توضیح درباره تجمع نیرو‌های حراست متروی تهران
۸۶۸۸۵۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۱
۷۷۹۸
مدیرعامل شرکت بهره‌داری مترو تهران و حومه درباره تجمع تعدادی از نیروهای حراست مترو در ساختمان مرکزی مترو گفت: هیچ ابلاغی یا تصمیمی برای خصوصی‌سازی و انتقال پرسنل به شرکت‌های خصوصی یا انتظامی در کار نیست.

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل شرکت بهره‌داری مترو تهران و حومه درباره تجمع تعدادی از نیروهای حراست مترو در ساختمان مرکزی مترو گفت: هیچ ابلاغی یا تصمیمی برای خصوصی‌سازی و انتقال پرسنل به شرکت‌های خصوصی یا انتظامی در کار نیست.

فرنوش نوبخت درباره تجمع نیروهای حراست مترو در ساختمان مرکزی این مجموعه اظهار کرد: سیاست‌های اجرایی شرکت در سال گذشته و سال جدید بر‌ آن بوده تا با ساماندهی ساختار سازمانی و پرداخت مطالبات معوق پرسنل از قبیل ارائه گروه سنواتی (از سال 93 به بعد) احکام معطل‌مانده کمیته طبقه‌بندی مشاغل (از سال 95 به بعد) به مطالبات سنوات راهبران قطار، مطالبات شرکت‌های بیمه‌گر، صندوق ذخیره کارکنان، صندوق وام مسکن و صندوق تعاون بهره‌برداری و ... محیطی آرام به لحاظ روحی و روانی برای پرسنل ایجاد کرده و خوشبختانه با تعامل مناسب همکاران این روند رو به تعالی است.

وی تصریح کرد: متاسفانه اخیراً عده‌ای با ایجاد شبهات و پخش شایعات در فضای مجازی از طریق سایت‌ها و کانال‌های خبری سعی بر هم زدن این آرامش و القا شبهات کاملا کذب دارند که به جهت آرامش خاطر همکاران باید اعلام کنم که شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری و حومه هیچ ابلاغی یا تصمیمی برای خصوصی‌سازی و انتقال پرسنل زحمتکش خود به شرکت‌های خصوصی یا انتظامی نداشته و تمامی مطالب پخش شده در ارتباط با تشکیل شرکت‌های خصوصی یا انتظامی برای برون‌سپاری خدمات کاملا کذب بوده و هدف انتشار‌دهندگان این اخبار کذب، صرفاً برای بر هم زدن نظم و آرامش کاری و روحی کارکنان و بهره‌برداری سوء از احساسات پرسنل خدوم شرکت است.

مدیر‌عامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: با عنایت به کذب بودن اطلاعات ارسالی توسط این کانال‌ها، انتظار می‌رود تا همکاران شرکت با درایت انقلابی خود از گوش سپردن به این شایعات خودداری کرده و همانگونه که در سنوات گذشته با زحمات شبانه‌روزی الگوی مناسبی برای خدمترسانی بی‌منت به شهروندان تهرانی بوده‌اند در ادامه نیز در راستای افزایش کیفیت و کمیت این خدمات تلاش کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج