خدمتکار خائن دستگیر شد
۸۶۷۶۰۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶
۱۷۳۴۹ 
خدمتکاری که پس از بیهوش کردن پیرزنی با آبمیوه مسموم اقدام به سرقت ۵۰۰ میلیون تومانی از وی کرده و متواری شده بود، دستگیر شد.

خبرگزاری ایسنا: خدمتکاری که پس از بیهوش کردن پیرزنی با آبمیوه مسموم اقدام به سرقت ۵۰۰ میلیون تومانی از وی کرده و متواری شده بود، دستگیر شد.

 در تاریخ دوازدهم اردیبهشت ماه امسال پرونده‌ای با موضوع سرقت منزل به شیوه بیهوشی از کلانتری ۱۰۲ پاسداران در اختیار مأموران پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و در جریان آن کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که صاحبخانه زن ۶۰ ساله‌ای است که در حال حاضر به علت مسمومیت شدید بیهوش شده و در بیمارستان تحت اقدامات درمانی قرار دارد.

فرزندان این زن پس از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهارات خود به کارآگاهان گفتند: چندین نوبت با تلفن منزل و تلفن همراه مادرمان تماس گرفتیم اما کسی پاسخگوی تماس‌های ما نبود. این در حالی بود که برای انجام تمامی امورات منزل، یک نیروی خدماتی به نام مریم. س ۴۳ ساله استخدام کرده بودیم و در طول چند سال گذشته نیز این خانم در منزل مادرمان حضور داشت و ما طی این چند سال به او اعتماد کامل پیدا کرده بودیم.

در ادامه، کارآگاهان برابر اظهارات فرزندان مالباخته اطلاع پیدا کردند که طلاهای آنتیک و قدیمی مادرشان به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان سرقت شده است. که با توجه به شواهد، دلایل و غیبت مریم. س از محل کارش، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که سرقت طلاجات توسط وی انجام شده لذا در اولین مرحله با مراجعه به شرکت خدماتی که مریم برای اولین بار از سوی آن به مالباخته معرفی شده بود اطلاع پیدا کردند که مریم چندین سال است هیچگونه ارتباطی با شرکت ندارد و مالباخته پس از مدت کوتاهی، به شکل خصوصی و بدون اطلاع دادن موضوع به شرکت مریم را به عنوان نیروی خدماتی استخدام و به کارگیری کرده است.

در ادامه رسیدگی به پرونده، کارآگاهان با شناسایی محل سکونت مریم در شهرستان شهریار و اخذ نیابت قضائی به این شهرستان اعزام و اطلاع پیدا کردند که مریم حدود یک هفته پیش از سرقت محل سکونتش را تغییر داده است؛ لذا در ادامه تحقیقات و با انجام اقدامات ویژه پلیسی، مخفیگاه وی در شهرستان شهریار شناسایی و این فرد در تاریخ دوم خرداد دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

مریم پس از دستگیری و انتقال به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ صراحتاً به سرقت طلاجات مالباخته به شیوه بیهوشی اعتراف کرد و در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: طی مدت چند سالی که در منزل شاکی کار می‌کنم اطلاع کاملی در خصوص وضعیت مالی وی پیدا کرده بودم و از نگهداری طلاجات توسط وی در خانه نیز اطلاع و اطمینان داشتم تا اینکه پس از جابجایی محل سکونتم در شهریار، با تهیه نوشیدنی مسموم ابتدا شاکی را بیهوش کرده و پس از سرقت، بلافاصله به شهریار رفته و طلاجات را به دو نفر مجموعاً به مبلغ ۷۰ میلیون تومان فروختم.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: در ادامه رسیدگی به پرونده، کارآگاهان این پایگاه با شناسایی محل تردد دو خریدار اموال مسروقه در شهرستان شهریار، در دو عملیات جداگانه هر دو نفر آنها را دستگیر کرده و در بازرسی از مخفیگاه و محل فعالیت آنها مقادیری از طلاجات مسروقه نیز کشف شد؛ در حال حاضر متهم اصلی پرونده و همچنین دو خریدار اموال مسروقه با قرار قانونی صادره از سوی دستگاه قضائی، برای انجام تحقیقات تکمیلی و کشف سایر طلاجات مسروقه در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1398/03/04
عملیات پلیس عالی بوده دستشان درد نکند.
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1398/03/04
این خدمتکار هم مثل خدمتکارهای مردم ایران بوده که دزدی میکنن اختلاس میکنن دروغ میگن بعدش هم میگن ما خدمتگزار مردم شهید پرور و صبور ایرانیم
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۶:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۵
موافقم
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1398/03/04
ارزش اینهمه بی ابرویی و نداشت !!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1398/03/04
بیشرف دزد قربتی حالابامجازات اعدام روبرو
خاهی شد.قاصی محترم این ماده روباه بی
صفت را به مجازات سنگین محکوم تادرس خوبی برای سایر زنهای سارق باشد.
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1398/03/04
ای خائن کثیف و نجس ،بیشعور احمق فکر جان اون پیرزن را نکردی
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1398/03/04
حقشه که طلاهاشوبدزدن درمملکتی که مردم میتونندباپول طلاهای خانم چند خانه به بیخانمانهابدن وچندین مقروض رااززیردین نجات دهندچراخانم مسنی بایداونقدربیخیال باشه تفاوت بیت داراوندارراتماشاکن
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۵
بتو چه ربطی داره؟مگه این پیرزن مسئول بدبختای ایرانه مسئولین دارن میخورن تو لالی حالا این پیرزن مال خودشو داره زبون در آوردی حسود.
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1398/03/04
حقشه درکشوری که مردم میتونندباپول طلاهای خانم مسن وبیخیال مردم زیادی رااززیردین نجات دهند وچندین خانواده باپول این خانم بی احساس پولدارصاحب خانه بشند اونوقت این خانم بیخیال درخالیکه للزمشون هم نداره طلا نگه میداره
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1398/03/04
ازدش کنید ملت سربدبختی همه دزد شدن
Iran, Islamic Republic of
02:11 - 1398/03/05
تف بر شرفت کثافت نمک نشناس این چندسال خدمت به این زن حتما نون نمکی توخونش خوردی آخرش برای مال دنیا مسمومش میکنی و طلاهایش را سرقت میکنی حالا برو عدسی بخور توزندان تا بفهمی خیانت چطوری هست
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1398/03/05
کاره پلیس قابل ستایش وتقدیر میباشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۵
این کثافتها باعث میشن که دیگر هیچکس به کسی اعتماد نکن
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1398/03/05
ازادش کنید همه دزد شدنند از صدقه سر دولت مردان
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1398/03/05
۰۲۱۱ فضولی نکن به تو ربطی نداره مردم همگی دارن دزد مشن با این نضری که تو دادی از روی حسادت دادی که چرا گیر من نیوفتاده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج