تهران شبانه‌روزی می‌شود
۸۶۳۸۹۷
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸
۸۰۸۴ 
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با هماهنگی و نظارت همه دستگاه‌ها از دو شب قبل حیات شبانه در ۳ معبر شهری آغاز شده است.

خبرگزاری فارس: عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با هماهنگی و نظارت همه دستگاه‌ها از دو شب قبل حیات شبانه در ۳ معبر شهری آغاز شده است.

زهرا نژاد بهرام درخصوص آغاز حیات شبانه در تهران گفت: اجرای این طرح به دنبال تصویب آن در بهمن ماه سال گذشته است.

وی افزود: براساس طرح مصوب شده قرار شد در ۵ نقطه به صورت پایلوت و همزمان با آغاز اعیاد شعبانیه حیات شبانه شکل بگیرد هرچند که این کار به تأخیر افتاد و قرار شد در ایام ماه رمضان این کار شروع شود.

نژادبهرام گفت: عموما در ماه رمضان و ماه محرم تهران شبانه روزی می شود آن هم به دلیل برگزاری مراسم‌های مذهبی و قرار شد با استفاده از این ظرفیتی که وجود دارد در شهر بتوانیم ۵ محور را به عنوان حیات شبانه ایجاد کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر تهران درخصوص اینکه نهایت این اقدامات چه قرار است باشد گفت: نشاط شهری، افزایش امنیت، انتقال بخشی از ترافیک روز به شب و افزایش بهبود کیفیت زندگی این معابر، افزایش چرخش اقتصادی و خلاصه همان اتفاقی که در روز در این معابر رخ می‌دهد در شب هم قرار است رخ دهد.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

تهران شبانه‌روزی می‌شود

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1398/02/26
خاک بر سرتون با این نشاط شبانه خودتان عامل وزمینه ساز فساد هستید بد چند صباح دیگر ناله سر میدهید وبگیر بگیرتون شروع میشه چرا مردم نباید استراحت شبانه داشته باشند وروز را تا بعد از ظهر بخوابند شب را ولگردی کنند اینطور دین مردم را هم ازشون گرفتین توقع حجاب دارید خودتان هم با لباس مبدل به میان مردم برید ببینید با ملت چه کردید چگونه روز وشب بفکر خالی کردن جیب مردم هستید خجالت بکشید خدا مرگ تک تکتون را بیاره خدا ذلیلتون کنه انشاالله
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج