آدم‌ربایی مرد معتاد از ترس پلیس
۸۶۰۸۹۷
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۶
۱۳۸۵۲ 
مرد معتاد که متهم است دختر دانش‌آموزی را ربوده صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران تحت محاکمه قرار گرفت.

ایران نوشت: مرد معتاد که متهم است دختر دانش‌آموزی را ربوده صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران تحت محاکمه قرار گرفت.

رسیدگی به این پرونده از مرداد پارسال با شکایت مردی آغاز شد که مدعی بود دختر یازده ساله‌اش توسط مردی معتاد ربوده شده است.این مرد به مأموران کلانتری گفت: دخترم به مدرسه رفته بود اما ظهر به خانه برنگشت با نگرانی به مدرسه‌اش رفتیم و دوستانش گفتند نادیا را دیده‌اند که همراه مردی میانسال که شبیه معتادان بوده سوار موتورسیکلت شده و رفته است. الان هم هیچ خبری از او نداریم.

در حالی که تحقیقات پلیس ادامه داشت به مأموران خبر رسید که این دختر به خانه‌شان برگشته است.

نادیا که بسیار ترسیده بود به والدینش گفت: مرد معتادی مرا سوار موتورش کرد و بسته‌ای به دستم داد تا همراه او به خانه‌اش ببرم اما در فرصتی مناسب فرار کردم. در پی اظهارات دخترک نوجوان خانه مرد معتاد شناسایی شد و مأموران او را در حال مصرف مواد مخدر دستگیر کردند.

متهم صبح دیروز به اتهام آدم‌ربایی در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران که به ریاست قاضی دکتر محسن زالی و با حضور قاضی دلداری مستشار دادگاه برگزار شده بود پای میز محاکمه ایستاد.در آغاز جلسه پدر نادیا به طرح شکایت پرداخت و گفت: براساس معاینه پزشکی قانونی و اظهارات دخترم هیچ تعرضی به او نشده و سالم است، اما به خاطر آدم‌ربایی از وی شکایت دارم.

سپس خود دخترک در جایگاه ایستاد و در شرح ماجرا گفت: روز حادثه من از مدرسه به خانه می‌رفتم که این مرد مقابلم ایستاد و از من خواست سوار موتورش شوم بعد به من بسته کوچکی داد تا با او ببرم ولی نمی‌دانم آن بسته چه بود، وقتی وارد خانه این مرد شدم چند نفر داشتند باهم مواد مخدر مصرف می‌کردند وقتی خواستم به دستشویی که در حیاط بود بروم از خانه فرار کردم و به خانه خودمان برگشتم.

پس از پایان اظهارات نادیا، متهم در حالی که حال مساعدی نداشت در جایگاه ایستاد و گفت: من 55سال سن دارم، مدتی است که تریاک می‌کشم. روز حادثه مقدار کمی مواد مخدر همراهم بود که چشمم به مأموران پلیس خورد از ترس اینکه دستگیر شوم این دخترک را که از مدرسه بیرون آمده بود سوار موتورم کردم و بسته را به او دادم تا با خودش به خانه‌ام بیاورد. من نمی‌خواستم او را بدزدم. پس از پایان اظهارات متهم، قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:46 - 1398/02/18
اعدام اعدام اعدام
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1398/02/18
چه داستان جالبی اخه دختر۱۱ساله بزرگه دیگه خوب وبدتشخیص میده چراسوارموتوریه مردغریبه بشه بزورکه پیرمرده سوارش نکرده
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1398/02/18
گرگ نر وحشی چی هست که معتادم باشه خدا هر چی نر جنایت کاره ورداره نسلشون منقرض,شه
پاسخ ها
عامو
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
کاربر محترم و معزز رُز من با شما صددرصد موافقم،
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
بد جور دلت از نرها ی وحشی پره...
باهات بد تا کردن نه؟
Iran, Islamic Republic of
10:27 - 1398/02/18
همین؟دختر مردمو دزدیدی ی خانواده رو ناراحت کردی بخاطراینکه گیر پلیس نیفتی بخدا گاهی از مردن بودنم خجالت میکشم تو چطور موجودی هستی؟
پاسخ ها
یک معتاد دیگر
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
ای بابا اون جناب مرد معتاد پنجاه ساله درست و حقیقت گفته، ولی بهتر بود بسته را به اون دختر میداد و میگفت تا دم درب بیار و بعد برو، این نه آدم ربایی و نه کودک دزدی بود دختر هم میدانسته درون بسته چیه،
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۰
چقدر راحت قضاوت می‌کنید مرد بیچاره ترسیده اشتباه کرده وگرنه هرجرم اندازه داره وجدان داشته باشید
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1398/02/18
اقا زهرا کجایی بیا ی دخترو دزدیدن بگو من خودم زنم ولی این دختر رو با مادرش اعدام کنید تا درس عبرت شه برای بقیه که دزدیده نش قضات منتظر رای شمان آقا زهرا
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1398/02/18
خوب این کفتار کثیف چرا باید زنده باشه وچرا یک سال در زندانه کار مفید او برای خودش وجامعه اش چیست جز بد بختی جز فساد منتظرین یک جنایت هم مرتکب بشه خوب بکشیدش این انگل را البته اینها همه از بی ایاقتی های مسئولان به این روز افتادن چرا باید مردم به فقر ونداری بعد اعتیاد کشیده میشدند
پاسخ ها
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
خیلی وضعت خرابه!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
خفه بشی بهتره
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1398/02/19
بنده خدا به خاطر یکم تریاک دختررو سوار موتورش کرده و برده خونش ...
دهنت سرویس ...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج