دلخوری قلعه‌نویی از فدراسیون و استیلی
۸۶۶۳۴۹
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
۹۵۵۱ 
در راهرو‌های فدراسیون فوتبال این شایعه به گوش می‌رسد که امیر قلعه‌نویی، مهدی مهدوی‌کیا و علیرضا منصوریان گزینه‌های نهایی هدایت تیم امید هستند.

خبر ورزشی: مهدی تاج که دیروز در تدارک سفر به بلژیک بود، قبل از پرواز به سمت بروکسل با حمید استیلی جلسه گذاشت تا تکلیف تیم امید را هم روشن کند. در این نشست قرار شد تا قبل از معرفی سرمربی جدید تیم امید، رضا شاهرودی و سهراب بختیاری‌زاده که دستیاران ایرانی زلاتکو کرانچار بودند زیر نظر استیلی مرحله اول اردوی امید‌ها را برگزار کنند.

تاج با طرح پیشنهادی استیلی که دنبال راه‌اندازی تیم ب در رده سنی امید است و می‌خواهد همزمان با تیم اصلی زیر ۲۳ ساله‌ها، یک تیم دوم هم از جمع بازیکنان زیر ۲۳ سال شاغل در لیگ آزادگان تشکیل دهد تا برای تیم ملی پشتوانه بسازد، موافقت کرد. اصرار رئیس فدراسیون فوتبال این بود که استیلی هرچه سریع‌تر سرمربی تیم امید را معرفی کند. کمیته فنی فدراسیون هم اصرار دارد خود استیلی سرمربی شود و تاج هم همین موضوع را با مدیر تیم امید درمیان گذاشته و موافقت خود را با این کار اعلام کرده، اما استیلی زیر بار نمی‌رود و می‌گوید ترجیح می‌دهد در جایگاه مدیر تیم امید بماند و سرمربیگری را به سایر گزینه‌ها بسپارد.

دلخوری قلعه‌نویی از فدراسیون و استیلی

در راهرو‌های فدراسیون فوتبال این شایعه به گوش می‌رسد که امیر قلعه‌نویی، مهدی مهدوی‌کیا و علیرضا منصوریان گزینه‌های نهایی هدایت تیم امید هستند. البته نام‌هایی مثل حسین فرکی و وینفرد شفر هم از گوشه و کنار شنیده می‌شود. با توجه به مذاکره مثبت استیلی و یحیی، تاج تصور می‌کرد گل‌محمدی صددرصد سرمربی تیم امید می‌شود و در تلویزیون از انتخاب یحیی خبر داد و حالا که یحیی در پدیده مانده، کار استیلی برای جلب رضایت قلعه‌نویی سخت شده است.

از ما نشنیده بگیرید، اما می‌گویند امیر قلعه‌نویی از اینکه شنیده یحیی گزینه اول فدراسیون بوده، دلخور شده و به استیلی پیغام داده: «من که زاپاس یحیی نیستم!» گویا استیلی و امیر با هم درباره همکاری با تیم امید حرف زده بودند و قرار شده بود بعد از بازی حذفی پرسپولیس و سپاهان به صورت رسمی مذاکره کنند، ولی حرف‌های تاج که در تلویزیون اسم یحیی را آورد، امیر را از تیم امید دور کرد.

با این همه قرار شده استیلی یک بار دیگر با قلعه‌نویی حرف بزند. اگر جواب امیر منفی باشد، حمید سراغ مهدوی‌کیا یا منصوریان می‌رود. بحث استفاده از شفر هم البته مطرح شده است. اینکه شفر به استقلال تخفیف بدهد و به جایش هدایت تیم امید را به او بسپارند، ولی گویا گزینه‌های اول تا سوم استیلی به ترتیب قلعه‌نویی، کیا و منصوریان هستند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
France
00:53 - 1398/03/01
بابا بدین مهدوی کیا
پاسخ ها
مسعود بمان پور
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
چرا به مجید جلالی نمیداند اگر بایک تیم بزرگی کار میکرد اون وقت میدانستیم چقدر مربی خوبی است همین چیزها است که از فوتبال عقب هستیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
مفت گرونه بدین شفر
Germany
04:46 - 1398/03/01
در نهایت اکبری انتخاب میشه
Iran, Islamic Republic of
09:37 - 1398/03/01
خوب چرا بخاطر استشقلال شفر بیاد تخفیف نداد ک نداد به تیم امید و سایر هواداران چه ربطی داره
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1398/03/01
بابا دوباره بدین به همون لمپن وعزیز دل و تکمیل ونشر دوباره فرهنگ قلیون در تیم امید عزیز.
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1398/03/01
بدین به شفر تا پولش تسویه شود!!؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج