بازیکنان یوونتوس از ورود ساری مطلع شدند
۸۶۹۴۶۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
۷۹۱۴ 
نشریه انگلیسی دیلی‌میل نوشته که باشگاه یوونتوس به بازیکنان خود درباره ورود سرمربی بعدی‌شان اطلاعاتی داده است.

 خبرگزاری تسنیم: با وجود ادعای شبکه اسکای اسپورت ایتالیا مبنی بر اینکه آندره‌آ آنیلی رئیس باشگاه یوونتوس در باکو (محل برگزاری فینال لیگ اروپا) هیچ ملاقات و گفت‌و‌گویی با مائوریتزیوساری، سرمربی چلسی نداشته است، نشریه دیلی میل انگلیس در خبری مدعی شده که باشگاه یوونتوس به بازیکنان خود گفته که آماده ورود مائوریتزیو ساری به عنوان سرمربی بعدی‌شان باشند.

بازیکنان یوونتوس از ورود ساری مطلع شدند

طبق ادعای این نشریه، یوونتوس آماده است برای بردن ساری به تورین، به چلسی 5 میلیون یورو غرامت بدهد چرا که این مرد 60 ساله ایتالیایی تا سال 2021 با آبی‌های لندن قرارداد دارد.

این خبر بعد از انتشار تصاویر و خبری در نشریه توتو‌اسپورت ایتالیا مبنی بر ملاقات آندره‌آ آنیلی با بروس باک، رئیس باشگاه چلسی پیش از فینال لیگ اروپا منتشر شده است. توتواسپورت برخلاف اسکای اسپورت مدعی شده که آنیلی با سرمربی سابق ناپولی در هتل محل اقامت چلسی مذاکره کرده است.

در همین حال یک واسطه به نام فالی رامادانی قرار است با مارینا گرانوفسکایا مدیر اجرایی باشگاه چلسی و الساندرو پلگرینی ملاقات داشته باشد. اگرچه نمایندگان ساری از باشگاه خواهان صدور مجوز جدایی او هستند اما باشگاه با توجه به قهرمانی‌اش در لیگ اروپا ممکن است سعی در حفظ سرمربی سابق ناپولی داشته باشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج