رویگری: احمدی‌نژاد عیادتم آمد، افطاری‌اش رفتم
۸۶۵۱۲۷
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۲
۱۳۰۵۳ 
بازیگر قدیمی سینمای ایران درگیر حواشی سیاسی حضور در مراسم احمدی‌نژاد شده است. ماجرایی که درباره‌اش به شوخی ‏می‌گوید: «اصلا بگویید آقای روحانی دعوت کند و آنجا هم بروم داستان تمام شود!»

روزنامه‬ شهروند‬ نوشت: ‬ بازیگر قدیمی سینمای ایران درگیر حواشی سیاسی حضور در مراسم احمدی نژاد شده است. ماجرایی که درباره‌اش به شوخی ‏می‌گوید: «اصلا بگویید آقای روحانی دعوت کند و آنجا هم بروم داستان تمام شود!»

‬«انتشار عکس دو بازیگر معروف که در افطاری محمود احمدی‌نژاد شرکت کرده بودند، در فضای مجازی با واکنش‌های ‏گسترده‌ای روبه‌رو شد.

ماجرا از اینجا آغاز شد که وبسایت رسمی محمود احمدی‌نژاد خبر داد که ابوالفضل پورعرب و رضا رویگری به همراه همسرش ‏در مراسم افطاری رئیس‌جمهوری پیشین شرکت کرده بودند‎.‎‏

رضا رویگری: احمدی‌نژاد عیادتم آمد، افطاری‌اش رفتم

این خبر خیلی زود در فضای مجازی ترند شد و کاربران با ذکر ‏مثال‌هایی چون علیرضا افتخاری، احمد نجفی و محمدرضا شریفی‌نیا تبعات نزدیکی هنرمندان با نهادهای قدرت را یادآوری ‏کردند.

در شرایطی‌که موبایل ابوالفضل پورعرب در دسترس نبود، رضا رویگری تنها کسی بود که می‌توانست درباره دلایل حضور در ‏مراسمی که شائبه‌های سیاسی فراوانی به‌‬ وجود آورده بود، توضیح دهد. او اما هر نوع غرض و شائبه سیاسی را منکر شد.

‏عکسی از شما در مراسم آقای احمدی‌نژاد منتشر شده.

مراسم افطاری آقای احمدی‌نژاد. ‏

‏بله؛ نگران نبودید رفتنتون باعث بشه داستان درست بشه براتون؟ ‏

چطور یعنی؟

‏به‌‬ هر حال می‌دونین که قبل از شما هم عده‌ای از هنرمندان که با ایشون رابطه خوبی داشتن، از سوی مردم با واکنش مواجه ‏شدن.

بابا جان افطاری دعوت بودم، من هم رفتم. ‏

‏ولی گفته می‌شود که بازیگرای دیگری هم دعوت بودند که نرفته بودند. شما وقتی جایی دعوت می‌شوید به این جور ملاحظات ‏فکر نمی‌کنید؟

من توی زندگیم هیچ‌وقت بر اساس یک سری ملاحظات، زندگی و رفتارهایم را تنظیم نکرده‌ام. در این مورد هم وقتی یک نفر احترام ‏می‌گذارد و دعوت می‌کند، حس کردم اگر نروم بی‌احترامی ا‌ست. ببین چه داستانی درست شده! تازه من از آن بازیگرانی هستم که ‏خیلی کم دعوت‌ها را قبول می‌کنم. بابا اصلاً می‌گفتید آقای روحانی دعوت می‌کرد، اون‌جا هم می‌رفتم داستان تمام می‌شد.

‏یعنی می‌خواهید بگویید که موضوع برای‌تان سیاسی نبوده؟

اصلاً. چرا باید نگاهم سیاسی باشد؟ آن‌هم در این مورد خاص؟ آقا یک افطاری بوده که مرا هم دعوت کرده بودند، مثل‌‬ هزار ‏افطاری دیگر که آدم را دعوت می‌کنند و من هم رفته‌ام. فرض کنید بهنوش بختیاری مرا به یک افطاری دعوت کرده باشد و من ‏هم رفته باشم. فرقش با این مورد چیه؟ ایرادش چیه؟ یک کلام: من از سیاست و سیاست‌زدگی بدم می‌آید. اصلاً متنفرم از این رفتارها آقا!

‏شاید شما از سیاست بدتان بیاید اما سیاست از هنرمندان بدش نمی‌آید. قبل از شما رفت‬‬‬‬‬‬ و‬ آمدهای سیاسی برای هنرمندانی ‏چون علیرضا افتخاری و محمدرضا شریفی‌نیا تبعاتی به‌همراه داشته.

شما خودتان دارید می‌گوئید رفت و آمد. مال من اما فقط یک افطاری ساده بوده. برای صدمین بار تکرار می‌کنم مرا ‏به افطاری دعوت کرده‌اند و من هم رفته‌ام.‏

‏اما در فضای مجازی، حضورتان در مراسم افطاری ایشان را حمایت از ایشان عنوان کرده‌اند.

نه عزیز من. خیلی‌ها بودند، من هم یکی‌شان. این رو هم در نظر داشته باشین که اگر قرار بود با ملاحظات خاصی رفته باشم، من ‏یا هر کس دیگری، اون‌وقت این ملاحظات رو زمانی به کار می‌گیره که طرف تو قدرت باشه نه الان که دولت دست کسی دیگر ‏است. ایشون تنها کسی بودن که وقتی مریض بودم، پا شدن اومدن به ملاقات من. بدون این‌‬ که من گفته باشم یا خواهش کرده باشم، ‏پا شدن پرس‌وجو کردن آدرس منو گیر آوردن اومدن ملاقاتم. وقتی چنین آدمی زنگ می‌زند و به افطاری دعوتم می‌کند، من چی ‏بگم؟ چه جوابی بدم؟

‏بگذریم؛ آقای رویگری حالتان که ان‌شاءالله بهتر شده، درست است؟

اگه بذارن خوب می‌شم.

‏کیا؟ ‏

همین حاشیه‌ها و حرف‌وحدیث‌ها آدم را اذیت می‌کند دیگر. خب آخه یعنی چه؟ همه پامی‌شن جاهایی می‌رن که شما حتی اطلاع هم ‏ندارین. اون‌وقت رفتن من به یک افطاری باید داستان بشه؟ اونم منی که هیچ‌جا نمی‌رم و در این مورد خاص هم وقتی دیدم احترام ‏گذاشتن و پا شدن اومدن دعوت کردن، اونم به اسم افطاری که برام عزیزه، گفتم برم.

‏خب همین هم تعجب‌برانگیز بوده دیگر. چون کمتر شما را در چنین مراسمی دیده‌اند.

داستانش را گفتم دیگر.

‏در عکس‌های منتشر شده به حضور شما و آقای پورعرب اشاره شده بود. فقط شما دو نفر در افطاری ایشان حضور ‏داشتید؟

نه خیلی‌ها بودند که در عکس‌ها حضور نداشتند. خیلی‌ها هم قبل از من رفته بودند. بله خیلی از هنرمندان بودند اما من دوست ‏ندارم به افراد خاصی اشاره کنم. اصلاً فراموشش کن. فقط این رو بنویس که این یک افطاری بوده. مثل هر افطاری دیگر.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
03:49 - 1398/02/29
جناب رویگری! پس تمام خوشبختی کنارتان بوده.سلامت وشادباشید
پاسخ ها
( SHERVIN )
United Arab Emirates
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
احمدی نژاد سکان را از روحانی بگیر این کشتی رو به فنا است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
تصویر میمون بازی مهناز افشارو حذف کروید؟
Iran, Islamic Republic of
04:11 - 1398/02/29
تا کورشودآنکه نتوان دید..... سرطان اصلاحات ادامه دارد.
United Arab Emirates
04:38 - 1398/02/29
خاک بر سرا از هر چیزی داستان درست میکنن.....
United Arab Emirates
04:39 - 1398/02/29
آقای رویگری دلش خواسته رفته افطاری به کسی چه مربوط؟دلش خواسته رفته متوجهین دلش خواسته..
Iran, Islamic Republic of
05:05 - 1398/02/29
خب چه اشکالی داره؟! به کسی چه ربطی داره؟ یک هنرمند میره دیدار احمدی نژاد یکی میره دیدار روحانی ، یکی هم میره دیدار خاتمی و یکی هم میره دیدار هاشمی. ولی موندم که چرا فقط به اونایی که نزدیک احمدی نژاد شدند گیر میدن؟ اگه بنا به سواستفاده از هنرمندا باشه، حسن روحانی که بیشتر از همه از هنرمندا سواستفاده کرده و میکنه. مثال بارزش هم شجریانه که روحانی ترازش رو به اندازه یک سلبریتی رای ساز پایین آورد.
پاسخ ها
وحید
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۵
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
05:19 - 1398/02/29
نکنه پول تو کار بوده ؟؟!!
پاسخ ها
یک ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
تو افطاری جایی دعوت باشی پول میگیری میری؟ پرفسور
United Arab Emirates
05:22 - 1398/02/29
مگه آزار دارید بنده خدا رو با اون حالش اینطور سین جیم می کنید .... ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
05:40 - 1398/02/29
اصلا لزومی ندارد که آقای رویگری در این مورد توضیح دهد به چه حقی می گوئید که مردم از این موضوع ناراحتند اتفاقا رویگری خیلی هم کار خوبی کرد در ضمن استاد آواز ایران علیرضا افتخاری همیشه برای ما عزیز بوده و هست.
Iran, Islamic Republic of
05:43 - 1398/02/29
من خودم به شخصه به احمدی نژاد رای ندادم. ولی بدم میاد از رفتارهای اینجوری.طرف دوست داشته بره افطاری احمدی نژاد یا اصلاً طرفدار احمدی نژاده. به بقیه چه ربطی داره .کی ایرانی جماعت میخواد از این اخلاق خاله زنک بازی دست بکشه.
Iran, Islamic Republic of
06:38 - 1398/02/29
کارخوبی کردی برادران، ایکاش احمدی نژاد دل وجرأتش راداشت و حقیقت انتخابات ٨٨رابیان می‌کرد، آنوقت رأی ٩۵درصد مردم پشت سرش بود..
Iran, Islamic Republic of
07:51 - 1398/02/29
دمت گرم. حق با تو است. کار خوبی کردی. عیادت آمده بود و شما هم افطاری ایشان را پذیرفتی.
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1398/02/29
پس با هم بده بستون دارن.... رویگری چقدر خوار و خفیف میکنه خودشا با این مریضیش... انگار کس دیگه ای تو مملکت مریض نمیشه... چرا بدتر از این هم تو مملکت هست که با سختی با بیماریشون دست و پنجه نرم میکنن و ازعهده مخارجشون برنمیان ولی سرشون رو بالا نگه می دارن و اینقد کاسه گدایی دست نمیگیرن و النگ کسی نمی شن...
پاسخ ها
یک ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
مزخرف بافتی . افطاری رفته گدایی که نرفته . تو کافری ؟
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1398/02/29
احمدی نژاد مهره مرده است لطفا آویزون این آدم نشین که سالها ایران رو نابود کرد.
Iran, Islamic Republic of
08:41 - 1398/02/30
احمدی نژاد افطاری نده چیکار کنه رویگری اگه نره چیکار کنه ،ما که هیچکاری از دستمون بر نمیاد جز روز به روز بدبختر شدن چکار کنیم،اصلا کی به کیه
Iran, Islamic Republic of
01:40 - 1398/03/05
فضول زیاده. اگربخواهی بخواست اونا زندگی ولمعطلی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج