قیمت بلیت‌ های جشنواره فیلم فجر
۸۷۰۶۴
۲۴ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۲
۶۳۱۰ 
قائم مقام جشنواره فیلم فجر از تخفیف ویژه بلیت‌های جشنواره سی‌ودوم براساس سه منطقه جغرافیایی خبر داد.
خبرگزاری فارس: قائم مقام جشنواره فیلم فجر از تخفیف ویژه بلیت‌های جشنواره سی‌ودوم براساس سه منطقه جغرافیایی خبر داد.

ابراهیم داروغه‌زاده با بیان مطلب فوق اظهار داشت: امسال شاهد افزایش قیمت بلیت جشنواره فجر نیستیم، بلکه کاهش قیمت هم داریم و قیمت بلیت بر اساس سه منطقه جغرافیایی تعریف شده است.

وی افزود: بر اساس تصمیماتی که در شورای سیاست‌گذاری جشنواره و ستاد اجرایی گرفته شده سینماهای تهران به سه دسته شمال، ‌مرکز و جنوب تقسیم‌بندی شدند و برای هر کدام قیمت بلیت متفاوتی درنظر گرفته شده است.

قائم مقام جشنواره فیلم فجر ادامه داد: بر اساس تصمیم ستاد اجرایی مبلغ پیش‌فروش بلیت در سینماهای شمال تهران به عنوان مثال در سینماهای آزادی ،اریکه ایرانیان، پردیس ملت و سینما فرهنگ 7 هزار تومان به صورت پیش فروش و همچنین خرید از گیشه است و پیش فروش برای دانشجویان 5 هزار تومان خواهد بود.

داروغه زاده تصریح کرد: همچنین قیمت بلیت در سینماهای مرکز شهر نظیر سینما شکوفه و پردیس سمرقند 6 هزار تومان از طریق گیشه است و برای پیش فروش باحدود 30 درصد تخفیف 4 هزار تومان است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین قیمت بلیط در سینماهای جنوب تهران نظیر راگا، تماشا و پردیس کیان در گیشه 4 هزار تومان و پیش‌فروش بلیت در سینماهای جنوب شهر تهران نیز 50 درصد تخیفیف 2 هزار تومان است و با این وجود بر اساس منطقه جغرافیایی سه قیمت متفاوت برای بلیت جشنواره درنظر گرفته شده است.

قائم مقام جشنواره فیلم فجر در خاتمه اظهار داشت: همچون سال‌های گذشته امسال نیز تخفیف ویژه‌ای برای دانشجویان در نظر گرفته شده و امسال دانشجویان می‌توانند با تخفیف 20 درصدی بلیت‌های جشنواره را پیش خرید کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج