حناچی تذکر گرفت
۸۶۸۶۰۸
۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
۴۱۰۰
عضو شورای شهر تهران ضمن انتقاد به تعلل شهرداری در انتصاب جوانان گفت: بی‌توجهی در اجرای قانون این شائبه را ایجاد می‌کند که شهرداری حامی مدیریت افراد بی‌انگیزه است.

خبرگزاری فارس: حجت نظری عضو شورای شهر تهران در یکصد و چهل و چهارمین جلسه شورای شهر در ارتباط با انتصاب جوانان اظهار داشت: امروز 7 خرداد ماه سالروز آغاز اولین دور مجلس شورای اسلامی به شمار می‌رود که ضمن تبریک این روز آرزو دارم نمایندگان بر اساس اراده قانون اساسی و برای تقویت نهاد مدنی شورا تلاش کنند تا اختیارات شورای شهر تشریفاتی نباشد و وظایف خود را با تقویت این نهاد بتوانیم بهتر انجام دهیم.

وی گفت: طرح الزام شهرداری نسبت به انتصاب جوانان و نقش آنان در مدیریت شهری مدفون مانده و 25 آذر 97 در جلسه علنی شورا این موضوع تصویب شد که 29 همان ماه ابلاغ و شهرداری موظف شد طی یک ماه لایحه را به شورا تقدیم کند.

عضو شورای شهر تهران گفت: اکنون این مسئله رخ نداده و به شهرداری یادآور می‌کنیم که شهرداری باید مطیع مصوبات شورا باشد البته علیرغم پیگیری‌ها پاسخی نداشتیم.

نظری گفت:‌رئیس شورای شهر 4 اسفند و 26 اسفند سال گذشته همچنین 31 فروردین و 22 اردیبهشت امسال مکاتباتی با شهرداری داشته ولی منجر به نتیجه خاصی نشده است.

وی گفت: طی تذکری امروز به شهرداری اعلام می‌کنیم رسیدگی به طرح مذکور را در اولویت قرار دهد چرا که تعلل در اجرای قانون این شائبه را ایجاب می‌کند که شهرداری مخالف جوانگرایی و حامی مدیریت افراد بی‌انگیزه است.

عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری متاسفانه گاهی در ارائه لوایح مصوبات سلیقه‌ای عمل می‌کند و به مصوبات شورا توجهی ندارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Germany
16:59 - 1398/03/07
لطفا هرچه زودتر این شهردار خود خواه و قانون گریز را بر کنار کنید .و تا دیگر نتواند مناف هاشمی را به عنوان مشاور خود استخدام‌کند.!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج