وجود پنبه در حلیم باز هم تکذیب شد
۸۶۳۶۵۷
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۷
۴۰۷۰
رئیس اتحادیه صنف کبابی، حلیم و پزندگان غذاهای سنتی تهران وجود پنبه در حلیم را رد کرد و گفت: چنین اخباری دروغ بزرگ و خنده‌داری است.

خبرگزاری ایسنا: رئیس اتحادیه صنف کبابی، حلیم و پزندگان غذاهای سنتی تهران وجود پنبه در حلیم را رد کرد و گفت: چنین اخباری دروغ بزرگ و خنده‌داری است.

در روزهای اخیر برخی شنیده‌ها حکایت از آن داشت که در مواردی در حلیم، پنبه پیدا شده و برخی فروشندگان به جای گوشت، پنبه در حلیم می‌ریزند که در این رابطه حسین محمدی - رئیس اتحادیه صنف کبابی، حلیم و پزندگان غذاهای سنتی تهران - با قاطعیت این موضوع را رد کرد.

محمدی گفت: وجود پنبه در حلیم یک دروغ بزرگ و خنده‌دار است و هر شخص معترض به کیفیت حلیم می‌تواند محصول را به آزمایشگاه رجوع دهد و به‌غیر از این موضوع می‌تواند مشکل خود را با اتحادیه در میان بگذارد اما به‌طور قطع اعلام می‌شود که پنبه در حلیم وجود ندارد.

وی با بیان اینکه گوشت حلیم زمانی که از لعاب و عصاره گندم شسته می‌شود شکلی شبیه الیاف به خود می‌گیرد، خاطرنشان کرد: ذائقه و توجه ایرانی‌ها به صورتی است که اگر در مواد غذایی همچون حلیم موادی همچون پنبه وجود داشته باشد فرد مصرف‌کننده به لحظه متوجه خواهد شد.

رئیس اتحادیه صنف کبابی، حلیم و پزندگان غذاهای سنتی تهران در رابطه با تداخل صنفی در عرضه آش و حلیم گفت: تداخل صنفی از سال‌های گذشته وجود داشته و بیشترین تداخل با واحدهای ساندویچی به ثبت رسیده که آش و حلیم بی‌کیفیت و غیراستاندارد را با قیمت ارزان از اطراف تهران تهیه و در سطح شهر تهران عرضه می‌کنند.

محمدی تأکید کرد: برای اطلاع و عدم ایجاد مشکل برای مصرف‌کنندگان بنر متحدالشکل با کد عاملیت برای واحدهای مجاز در نظر گرفته شده و فعالیت آن‌ها به‌گونه‌ای است که زیر نظر بهداشت به عرضه آش و حلیم می‌پردازند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:31 - 1398/02/25
کلیپ هاش اومده!؟
فکر می کنند مثل تورم بادروغ گفتن حل می شه!؟تورم تک رقمی!
بی لیاقت ترین دولت تاریخ ایران!؟
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1398/02/25
چرا دروغ میگید من خود دیدم تو حلیمی که خریدم پنبه بود تجربه نشون میده همیشه دنیای از واقعیات در پس هر تکذیبی هست
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1398/02/25
وقتی که تکذیب میشه یا حتما گوشت کیلویی ۱۱۵۰۰۰تومنی توشه یا که پنبه با دانه های روغنی توشه
Azerbaijan
10:06 - 1398/02/25
برای اینکه پیگیری نکنین همون اول تکذیب میکنند خودتونید
Azerbaijan
10:06 - 1398/02/25
برای اینکه پیگیری نکنین همون اول تکذیب میکنند خودتونید
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1398/02/25
اینا کدام موقع تائید کردن که این دومیش باشه.خخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج