamic Republic of
08:27 - 1398/02/14
آقای دایی تو را به عنوان یک اسطوره قبول دارم ولی حیف که جلوی پرسپولیس تبانی کردی .
بدان خدا جای حق نشسته است .
Iran, Islamic Republic of
08:31 - 1398/02/14
علي دايي مرده و درستكار و راستگو و هر چي ميگه حقه و ملت قبولش دارن
برعكس مدير عاملين خودرو سازها كه دروغگوياني بيش نيستند
Iran, Islamic Republic of
08:35 - 1398/02/14
سردار غفور تروریست معروف در قتل های مخالفان خارج کشور گل گفتی دایی جان
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1398/02/14
علی آقای عزیز
اینجا خیلی چیزها جعلیه که اگر واقعی بود وضعمون این نبود
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1398/02/14
این هم یک اثبات دیگر به مردم که ماهمیشه از خودی هابیشتر ضربه خوردیم تا از خارجی ها ،افرین به غیرتت که یک چیز رو فدای همه چیزت نکردی دایی جان، ارام نشین که راه طولانی وسختی درپیش داری
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1398/02/14
مملکت فساد برداشته
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1398/02/14
دوتا کامنت گذاشتم یکیش چاپ شد ناظر اونکه درمورد افرادی مثل مجتبی را گفتم بزار من گفتم سمن ها میان میگن پول ماشینت رو نگفتی !؟ واینها تاکنون مانعی شده برای اجرای عدالت و خفه میکنن طرف را به زعم خودشون ؛ کاربر مجتبی هم غفور را میشناسم هم علی اقای دایی را شرم دارم این کامنت رو گذاشتی اسم عادلانه قضاوت کردن را روخودت میزاری؟؟؟؟؟؟!!!! علی دایی یا هر کسی حرف حق زد با طرح مزخرفات به حاشیه نرو از بقیه یاد بگیر به بلوغ فکری نرسیدی احتمالا
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1398/02/14
برترین امثال مجتبی را سانسور کن اینهامخل اجرای عدالت حتی حرف حق را باسوالان نخ نما ! زن ومرد کارگر و استقلالی میگن درود به شرفت دایی ؛ اما به مجتبی میگم بزار صدا ها به گوش برسه هرکسی را به سبک خاصی انگ سکوت نزنید!؟ تلویزیون نشون میده؛حکایت یک نفر با چند راهزن که دیدفقط مخش باید کمکش کند و زورش نمیرسه؛ از پنجمی شروع کرد که این چهارنفر عذر دارن تانفر پنجم بست به درخت...حالا برعکس شده هرکس حرف حق بزنه میگن عکس تو با شرت ورزشی بود یانبود؟!دوپهلو
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1398/02/14
علکی با استفاده از اسم کارگرها دارن روزگار میگرونن اتفاقا کارگران شرکت سایپا عاشق دایی بودن درضمن دایی حقیقتو گفت توف به این سیستم جمهوری اسلامی که پراز آدمای عوضی شده.مدیرعامل بی شرف سایپا باید اخراج بشه
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1398/02/15
دایی سیلی میزنه،خبرنگار بیرون میکنه،زندان میندازه دیگرانو، با آبروی دیگران بازی میکنه،کجای دنیا یه فوتبالیست اینچنین قرت داره یا درست تر بگیم لابی قدرتمندی داره،مردک احمدی نژاد تورو گذاشت تیم ملی، مجبورم شذ بخاطر مردم عصبانی اخراجت کنه که جلو عربستان تو آزادی جشن صعود گرفتن
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1398/02/15
بدجوري تو تمام حوزه ها فساد هست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج