۳۰خرداد، تعیین تکلیف نهایی برانکو و پرسپولیس
۸۷۲۲۵۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۶
۵۵۹۹ 
خروجی جلسه مهم هیئت مدیره پرسپولیس تنها یک چیز بود، همه چیز به 30 خرداد و پرداخت مطالبات عقب افتاده برانکو موکول شد.

ورزش سه: اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از ساعاتی پیش جلسه مهمی را برگزار کردند. این روزها مشکلات مالی و بحث جدی جدایی برانکو انتقادات هواداران و هم‌چنین پیشکسوتان این باشگاه را به همراه داشته و خبرهای گوناگون در خصوص توافق برانکو و باشگاه الاهلی عربستان فشارها را بیشتر از گذشته کرده است.

به همین دلیل هیئت مدیره جلسه فوق العاده تشکیل داد تا راه حل مناسبی برای عبور از این بحران پیدا کند. برانکو ایوانکوویچ بعد از قهرمانی در جام حذفی، قبل از ترک ایران جلسات متعددی با مدیران باشگاه برگزار و ماندنش در این تیم را تنها منوط به پرداخت مطالباتش کرد. سرمربی کروات و موفق پرسپولیس هم‌چنین طی درخواستی جدا پرداخت مطالبات دستیارانش را نیز به میان آورده و همین به دغدغه اصلی مدیران باشگاه تبدیل شده است.

در این میان خبر می‌رسد که آخرین مهلت برانکو از طریق وکیلش و طی نامه‌ای به باشگاه رسیده و مدیرعامل و هیئت مدیره تنها تا 30 خرداد فرصت دارند تا طلب این مربی را پرداخت کرده و او را راضی به ماندن در پرسپولیس کنند. در این میان مبلغ یک میلیون یورو فقط طلب برانکو از باشگاه است و با توجه به نوسات اخیر ارزی مبلغ زیادی می‌شود. نزدیک به 200 هزار یورو هم مربوط به دستیاران او می‌شود و همین مشکلات فراوانی را برای بخش مالی باشگاه به وجود آورده است.

به خصوص حالا که خزانه پرسپولیس با توجه به هزینه‌هایی که انجام شده با کسری مواجه است و در این میان بح‍ث زیادی در خصوص درخواست کمک باشگاه از هواداران مطرح شد، که با توجه به خروجی جلسه هیئت مدیره منتفی است. بالاترین اعضای مدیریتی باشگاه به همراه ایرج عرب به این نتیجه رسیده‌اند تا از طرق دیگری منبع مالی مورد نظر برای حل مشکل برانکو را فراهم کرده و خیال هواداران را از ماندن سرمربی محبوب خود را راحت کنند.

با توجه به خوشبینی عجیبی که بین اعضای هیئت مدیره وجود دارد، باید ماندن برانکو در پرسپولیس را با توجه به سخنان و مصاحبه اعضا قطعی بدانیم. به خصوص وقتی به موضع افرادی مثل عرب، نبی و رغبتی مراجعه می‌کنیم به نتیجه‌ای جز ماندن سرمربی کروات نمی‌رسیم. آن‌ها در زمان‌های مختلف از تمدید قرارداد این مرد موفق خبر صحبت کرده‌اند و حالا بعد از جلسه هیئت مدیره از پرداخت قطعی مطالبات برانکو ایوانکوویچ نیز خبر داده‌اند.

مسئله ای که حداقل تا 12 روز آینده و 30 خرداد که آخرین مهلت برانکو به باشگاه برای پرداخت مطالباتش، باید برای آن صبر کنیم و جدا از مواضع مثبت مدیران باشگاه خواسته و تمایل مربی کروات را نیز بدانیم. مربی‌ای که از برخی برخوردهای مدیران باشگاه در طول فصل دلخور است و باید دید راضی به ادامه کار در ایران و پرسپولیس می‌شود یا خیر.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج