مسافرکِش شیطان‌صفت دستگیر شد
۸۷۱۶۱۵
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
۱۱۹۷۱ 
سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری از دستگیری مرد شیطان صفتی خبر داد که در پوشش مسافرکشی زنان را مورد اذیت و آزار قرار می‌داد.

خبرگزاری فارس: اواخر اردیبهشت 98 دو خانم جوان با حضور در کلانتری 104 عباس‌آباد عنوان داشتند توسط راننده یک دستگاه پراید مورد اذیت و آزار قرار گرفته‌اند.

شاکی نخست که زنی 21 ساله و متأهل بود، در اظهاراتش به مأموران گفت: حدود ساعت 5 عصر برای رفتن به پل سیدخندان در خیابان شهید مطهری سوار بر یک پراید شدم و گمان می‌کردم وی مسافرکش است البته در عقب خودرو یک خانم نیز نشسته بود و من نیز بر روی صندلی عقب خودرو نشستم.

وی افزود: دقایقی از سوار شدن من نمی‌گذشت که راننده به بهانه گرم بودن هوا، شیشه‌های خودرو را بالا برد و مدعی شد که قصد دارد از کولر خودرو استفاده کند، لحظاتی بعد با بالا رفتن شیشه‌ها متوجه شدم، شیشه‌ها کاملاً دودی است و خارج از خودرو دیده نمی‌‌شود.

این خانم 21 ساله که پس از این حادثه دچار لکنت زبان شده، به مأموران گفت: لحظاتی بعد فهمیدم فردی که در عقب خودرو نشسته، یک مرد است و از پوشش زنانه استفاده کرده؛ این شخص با قرار دادن کاتر زیر گلوی من، مرا مورد اذیت و آزار قرار داد و 24 عدد النگوی طلا به ارزش حدود 40 میلیون تومان را از من گرفت.

این شاکی پس از حادثه توسط متهمان در مکانی خلوت رها شده و در اظهاراتش عنوان داشت که راننده، خودرو را به نحوی طراحی کرده بود که با نخستین ترمز، تمام درها قفل شده و درهای عقب خودرو نیز فاقد دستگیره بود.

شاکی دوم که دختر 18 ساله بود، اظهارات مشابه زن 21 را عنوان کرد و به مأموران گفت: حدود ساعت 4 عصر (یک روز قبل از اتفاق پیش آمده برای شاکی نخست) پس از اتمام کارم در آموزشگاهی در ونک‌، قصد رفتن به خیابان سهروردی را داشتم، یک راننده یک پراید مقابل پایم توقف کرد و من نیز به گمان اینکه مسافرکش است، سوار بر خودرو او شده و روی صندلی جلو نشستم.

وی ادامه داد: لحظاتی بعد، راننده به بهانه گرم بودن هوا، شیشه‌های خودرو را بالا داد که از آن لحظه به بعد استرس من شروع شد، شیشه‌ها دودی بود و به هیچ وجه بیرون خودرو قابل رؤیت نبود، قصد داشتم در خودرو را باز کرده و خودم را به بیرون پرتاب کنم اما متوجه شدم در خودرو فاقد دستگیره است.

این دختر جوان در ادامه اظهاراتش به مأموران گفت: حوالی بلوار حقانی بودیم که راننده شیطان‌صفت، کاتری از جیبش خارج کرد و آن را زیر گلویم گذاشت، راننده قصد آزار و اذیت مرا داشت و گفت باید طلا و جواهراتم را به او دهم، من نیز به دروغ به او گفتم حالم بد شده و احتمال دارد که داخل خودرو حالم بهم بخورد، او نیز برای ممانعت از این کار، خودرو را متوقف کرد.

وی افزود: من در همان لحظه از فرصت استفاده کردم، شیشه خودرو را پایین کشیده و خودم را به بیرون پرتاب کرد که راننده به سرعت متواری شد اما توانستم از شماره پلاک خودرو او عکس بگیرم.

پس از شکایت این دو نفر و با اطلاعات به دست آمده از خودروی متهم، مأموران کلانتری 104 عباس‌آباد موفق به شناسایی محل سکونت راننده پراید شده و پس از اخذ دستور مقام قضایی و اجازه ورود به منزل متهم، وی را در منزلش در پونک بازداشت کردند.

متهم پس از بازداشت و انتقال به کلانتری، منکر جرم خود بود اما در نهایت پس از مواجه شدن با دختر 18 ساله و با توجه به مدارک و شواهد چاره‌ای جز اعتراف نداشت و به جرم خود اقرار کرد.

سرهنگ اردشیر نادری سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت با اعلام این خبر گفت: متهم حدوداً 32 سال سن دارد و فاقد سابقه کیفری است.

وی تصریح کرد: متهم با دستور مقام قضایی بازداشت شده و تحقیقات برای بازداشت همدست وی و یافتن سایر جرایم احتمالی توسط این شخص ادامه دارد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1398/03/16
چه راننده های ماهری
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۶
چه کثافتی! اشد مجازات . یک بار هم کمشه
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1398/03/16
چقدر این اتفاقا زیاد شده ادم قلبش درد میگیره واقعا
ولی واسم سواله که این خانم چجوری ۲۴ تا النگوی طلا رو دستش کرده بوده چون مطمئنا تو کیفش که نذاشته بوده!!
پاسخ ها
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۶
گیر نده دیگه ...
اگه گذاشتی کاسبی کنه !!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
گفت النگو هاش 40 میلیون ارزش داشته که با قیمت الان طلا مشخص میشه النگو ها بسیار باریک بوده
خیلی چیز عجیبی نیست اگه کمی دقت کنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
آرمین برای تفکرت متاسفم
از اینکه مردهای کشورم مثل تو هستن هم متاسفم
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1398/03/16
فقط باید اعدام بشه وسلام
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1398/03/16
حقتونه.تاکسی راگذاشتندبرای رفت وآمدولی اینقدربعضی ازخانمهاپرروهستندکه به راننده تاکسی اعتنانمیکنندوتاکسی مرسی دوست دارند
Canada
18:20 - 1398/03/16
این فرد باید اعدام شود
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1398/03/16
ماایرانیاهرچی میکشیم حقمون مسافرکشی هیچ جای دنیانداریم وفقط راننده تاکسی داریم وبه خاطربیکاری فقرنجومی مجبورن مسافرکشی شخصی هست بازم برین بودجه ومنابع شغلامون خرج افغانیاکنیدبه قول عراقچی۳۰۰هزارمیلیاردتومان هزینه ضرر۳ملیون نفرافغانی و۲ملیون شغل واشغال کردن وبیکاروالبته صربدر۶کنیدتعدادافغانیایی که عراقچی گفت وخودمون بالا۵۰ملیون نفرزیرخط فقربدون شغل درامدی اه نفرین همینهامیگیرمملکت وبلا میاد
پاسخ ها
dd
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
خداییش بعضی کارهای سخت که ایرانی جماعت حاضربه انجامش نیست روافغانستانی هاانجام داده اند.ماجوونهای ایرانی فقط بلدشدیم غربزنیم.ازایده ها وتوانایی ها ومنابع کشورمون خیلی درست استفاده نمی کنیم.وقتی مشکلات اینچنینی مثل تحریم وگرانی
پیش میاددنبال مقصرمیگردیم تاکم کاری خودمون روبه خیالمون بپوشونیم.البته بدبختانه این تنبلی درمسئولین هم هست .غافل ازتبعات این تنبلی.به هرحال زرنگ باشیم همین شرایط روبه چشم فرصت بهش نگاه می کنیم وبهره میبریم.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
چه ربطی داشت
خوبی؟!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
خخخخخ خوشم میاد هر موضوعی رو بلدی چطوری ربط به افغانیا بدی
Iran, Islamic Republic of
01:58 - 1398/03/17
اعدامش کنید
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1398/03/17
اعدامش که نمیکنید. حداقل یک تشویقی بهش بدید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج