تکذیب سخنان منتسب به معاون اقتصادی روحانی
۸۶۳۸۸۹
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴
۳۹۶۱ 
موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی تیتر انتخاب شده از سوی برخی از رسانه‌ها در ارتباط با سخنرانی دکتر محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس جمهور در دیدار با مسئولان و مدیران سازمان های مردم نهاد عضو شبکه مشاوران مدیریت و مهندسی ایران را خلاف واقع اعلام و تکذیب کرد.

جماران: موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی تیتر انتخاب شده از سوی برخی از رسانه‌ها در ارتباط با سخنرانی دکتر محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس جمهور در دیدار با مسئولان و مدیران سازمان های مردم نهاد عضو شبکه مشاوران مدیریت و مهندسی ایران را خلاف واقع اعلام و تکذیب کرد.

در متن اطلاعیه روابط عمومی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی آمده:

متاسفانه برخی از رسانه ها در پوشش خبر دیدار مسئولان و مدیران سازمان های مردم نهاد عضو شبکه مشاوران مدیریت و مهندسی ایران با دکتر نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس جمهور تیتری را در خصوص اینکه اگر در مقابل فشار دشمن 9 ماه دوام بیاوریم، دشمن نا امید می شود به نقل از ایشان منتشر کرده اند که این تیتر و نقل قول همان طور که در متن خبر نشست مذکور که در اختیار رسانه ها نیز قرار گرفته است با اصل خبر و نقل قول ایشان مغایرت دارد و تکذیب می شود.

دکتر نهاوندیان در این سخنرانی گفته است که "به عقیده بسیاری از کارشناسان اگر ما 9 ماه باقیمانده سال پیش رو را بگذرانیم دشمن از ادامه فشارها نا امید خواهد شد" و این در حالی است که تیتر انتخاب شده از سوی برخی از رسانه ها این مفهوم را به ذهن مخاطبین متبادر می سازد که موضوع نظر معاون اقتصادی رئیس جمهور است.

لذا شایسته است که مدیران رسانه‌هائی که به درج خبر مذکور اقدام نموده‌اند ضمن رعایت اخلاق حرفه‌ای در نحوه انتشار اخبار و گزارش‌ها بر اساس قوانین و مقررات ناظر بر فعالیت های رسانه‌ای نسبت به درج این تکذیبیه در رسانه تحت مدیریت خود اقدام کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1398/02/25
دروغگو چرا اراجیف میگی .نه ماه به آخر سال مونده ؟ مردم چی فرض کردی
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1398/02/25
... خب وقتیکه کسی نظری رابیان می‌کند، آنهم درمقام بالا، یعنی بانظریه موافق وآنرا راتأیید می‌کند..
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1398/02/25
امروز فقط تکذیبیه خوندم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج