ترکان: اروپا اجازه ندهد، اوضاع بدتر شود
۸۶۱۷۱۳
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
۹۹۹۹
عضو حزب اعتدال و توسعه گفت: اروپایی‌ها آن‌ها اگر می‌خواهند برجام را حفظ کنند، باید مراقب باشند و نگذارند وضع از این بدتر شود.

باشگاه خبرنگاران نوشت: عضو حزب اعتدال و توسعه گفت: اروپایی‌ها آن‌ها اگر می‌خواهند برجام را حفظ کنند، باید مراقب باشند و نگذارند وضع از این بدتر شود.

اکبر ترکان، عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه در مورد اقدام شورای عالی امنیت ملی گفت: این اقدام طبق بندهای خود برجام است، در بندهای موافقتنامه برجام آمده که اگر یکی از طرفین در انجام تعهداتش کوتاهی کرد، طرف دیگر می‌تواند از انجام تعهدات خود بکاهد.

وی افزود: لذا بحث بهم خوردن و یا تغییر برجام نیست بلکه از خود برجام است؛ در نتیجه جمهوری اسلامی ایران تصمیم گرفته است همانطور که طرف مقابل از انجام تعهدات خود کوتاهی کرده، ایران هم یک قسمتی از تعهدات خود را به تعویق اندازد.

ترکان این اقدام را هشداری برای کشورهای اروپایی دانست و خاطرنشان کرد: آن‌ها اگر می‌خواهند برجام را حفظ کنند، باید مراقب باشند و نگذارند وضع از این بدتر شود، آمریکا اعتنایی به این اظهارات ندارد و روی یک مسیر دیگر حرکت می‌کند، اما ما امیدواریم این مسئله بر شرکای اروپایی اثرگذار باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1398/02/20
اروپا و امریکا متحدین همن و جهت رفتن شماها برنامه‌ریزی میکنن ..
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1398/02/20
اروپا! ایشان می فرماید اجازه ندهید، خوب ندهید دیگه!
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1398/02/20
از مسئولی که معتقد است ایران فقط آبگوشت بزپاش بلد است درست کند انتظاری نمی رود .
مسئولین ایران از دم همه با هم فامیل هستند .
اگر دزدی کردی پاداشت پست بالاتر هست . جوانان بیکار ، گرانی ، فساد ، اختلاس ، و غیره همه دستاورد مدیران آویزانی مملکت هست .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج