حداکثر شهریه مدارس غیردولتی تعیین شد
۸۶۵۸۲۱
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴
۷۲۶۴ 
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی گفت: حداکثر شهریه در دوره ابتدایی ۹ میلیون و۴۰۰ هزار تومان، برای متوسطه اول ۱۱ میلیون و در متوسطه دوم ۱۵ میلیون تومان تعیین شده است.

خبرگزاری فارس: مجتبی زینی‌وند رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی درحاشیه مراسم رونمایی از سامانه ثبت شکایات و تلفن گویای سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت­‌های مردمی در جمع خبرنگاران در راستای وضعیت شهریه سال آینده مدارس غیردولتی گفت: میزان شهریه مدارس غیردولتی استان‌های تهران و البرز از امروز در سامانه مشارکت‌ها قابل مشاهده است و حداکثر شهریه در مقاطع تحصیلی مختلف در دوره ابتدایی ۹ میلیون و۴۰۰، برای متوسطه اول ۱۱ میلیون و در متوسطه دوم ۱۵ میلیون تومان تعیین شده است.

زینی‌وند افزود: افزایش شهریه مدرسه به مدرسه و منطقه به منطقه متفاوت است و متناسب با الگوهای شهریه که سرفصل های ماده ۱۶ قانون بوده، افزایش شهریه را اعلام می‌کنیم. میزان افزایش شهریه برای سال تحصیلی آینده از حدود ۶ درصد تا میزان نرخ رسمی تورم که توسط بانک مرکزی اعلام می شود، نوسان دارد و بیش از این مبلغ افزایشی وجود نخواهد داشت.

وی بیان کرد: حدود ۲۰۰ مدرسه اطلاعات خود را در سامانه شهریه وارد نکردند و سال‌های قبل این روال وجود داشت که معمولا بعد از اعلام شهریه مبلغ سقف افزایش را نیز دریافت می‌کردند، اما امسال به طور جدی وارد موضوع شدیم و بر اساس آن مدارسی که اطلاعات وارد نکردند، اجازه افزایش شهریه ندارند و باید مطابق سال گذشته شهریه دریافت کنند.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی افزود: با توجه به اتصال سامانه مشارکت ها و سامانه سناد مدرسه ای که اطلاعات مشخص نکرده باشد، قطعا در سامانه سناد هم اجازه ثبت نام ندارد به همین دلیل تا پایان خردادماه به این مدارس فرصت می دهیم تا اطلاعات شهریه را وارد کنند.

وی درباره تعیین نرخ شهریه سایر استان ها گفت: نرخ شهریه مدارس سایر استان‌ها به تدریج اعلام می‌شود و حداکثر تا ۱۵ خردادماه شهریه تمام مدارس اعلام خواهد شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:30 - 1398/02/30
ثبت نام واخذ مبلغ ثبت نام دانش اموزان مدارس غیر انتفاعی باید توسط اداره انجام شود.تاشاهد برقرای نظم شویم
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1398/02/30
با این شهریه ها دستمزدهای کم بیچاره شدیم
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1398/02/30
با توجه به افزایش تورم هر ساله اعلام شده توسط مرکز آمار یا بانک مرکزی یعنی به این صورت میتوان استنباط کرد که حداقل ۶% و حداکثر ۳۰-۴۰-۵۰ و...... شهریه ها افزایش خواهد داشت.
France
19:40 - 1398/02/30
وقتی مدارس غیردولتی به حداد عادل وخاتمی وقالیباف وعزیزان دیگر تعلق دارد تعیین شهریه درمقابل دریافت های نجومی شهریه به نوعی جوک تلخ شبیه میشود که فقط حسرت هارا زیاد میکند
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1398/02/30
اینهمه پول بابت چی؟؟؟نتیجه ش میشه هزاران فارغ التحصیل که آینده شغلی مناسبی ندارن و باید در مشاغلی خارج از تخصص آموزش دیده مشغول به کار بشن تازه اگر شغلی گیرشون بیاد! البته این آینده نامعلوم شامل دولتی هم میشه.
((مادر ۳فرزند ))
Iran, Islamic Republic of
08:06 - 1398/02/31
اگر راست می گویید، چرا آدرس سامانه را ندادید
الان بابت فرزند دوم ابتدایی من 12 میلیون خواستن
تازه پول سرویس و ناهار و غیره هم جداگانه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج