بازیگر برنده اسکار به سریال HBO پیوست
۸۶۶۶۴۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
۲۶۸۲ 
هالی هانتر که دریافت جایزه اسکار را (برای بازی در پیانو) در کارنامه اش دارد، به سریال «جانشینی» Succession پیوست. سریالی که فصل اول آن سال گذشته میلادی پخش شد و حالا سازندگان در تدارک ساخت فصل دوم هستند تا در اواخر سال ۲۰۱۹ به نمایش درآید.

بانی فیلم: هالی هانتر که دریافت جایزه اسکار را (برای بازی در پیانو) در کارنامه اش دارد، به سریال «جانشینی» Succession پیوست. سریالی که فصل اول آن سال گذشته میلادی پخش شد و حالا سازندگان در تدارک ساخت فصل دوم هستند تا در اواخر سال ۲۰۱۹ به نمایش درآید.

بازیگر برنده اسکار به سریال HBO پیوست

داستان این سریال درباره خانواده ای به نام «روی» است که امپراطوری رسانه ای بزرگی را اداره می کنند. این در حالی است که نفوذ این امپراطوری با وجود قدرت و پول زیاد، به دلیل عملکرد نادرست آنان رو به زوال است. لوگان روی بزرگترین عضو خانواده قصد دارد تا پس از خود اداره امور را به پسر بزرگترش کندال بسپارد که هم اکنون نیز ریاست بخشی از شرکت را عهده دار است. واگذار کند. از سویی روم پسر کوچکتر خانواده که هنوز در هیات مدیر حضور دارد، دیگر در شرکت کار نمی کند و شیو، تنها دختر خانواده هم قصد جدایی از این شرکت و حضور در دنیای سیاست را در سر می پروراند.

هالی هانتر ۶۱ ساله در فصل دوم سریال در نقش مدیرعامل باهوش یک شرکت بزرگ رسانه ای ظاهر خواهد شد که احتمالاً به رقابت با این خانواده می پردازد.

سریال «جانشینی» نامزد گلدن گلوب و برنده بفتا شده است.

برایان کاکس، هیام عباس، نیکلاس براون، کیران کالکین و …. از بازیگران اصلی این سریال هستند که ۷٫۸ از ۱۰ ستاره سایت IMDB را گرفته است. جسی آرمسترانگ نویسنده مجموعه های «پیپ شو» و «گوشت تازه» خالق این سریال است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج