تا اطلاع ثانوی واردات گوشی مسافری بلامانع ماند
۸۶۶۵۴۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷
۴۳۳۲ 
با وجود آنکه پیش‌بینی می‌شد ثبت تلفن همراه در قالب گوشی مسافری با کد ملی عمری نداشته باشد این روال تا اطلاع ثانوی تمدید شد.

خبرگزاری ایسنا: اوایل ماه گذشته بود که برای دومین بار پیاپی امکان ثبت گوشی با کد ملی افراد در قالب گوشی مسافری برای یک ماه تمدید شد که با این شرایط این مهلت روز گذشته به پایان رسید. اما بررسی‌ها حکایت از آن دارد که با وجود نظرات مختلف در رابطه با طرح رجیستری و واردات گوشی در قالب گوشی مسافری و ثبت انواع گوشی با کد ملی افراد مختلف، قرار بر آن شده تا اطلاع ثانوی ثبت تلفن مسافری با کد ملی افراد ادامه داشته باشد.

در این رابطه ابراهیم درستی - رئیس اتحادیه تلفن همراه - گفت: در جلسه هفته جاری که با حضور وزیر کشور و دیگر افراد مرتبط با حوزه بازار تلفن همراه برگزار شد، با تکیه بر توضیحات کارشناسی در زمینه واردات و تأمین نیاز بازار، مقرر شد تا اطلاع ثانوی عرضه و ثبت رجیستری تلفن همراه به روال گذشته ادامه یابد.

وی ادامه داد: این تصمیم در حالی اجرایی خواهد شد که در صورت تأمین نیاز بازار از سوی واردکنندگان و شرکت‌های تجاری، روال گذشته کنار گذاشته خواهد شد و تصمیم جدیدی در رابطه با بازار تلفن همراه و ثبت گوشی اتخاذ می‌شود.

درستی با تاکید بر اینکه باید در زمینه ثبت و واردات تلفن همراه با کد ملی حق و حقوق دولت پرداخت شود، خاطرنشان کرد: شرایط باید برای شرکت‌ها و واردکنندگان فراهم و مشخص شود که واردات تلفن همراه با چه نرخ ارز به کشور انجام گیرد.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1398/03/01
بخاطر نیازهای اول مردم باید به شما باج بدن تف تو شرف نداشته تون
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1398/03/01
تنها دل خوشی آدم های کم در آمد یک گوشی موبایل بود آن هم برای سود خودشون این طوری کردند لعنت خدا بر پدر و مادر مردم آزار
United Arab Emirates
20:24 - 1398/03/01
شل کن سفت کن شل کن سفت کن و.... در این میان مردم بیچاره بازنده هستند
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1398/03/05
من عید یه گوشی گرفتم ریجست نکردن الانم باید پاسپورت پیدا کنم تا ریجست کنن مسخره بازی هاتونو منو امسال من باید تحمل کنیم یا عرضه داشته باشین جلو قاچاقو بگیرین یا با مردم بازی نکنید چند وقت پول جمع کردیم یه گوشی خریدیم الان بدون انتن مونده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج