نیکبخت: پورحیدری مُرد، استقلال بی‌دروپیکر شد!
۸۶۱۶۵۷
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
۹۳۹۰ 
ستاره پیشین باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: من خودم در فوتبال خدای حاشیه بودم، اما برخی افراد که اصلاً چیزی از فوتبال نمی‌دانند امروز در باشگاه نشسته‌اند و برای این تیم تصمیم می گیرند.

خبرورزشی: علیرضا نیکبخت‌واحدی به شدت از سرمربیگری دوست و هم‌تیمی سابقش در استقلال و الوصل امارات حمایت می‌کند. او از اتفاقات باشگاه استقلال، هم متعجب بود هم عصبانی! دلیل این همه اتفاقات سریالی اشتباه را سؤال می‌کرد و دوست داشت بداند چرا باشگاه به دست افرادی نمی‌افتد که با فوتبال آشنا هستند.

نیکبخت: پورحیدری مُرد، استقلال بی‌دروپیکر شد!

فرهاد ریسک کرد

اینکه فرهاد پذیرفت در این شرایط هدایت تیم را در دست بگیرد اتفاق مهمی است. در واقع او ریسک بزرگی را قبول کرد تا برای سه، چهار دیدار هدایت تیم را در دست بگیرد. او برای استقلال زحمات زیادی کشیده و این رشادت را هم باید پای دلسوزی‌هایش برای استقلال گذاشت.

مدیریت ضعیف است

متأسفانه مدیریت باشگاه استقلال در این سال‌ها بسیار ضعیف است. واقعاً خنده‌دار است که می‌شنویم قرارداد شفر، چون به زبان انگلیسی بوده متوجه نشده‌اند در متنش چه چیزی نوشته شده است! این را خودم از زبان یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال شنیدم که اصلاً اسمش را هم نمی‌دانم.

طارق را هم فروخته‌اند

آن‌هایی که در این باشگاه اینقدر دنبال منافع شخصی‌شان هستند همین الان همام طارق را هم فروخته‌اند و صدایش را درنمی‌آورند. این باشگاه جای افراد فوتبالی مانند فتح‌ا... زاده و منزوی هاست که فوتبال را می‌فهمند.

صبرم تمام شد

سال‌هاست که از استقلال جدا شده‌ام و در همه این مدت هرگز علیه مسئولان باشگاه حرفی نزده‌ام ولی واقعاً اتفاقاتی در این مجموعه رخ داده که صبرم تمام شده است. من خودم در فوتبال خدای حاشیه بوده‌ام، اما برخی افراد که اصلاً چیزی از فوتبال نمی‌دانند امروز در باشگاه نشسته‌اند و برای این تیم با این همه هوادار تصمیماتی می‌گیرند که جز پسرفت حاصلی برای تیم نداشته است.

کاش پورحیدری زنده بود

امروز عده‌ای که خودشان از همه کثیف‌ترند در باشگاه استقلال دنبال منافع شخصی‌شان هستند و شعار می‌دهند برای پاکسازی به استقلال آمده‌اند. من از همه چیز درون آنجا خبر دارم. از وقتی خدابیامرز پورحیدری از دنیا رفت باشگاه استقلال بی‌در و پیکر شده است.

چه بلایی سر تیم می‌آورید؟

اول فصل که بهترین مهره‌های استقلال را مفت، مفت از دست دادید و تازه مشخص می‌شود با چه قرارداد‌هایی بچه‌های تیم را از دست دادید، حالا هم برای اللهیار صیادمنش خواب دیده‌اید؟ اگر من این حرف‌ها را می‌زنم ۸ سال از زندگی‌ام را برای استقلال صرف کردم و حق دارم درباره اش حرف بزنم.

در پرسپولیس نان حلال درآورم

اگر سه سال به پرسپولیس رفتم برای کسب نان حلال به آنجا رفتم و برای خانواده‌ام پول حلال به دست آوردم، اما همه می‌دانند من استقلالی‌ام و تا ابد هم استقلالی می‌مانم.

دم در باشگاه نمی‌خوابم

این روز‌ها می‌بینیم افراد امتحان پس داده باز هم هدایت تیم‌های پایه استقلال را در دست گرفته‌اند. کسی در آکادمی پایه استقلال همه‌کاره شده که خودش دستیار یک مربی پرسپولیسی بوده است. اگر اوضاع تیم‌های پایه باشگاه را بدانید خنده تان می‌گیرد. اهل خوابیدن دم در باشگاه نیستم که برای تیم گرفتن شب و روز آنجا باشم. اصلاً ۵ سال است به باشگاه نرفته‌ام و کارکنانش را نمی‌شناسم.

با پول سرپرست استقلال می‌شوند

شنیدم یک فرد پولدار که در شهریار زندگی می‌کند گفته من هزینه یکی از تیم‌های پایه استقلال را می‌دهم و در عوض مرا سرپرست تیم کنید! استقلال باید به این روز بیفتد که با پول بتوان در آن پست گرفت؟ آن‌هایی که تیم‌های پایه دوران ورمزیار را مسخره می‌کردند چه بلایی سر آکادمی آورده‌اند؟

دم فرهاد گرم

واقعاً دم فرهاد مجیدی گرم که در چنین آشفته‌بازاری آمده و مسئولیت تیم را برعهده گرفته است. مگر گواردیولا نبود که بارسلونا را به دستش سپردند؟ مگر الان سولشائر نیست که تیم منچستر را به دستش داده‌اند؟ چرا همه دنبال تخریب فرهاد هستند؟ اگر فرهاد امروز سرمربی نشود چه کسی باید بشود؟ فرهاد این جنم را داشته و تیم را به او سپرده‌اند و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

وقت حمایت از فرهاد است

من و فرهاد در الوصل هم‌تیمی بودیم. او می‌تواند به استقلال کمک کند. حتم دارم اگر مدیری مانند فتح‌ا... زاده در استقلال بود این ریسک را می‌کرد و یک سال تیم را به دست فرهاد می‌داد. من خودم بودم این کار را می‌کردم و دو تا مربی خوب خارجی کمک دستش می‌گذاشتم، چون او جرأت و توان این کار را دارد. او هم برای باشگاه استقلال درآمدزایی‌های زیادی داشته و هم در دوران بازی اش افتخارات زیادی برای این تیم به دست آورده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1398/02/20
تیم که بزرگتر نداشته باشه همینه دیگه
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1398/02/20
گل گفتی بهترین بازیکن چپ پای ایران
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1398/02/20
امثال تو و فتح الله زاده ورحمتی استقلال رو بی درو پیکر کردن
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1398/02/20
نیکی خانم و فرناز خانم در سینمایهای ایران
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1398/02/20
یا علی.... اینم دیگه نظر میده.
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1398/02/20
یا علی.... اینم دیگه نظر میده.
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1398/02/20
واقعا فرهادمجیدی زحمات زیادی برای باشگاه استقلال کگشید.
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1398/02/20
هر چاپلوسی کنی هواداران نمیذارن بیای باشگاه پس الکی وقت مردم نگیر
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1398/02/20
ما طرفداران استقلال ،،اگه نخایم امثال تو وفرهاد مجیدی اسطوره ما باشی ،،،باید کیو ببینیم
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1398/02/21
تو که حیثیت استقلال، پرسپولیس و جامعه ورزشی رو بردی! واقعا خودت باورت میشه صحبت از مربیگری میکنی؟!
افسوس به حال اونهایی که وخونواده هایی که امثال تو مربی فرزندانشون باشه !
خداوکیلی ببینید که کاراستقلال به کجا کشیده که اینجور آدمهای ... بعد از سالها اومدند دوباره آبرو وحیثیت استقلال رو ببرند!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج