صدور آرای کمیته وضعیت در خصوص برخی از باشگاه‌ها
۸۶۹۰۶۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
۴۴۴۹ 
کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه اعلام کرد.

فارس: کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه اعلام کرد.

صدور آرای کمیته وضعیت در خصوص برخی از باشگاه‌ها

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه اعلام کرد.

آرای صادره شده به شرح زیر است:

در پرونده شکایت علی نیکبخت از باشگاه نفت و گاز گچساران، این باشگاه به پرداخت مبلغ 360/000/000ریال بابت توافق فی مابین به انضام هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

همچنین در پی شکایت حسین عبداللهی مبرهن از باشگاه شهریار ساری، کمیته وضعیت با توجه به مراتب فوق دعوی خواهان را ثابت دانسته و مستندا به ماده 198 قانون آیین دادرسی مدنی حکم به محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ 400/000/000ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان صادر و اعلام می دارد.

با توجه به شکایت رضا کاردوست شارومی از باشگاه آلومینیوم اراک این باشگاه به پرداخت مبلغ 2/604/742/268 ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت درخصوص خسارات هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه از سوی خواهان، مواجه با تکلیفی نمی باشد.

همچنین در پی شکایت میلاد شیخ سلمانی، باشگاه نفت مسجد سلیمان به پرداخت مبلغ 427/500/000 ریال بابت اصل خواسته در حق شاکی محکوم شد. کمیته وضعیت درخصوص خسارات هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه از سوی خواهان، مواجه با تکلیفی نمی باشد.

گفتنی است آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدید نظرخواهی خواهد بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج